Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

enostavno: če nočeš dat vgradit blokade, ali prodat motorja, NIMAŠ izpita za to, zato čaka 500€ kazni, ker nimaš izpita ter 50€ kazni, za sodne stroške. Sledi še odvzem vozniškega dovoljenja.

konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ti še preostane da vsako večer pred spanjem zmoliš kako pa prosiš boga da te naj nea škifi dobijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če so že koga konkretno dobili z izpitom do 25kw, vozil pa je motor z več kw? Imam problem, kupu sm motor z več kw ker sm delal izpit še tedaj, ko je bil zakon neomejeno pri 18, pa sem padel pod nov zakon...motorja pač ne bom prodajal zaradi tega.. blokada tudi ne pride v upoštev, motor pa ima le 10KW več kot 25 :(

Torej, primeri iz lastnih izkušenj, kazni, postopki...:)

LP

zkaj pa preprosto neb dal blokade not??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne varadero, mel sem naročano blokado, pa sem čaku na njo 1 mesec pa je prodajauc zavlačevau...bla bla,zdej pač ne mislim se celo sezono brez tablce furat ane:) na začetku druge sezone bo pa itak neomejeno :OK: Nisem pa spraševal koliko so kazni itd... ampak samo primer če so koga že dobili :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj moj odgovor ni bil mislen nesramno, ker itak da ma vsak rajsi polno moc :OK:

bi pa probal se pri kom drugem narocit blokado, ker se res ne splaca reskirat da te dobijo!

jaz bom tud rajsi prvo zablokiral, pol pa full power :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kok sploh deluje ta blokada???Kje se nahaja??To elektronika? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas razlicne vrste blokad.

mislim da najbolj razsirjena pa je ziher ta, da ti "zablokirajo" gas. sepravi, da lahko rocico za plin obrnes mogoce za pol al pa en centimeter. ja in za tisti mali koscek kovine placas 100€ (za kawasakije) in 200€+ za ostale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas razlicne vrste blokad.

mislim da najbolj razsirjena pa je ziher ta, da ti "zablokirajo" gas. sepravi, da lahko rocico za plin obrnes mogoce za pol al pa en centimeter. ja in za tisti mali koscek kovine placas 100€ (za kawasakije) in 200€+ za ostale

ja, ponavad je tko da omejijo hod ročice, pa še podložka pride med mašino in izpuh...to je najbl pogosto, pa tud najlaži za odstrant :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno.. če se malo znajdeš lahko narediš tudi sam.. :)

to sploh ni problema nardit sam! ampak homologirat ne mores, ce si to sam skup spacal, zato pa sluzijo tak na tem sranju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe no vidiš :( to je eno vlko srannje! Men je sicer oblubu original od yamahe blokado ki bi nej bla na neki loputi za zrak, cena:100 eur pa ni blo čič iz tega, me je predoug nategvau ... zdej sm se pač tk odloču... dans pride agentka, pa lepo registriram, kar bo pač bo :D se srečamo ko se vidimo :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje kok pride CPP pa glavna vožnja na grobo (občinski- torej na roški)? ker mam zdej možnost se vpisat na CPP v šoli za 40evrov, pol pa ponujajo še en paket (za avto je 343evrov-odšteje se tistih 40evrov tko da pride 303evre, za motor je pa isto tle nek), v tem paketu maš pa pač CPP pa glavno, z tem da pol ko greš delat izpit za avto morš še enkat delat zdravniški(ki bo do takrt vrjetn že poteku-2leti), pa še občinske, ker bojo tiste ure tečaja šenkal. tko da se pomoje kr splača, glede na to da sm šov dons na eno avtošolo za bežigradom (RENT A CAR) pa je tista gospa na grobo ocenla da pride vse skp tm okol 500-600evrov. sam zdej ne vem kok bi mogu še dodt na tist paket za občinske in zdravniški. tko da mi svetujte kva se bol splača. prek šole al tega RENT A CAR al mi sploh svetujete kkšno drugo avtošolo :hmm: aja pa kok ste dal za zdravniški? pa še kakšno je stanje v LJ z roki, ker vem moja tamala je pred letom dni delala za avto in je mela pač vaje za glavno vožno, pol jo je pa naroču čez 1mesc in je vse pozabla in seveda ruknla, in naslednič se je zgodba ponovila, in spet naslednič, and again, tko da mislm da je iz 5ga poskusa nardila. in se mal bojim da se nebi zgodba ponovila, kar je čist po pričakovanjih da boš padu, če 1mesc ne furaš (oziroma v najbolšmu primeru je pr njej biv to sam en mesc).

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje kok pride CPP pa glavna vožnja na grobo (občinski- torej na roški)? ker mam zdej možnost se vpisat na CPP v šoli za 40evrov, pol pa ponujajo še en paket (za avto je 343evrov-odšteje se tistih 40evrov tko da pride 303evre, za motor je pa isto tle nek), v tem paketu maš pa pač CPP pa glavno, z tem da pol ko greš delat izpit za avto morš še enkat delat zdravniški(ki bo do takrt vrjetn že poteku-2leti), pa še občinske, ker bojo tiste ure tečaja šenkal. tko da se pomoje kr splača, glede na to da sm šov dons na eno avtošolo za bežigradom (RENT A CAR) pa je tista gospa na grobo ocenla da pride vse skp tm okol 500-600evrov. sam zdej ne vem kok bi mogu še dodt na tist paket za občinske in zdravniški. tko da mi svetujte kva se bol splača. prek šole al tega RENT A CAR al mi sploh svetujete kkšno drugo avtošolo :hmm: aja pa kok ste dal za zdravniški? pa še kakšno je stanje v LJ z roki, ker vem moja tamala je pred letom dni delala za avto in je mela pač vaje za glavno vožno, pol jo je pa naroču čez 1mesc in je vse pozabla in seveda ruknla, in naslednič se je zgodba ponovila, in spet naslednič, and again, tko da mislm da je iz 5ga poskusa nardila. in se mal bojim da se nebi zgodba ponovila, kar je čist po pričakovanjih da boš padu, če 1mesc ne furaš (oziroma v najbolšmu primeru je pr njej biv to sam en mesc).

hvala

LP

roška je test 27.96€... glih v četrtek naredu cpp na roški za avto :D

glavna je pa tam okol 17€... .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
js pa jutr pišem CPP, pa me kr mal stiska :naughty:

LP

jz ga drug tedn :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa jutr pišem CPP, pa me kr mal stiska :naughty:

LP

Vso srečo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tema o izpitu ne hvaljenju kdo ma CPP že narjen al pa voščenju sreče.razpište se v temi primerni zato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tema o izpitu ne hvaljenju kdo ma CPP že narjen al pa voščenju sreče.razpište se v temi primerni zato

oprosti ker živim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti reeskota, sej nas sigurno razume, konc koncev je on največji spammer tukej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!