Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

naredo društevno teorijo, 3 min cajta mi je vzelo, ju3 ob 7h zutri pa ž prva vožnja :zzz: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredo društevno teorijo, 3 min cajta mi je vzelo, ju3 ob 7h zutri pa ž prva vožnja :zzz: :D

kva je to društvena teorija? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fifty ko si ti baraba, kr kuj mas rok za use jest pa cakam 1000let, aja jest mam 10.8 obcinske a lohk pol jest zdele ze vozm al rajs pol k bom naredu obcinske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu predavanj cpp imaš en test, čist neuradno

aja to so pač CPP testi.. jah toj navadn. tut če ne nrdiš ti oni tko rečen šenkajo.. :)

@mad driver: po vezah se da use zment :whistle: čeprou niso glih moje veze, so pa od enga tuki :D mi je zrihtou občinske en mesc prj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, čestitam za občinske :worship: :worship: :yea1: da bo še vožna tok hitr šla :photo:

@mad driver: lohka tud že prej vozš, sam ponavad je tko da rečejo da raj nared prej občinske, oz. v mojmu primeru mi je inštruktor reku nej ga pokličem k bom naredu občinske :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, čestitam za občinske :worship: :worship: :yea1: da bo še vožna tok hitr šla :photo:

@mad driver: lohka tud že prej vozš, sam ponavad je tko da rečejo da raj nared prej občinske, oz. v mojmu primeru mi je inštruktor reku nej ga pokličem k bom naredu občinske :headbang:

tenkju :D pumoje da bo hitr šla vožna ja.. prvo uro mam v pondelk ob 8:00 :rolleyes: to bom zaspau na motorju.. pa še poligon mam po vsej verjetnosti..

po vsej verjetnosti bom vozu Yamaho ybr125ed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa dans naredo 1 uro po poligonu pa 1 uro po cest, furam yamaho sr 125, pa je kr fajn motorčič (vredo pospeški pa vodljivost), zdej sm ga pa vprašu če bi lahk delu z svojmo je pa rek da ni problema, sam da more bit registreran na mene ... zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa dans naredo 1 uro po poligonu pa 1 uro po cest, furam yamaho sr 125, pa je kr fajn motorčič (vredo pospeški pa vodljivost), zdej sm ga pa vprašu če bi lahk delu z svojmo je pa rek da ni problema, sam da more bit registreran na mene ... zakon :D

a te kej cenej pridejo ure vožne pol? Mislm...glede na to da ti gre pol tvoj bencin...pa tko naprej :alien1: :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te kej cenej pridejo ure vožne pol? Mislm...glede na to da ti gre pol tvoj bencin...pa tko naprej :alien1: :krneki: :unsure:

men je blo učer mal smešn k je HUmar reku da mi bo šlo na poligoni mal teži.. a je meu on v mislih da bom js z Aprilio vozu? :D ni šans.. k to sploh nč ne zavija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nredu prvo pomoč :naughty:

zdj pa najd kšno bejbo.. ji dj KO, poj pa umetn dihane :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te kej cenej pridejo ure vožne pol? Mislm...glede na to da ti gre pol tvoj bencin...pa tko naprej :alien1: :krneki: :unsure:

Neki je rek ja da je cenej, sam ni bistvene razlike, mal neki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa dans naredo 1 uro po poligonu pa 1 uro po cest, furam yamaho sr 125, pa je kr fajn motorčič (vredo pospeški pa vodljivost), zdej sm ga pa vprašu če bi lahk delu z svojmo je pa rek da ni problema, sam da more bit registreran na mene ... zakon :D

Ne vem če ti je glih prav povedal.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je,motor mora bit kasko zavarovan.Se pa opravičujem ker nisem prej pisal,sem pač delal.Sicer sta pa že dva pred mano odgovorila.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala vsem. Samo še eno vprašanje. Koliko slik rabiš, ko greš narest knjižico. Eno ali dve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!