Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

2 uri na poligonu?

to je mal dosti :)

in pa kaj boš delal 2 uri na avtocesti??

eni inštruktorji so mal čudni zgleda...čimveč bi mogo bit na magistralkah pa kakih enakovrednih križiščih & kakih vlkih križiščih, da neoš pol na izpitni zmrzno. AC bi mel pol ure dosti :)... joj joj so eni inštruktorji tupi

sej sm tud po lublani furu po križiščih, sam to itk ni težko tok, na enakovrednih, k so pa mal težje , pa še nč nism biv in mislm da tega tud nima v planu inštruktor :closedeyes: ma nvm res je nekam smešn vse skp.

prejle smo mel glih obiske- tipa iz zavarovalnce, neki za stanovanje je mogu podalšat mislm da in smo se mal pogovarjal , pa je reku da je prej blo obvezno zavarovanje za motor recimo 100bkSIT (600ccm), zdej so pa cene full padle zarad konkurence pa je okol 100evrov (600ccm). a je zdej to res, ker še nč nism opazu da bi govoril o kkšnih popustih zavarovalnc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok... mene zanima kako je s izpitom za 125 ce ga grem zej delat pr 15 ga dobim ko bom star 16 ne? pol pa pr 21 pa vmes (nevem kuk gre) morm se enkrt nardit izpit do konca al mi samo pisejo na obcini?Hvala za odgovore ..sm preprican da je ze napisano kje samo neda se mi to vse rebrskavat :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 16im letom lahko nardiš zdravniški pregled, prvo pomoč, pa cpp, pa vozš tud lohk. Za občinske pa glavno morš bit pa str 16. Pol pr 18ih bos su na občino pa ti bojo notr napisal do 25KW, pr 21ih boš dobu pa neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene prašaš je to eno samo nategovanje!

Kolkr je men reku sm si jz zračunu vse skup kolk mi pride...600€ pa še mal! :headbang:

Povrh vsega pa unga majmuna čakam že 1 mesc da bo poklicu kdaj grem vozt!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene prašaš je to eno samo nategovanje!

Kolkr je men reku sm si jz zračunu vse skup kolk mi pride...600€ pa še mal! :headbang:

Povrh vsega pa unga majmuna čakam že 1 mesc da bo poklicu kdaj grem vozt!!

izpit za avto?? al :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit za avto?? al :D

Moped :P Jebiga preveč pijem...

Za avto ga ne rabm mam licenco...itak so pa naše kape naivne :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped :P Jebiga preveč pijem...

Za avto ga ne rabm mam licenco...itak so pa naše kape naivne :D

Smrkci ane :slap: :lol1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrkci ane :slap: :lol1: :worship: :worship:

Jajaja...lih učer so me spet popisal...k sm vprašu enga če je una ženska zrawn pa smrketa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajaja...lih učer so me spet popisal...k sm vprašu enga če je una ženska zrawn pa smrketa :D

haha venom pravi si :D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm furu 2ure poligon. vse mi gre, edin ustavlanje v sili mi je delal probleme, ker prletiš z 50km/h pa se morš v 10m ustavt. sej če bremzam sam z spredno bremzo, se ustavm, če pa bremzam še z tazadno, mi pa takoj, k se je mal dotaknem zablokira. drgač mam pa še 6ur za odvozt, je pa reku da naslednič greva na avtocesto (2ure), pol me bo pa prjavu na izpit, tko da mi 2 ure še vedno ostaneta, sm jih brezveze plaču :trance_33_sleep: kva to brijejo folk :krneki:

LP

ne morš se v 10m ustavt iz 50km/h? :D živ norc..

nevem pa kva boš delou na avtocest 2ure :) a boš šu na morje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš se v 10m ustavt iz 50km/h? :D živ norc..

nevem pa kva boš delou na avtocest 2ure :) a boš šu na morje? :whistle:

s 125ko bi res lih v 2eh urah do dol pršu... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš se v 10m ustavt iz 50km/h? :D živ norc..

nevem pa kva boš delou na avtocest 2ure :) a boš šu na morje? :whistle:

sm slučajno reku da se nism ustavu :hmm: drgač pa ni tko lahko kot mislš, sploh če furaš z TWjko k ma bremze v kurcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slučajno reku da se nism ustavu :hmm: drgač pa ni tko lahko kot mislš, sploh če furaš z TWjko k ma bremze v kurcu.

reku si da si meu pač probleme.. se oproščam :rolleyes:

če ma slabe bremze reč inštruktorju da je motor u kurcu pa nj zamena bremze.. paj stvar rešena :D

drgač pa kakšno naključje, z FINGIjem sva kr sodelavca :naughty:

je povedov ja :) zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slučajno reku da se nism ustavu :hmm: drgač pa ni tko lahko kot mislš, sploh če furaš z TWjko k ma bremze v kurcu.

A ti delaš slučajn pr B&Bju :hmm: Obedve TWjke sta čiiiiist vredu, z obema se ustavš še prej k pa v desetih metrih, sam tazadn konc gre mal počez .) Tko, da se da s TWjko komot odpelat poligon,edin osmico je fajn z sklopko v zavoju odpelat, ker mal cuka ampak kokr se navadš :) Kerga inštruktorja pa maš? :hmm: A to v Kranju delaš?

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mogoče nekaterim smešno vprašanje.

Kdaj dobim izpit za A omejeno (25kW):

1.Dve leti po izpitu za A1 (se pravi če sem ga naredil oktobra pri 16 ga dobim šele oktobra pri 18 letih?)

2.Nekateri pravijo, da pa za 18 rojstni dan. Vendar nisem čisto prepričan?

Kateri odgovor je pravilni :headbang:

Hvala in lep pozdrav!

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti delaš slučajn pr B&Bju :hmm: Obedve TWjke sta čiiiiist vredu, z obema se ustavš še prej k pa v desetih metrih, sam tazadn konc gre mal počez .) Tko, da se da s TWjko komot odpelat poligon,edin osmico je fajn z sklopko v zavoju odpelat, ker mal cuka ampak kokr se navadš :) Kerga inštruktorja pa maš? :hmm: A to v Kranju delaš?

ne ne delam v B&Bju. sej je tud pr ns dobra TWjka, ampak kot pravš gre tazadn konc mal počez, kar pa nebi smel it.

maja osmica brez problema, mal si z sklopko pomagaš pa je. drgač pa delam v Ljubljani v AURIGI.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa učeri naredu teorijo na Roški. B)

Sicer mi je pa motor zadnjič med vožnjo crknu (Yamaha TW), na avtocesti pr postajališču Barje... Lepo sm pelou 90 km/h, nakar se obrati in hitrost v momentu spravta do 0. Še inštruktor ni vedu kaj je narobe, tko da sva ga pol tm pustila...

Sicer je pa motor res bol že zjahan (vs poliman ipd.), en teden pred tem dogodkom je biu pa na servisu... :wallbash: :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mogoče nekaterim smešno vprašanje.

Kdaj dobim izpit za A omejeno (25kW):

1.Dve leti po izpitu za A1 (se pravi če sem ga naredil oktobra pri 16 ga dobim šele oktobra pri 18 letih?)

2.Nekateri pravijo, da pa za 18 rojstni dan. Vendar nisem čisto prepričan?

Kateri odgovor je pravilni :headbang:

Hvala in lep pozdrav!

Jaka

oktobra dobiš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm začeu vozit.. mal na poligonu.. pa mi je inštruktor sam reku če mam motor da lohk furam z njim, sam registriran more bit..nč ne rabiš kasko pa to ko ste govril.. pa še ura pride me zdej 16,5 € :kva1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
dons sm začeu vozit.. mal na poligonu.. pa mi je inštruktor sam reku če mam motor da lohk furam z njim, sam registriran more bit..nč ne rabiš kasko pa to ko ste govril.. pa še ura pride me zdej 16,5 € :kva1: :yea1:

Jz ju3 končn začnem!! :headbang:

Dans sm pa še js naredo, končno :D

Čestitam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!