Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Mene zanima kako potem dobiš izpit za 250 pa potem na neomejeno če enkrat nardiš za 125ccm. A morš še enkrat čez use it al kako gre. MOžno da že piše v tej temi samo 170 strani je mal velik za brat. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 2 letih odkar imaš izpit za 125cc in 11kw, se ti prepiše na 25kw 0,16kw/kg, pri 21 pa na neomejeno. Ni potrebno nič še enkrat delati.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm naredu izpit dons :worship: za 125ccm in me je pršlo krepko čez 100k sit tastarih oz. tm okol 500€. Delov sm ga pa v AŠ varnost v Domžalah. Čeprov nism zadovoljen z njimi je usejn zdej glavn da ga mam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm naredu izpit dons :worship: za 125ccm in me je pršlo krepko čez 100k sit tastarih oz. tm okol 500€. Delov sm ga pa v AŠ varnost v Domžalah. Čeprov nism zadovoljen z njimi je usejn zdej glavn da ga mam :naughty:

hmm.. te je pa kr dost drago pršlo :) drgač pa čestitke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka to grete kr u prvo avtošolo ko jo najdete, pa plačujete po 30eur na uro :headbang:

Najbolš je s svojim motorjom delat, so normalne cene nekje okol 16eur/h, če je pa od avto-šole motor pa nekje do 24eur.

Že ta razlika ( 8eur ) se pol na koncu dost pozna... Že tak so predragi izpiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreča da sem se jaz rešil obeh izpitov (A inB), ko so še bli dobri stari tolarji, in je blo življenje še denarnicam prijazno....me pa malo muči zdaj, ker mislim it za C delat, kolk bi kaj to zneslo...ma keri kake hitre podatke kolk je kaj cena vožnje približno za C kategorijo???

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka to grete kr u prvo avtošolo ko jo najdete, pa plačujete po 30eur na uro :headbang:

Najbolš je s svojim motorjom delat, so normalne cene nekje okol 16eur/h, če je pa od avto-šole motor pa nekje do 24eur.

Že ta razlika ( 8eur ) se pol na koncu dost pozna... Že tak so predragi izpiti...

No glede na to da bi s svojim vozu se ti bl ko ne, ne splača morš motor prpelat do avto šole ker seveda nimaš izpita morš avto pa prikolco, potem sam tankaš, če padeš ali pa se nardi nesreča sam odgovarjaš mislm to za popraviv več al mn potem morš še računat da si brez motorja neki časa in potem še prevoz nazaj domov. Z tiste 2eu je res škoda skrbi in vsega. Za ispit koliko denarja sem dau to vklučuje use čist use kar potrebuješ. In glede na to da sm imel 10% popusta neka akcija na ceno ure ki je 25€, pa še dlavna je zastojn. Glede na to pa da so včasih delali izpite za zlo mal dnarja v primerjavi z nami in sploh ni prov to da je to use tok drago. :headbang: Nek je treba zaslužit na izpitu je najlažje ker brez nega ne morš :krneki: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz imam pa v sredo izpit, deseta ura bo to.

Vreme je jebeno, dvakrat me je že pralo da sem bil čisto moker, enkrat je bilo pa mrzlo za popizdit :D Tudi vremenska napoved za sredo ni preveč optimistična

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na to da bi s svojim vozu se ti bl ko ne, ne splača morš motor prpelat do avto šole ker seveda nimaš izpita morš avto pa prikolco, potem sam tankaš, če padeš ali pa se nardi nesreča sam odgovarjaš mislm to za popraviv več al mn potem morš še računat da si brez motorja neki časa in potem še prevoz nazaj domov. Z tiste 2eu je res škoda skrbi in vsega. Za ispit koliko denarja sem dau to vklučuje use čist use kar potrebuješ. In glede na to da sm imel 10% popusta neka akcija na ceno ure ki je 25€, pa še dlavna je zastojn. Glede na to pa da so včasih delali izpite za zlo mal dnarja v primerjavi z nami in sploh ni prov to da je to use tok drago. :headbang: Nek je treba zaslužit na izpitu je najlažje ker brez nega ne morš :krneki: .

Lp

Do avto-šole se kamot peleš :rolleyes: , al pa se z inštruktorjom dogovoriš da te počaka nekje blizu doma, tako sem jaz imel zmenjeno. Če pa študiraš da te bo vrgl, pa brezveze da se sploh voziš gdaj... Z inštruktorjom skor ni možnosti za padec sej se voziš po vseh predpisih in omejitvah. Bencina pa tud ne gre tak velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do avto-šole se kamot peleš :rolleyes: , al pa se z inštruktorjom dogovoriš da te počaka nekje blizu doma, tako sem jaz imel zmenjeno. Če pa študiraš da te bo vrgl, pa brezveze da se sploh voziš gdaj... Z inštruktorjom skor ni možnosti za padec sej se voziš po vseh predpisih in omejitvah. Bencina pa tud ne gre tak velik.

Ja samo če ne veš si v prometu in nisi sam nima veze če vozš po omejitvah lohka te kdo izsil al pa kej se naredi, vozišče pa morš zavirat pa moker asvalt nizke temperature.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo če ne veš si v prometu in nisi sam nima veze če vozš po omejitvah lohka te kdo izsil al pa kej se naredi, vozišče pa morš zavirat pa moker asvalt nizke temperature.........

Pa js sm hotu sam povedat, da ni logično, da te pri delanju izpita skrbi da boš padu, potem pa se boš vozil s svojim ko boš imel ispit in takrat je kao majn možnosti da padeš :rolleyes: ? Nevem na kak način razmišljaš...

Pa včasih si mogu met kasko zavarovan da si lahk s svojim vozu, dandanes pa podpirajo to da se na svojem motorju naučiš vozit, ne pa čist na enem tretjem...

Glede trenutnih temperatur, je pa mal pozno za izpit delat, po teh mokrih mrzlih cestah se ni več za vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js sm hotu sam povedat, da ni logično, da te pri delanju izpita skrbi da boš padu, potem pa se boš vozil s svojim ko boš imel ispit in takrat je kao majn možnosti da padeš :rolleyes: ? Nevem na kak način razmišljaš...

Pa včasih si mogu met kasko zavarovan da si lahk s svojim vozu, dandanes pa podpirajo to da se na svojem motorju naučiš vozit, ne pa čist na enem tretjem...

Glede trenutnih temperatur, je pa mal pozno za izpit delat, po teh mokrih mrzlih cestah se ni več za vozit...

Ni to da te skrbi da bi padu ampak vdeležba v prometu s katerim koli vozilom lahko pride do karambola. In mi motoristi smo v največji nevarnosti.

Izpiti se pa delajo tm do 15 novembra. To za motor razen če izpitni center odpove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja resno če nimaš hude smole resno mi šans da bi padu ko furaš

to so take polžje brzine da bi lohk kavico zram pil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js sm hotu sam povedat, da ni logično, da te pri delanju izpita skrbi da boš padu, potem pa se boš vozil s svojim ko boš imel ispit in takrat je kao majn možnosti da padeš :rolleyes: ? Nevem na kak način razmišljaš...

Pa včasih si mogu met kasko zavarovan da si lahk s svojim vozu, dandanes pa podpirajo to da se na svojem motorju naučiš vozit, ne pa čist na enem tretjem...

Glede trenutnih temperatur, je pa mal pozno za izpit delat, po teh mokrih mrzlih cestah se ni več za vozit...

še ko sem jaz delal pred 2 letoma in pol, če si hoto s svojim delat je blo nujno kasko zavarovanje pa kao ful je vse moglo bit brezhibno, tak da se ti res ni splačalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ko sem jaz delal pred 2 letoma in pol, če si hoto s svojim delat je blo nujno kasko zavarovanje pa kao ful je vse moglo bit brezhibno, tak da se ti res ni splačalo....

Meni še letos niso pustili z svojim.. kasko pa to :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js sm hotu sam povedat, da ni logično, da te pri delanju izpita skrbi da boš padu, potem pa se boš vozil s svojim ko boš imel ispit in takrat je kao majn možnosti da padeš :rolleyes: ? Nevem na kak način razmišljaš...

Pa včasih si mogu met kasko zavarovan da si lahk s svojim vozu, dandanes pa podpirajo to da se na svojem motorju naučiš vozit, ne pa čist na enem tretjem...

Glede trenutnih temperatur, je pa mal pozno za izpit delat, po teh mokrih mrzlih cestah se ni več za vozit...

še kr delajo :D glej jih mal po celju :D pa še velik jih je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sme jaz delal za 125ko. sem na začetki imel prav lepega sektora pol pri eni 7-8 uri pa se je en razleto z njim pol sem pa mel celega polepljenega pa ročke vse športno zvite.

:) mogoče je bil keri od vas motosvetovcev iz mbja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sme jaz delal za 125ko. sem na začetki imel prav lepega sektora pol pri eni 7-8 uri pa se je en razleto z njim pol sem pa mel celega polepljenega pa ročke vse športno zvite.

:) mogoče je bil keri od vas motosvetovcev iz mbja

jaz sem delal pri fortuni pa sem tudi vozo nekega zjebanega sectorja, enkrat mi je zajlo od sklopke ftrgalo te sn tisto uro ga pelal gor k šilerju v pesnico na servis pa sem naslednjo uro vozo z nekim sposojenim sectorjem od ene druge avtošole potem pa je že ta nazaj prišo pa spet na to jajco zjebano

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!