Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

res maš!

delam ga kar dolgo časa že ja, mislm da tam nekje od pomladi, če gledaš kdaj sem začel delat prvo pomoč, CPP itd. drugače pelat sem pa začel med počitncami (dolgimi) in sem pol ko se je šola začela zbolu za 1 mesc in pol sem mogu vse še enkrat, ker so me dal u BLISKa, kajti prejšnja avtošola je imela neke težave. v blisku sem skupaj z ŽAREtom odpelu še 10ur, tako da je vse skupaj jih blo že 20 (še iz AURIGE). Danes sem pa končno naredu še finalni test-glavno vožnjo. heh za las sm ujel, čene bi mogu čakat nasledno sezono, tko da sm zelo vesel.

tako da je MOTOSVET PRIDOBIL NOVEGA MOTORISTA :naughty:

LP

čestitke, srečno in varno vožnjo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za čestitke :rolleyes: bo spomlad šlo po kolenu ja :naughty:

LP

kva boš kupu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za 50ccm pr njemu..un je pa res kreten..mladić jedan

kaj si ti neki glasn?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kje si biu dans nism te nč na plesnih vidu :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti neki glasn?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kje si biu dans nism te nč na plesnih vidu :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

a v paru plešeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v paru plešeta?

ne ne reesko ma en termin prej :( :( ...sam drgač tut raj ne, da nebi biu moj soplesalc užaljen :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da, sicer bi ga dobil avgusta je pa takrat že prepozno.

2 leti brez izpita, 15 tisoč na leto je bila prevelika šola, da bi to počel še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če imaš izpit za 11 kW, lahko greš, ko dopolniš 18 let odpeljat tisto uro in dobiš že pri 18. letih takoj izpit za 25 kW in ne rabiš čakat na dve leti od prejšnjega izpita A1? Samo sprašujem, itak imam 18-ko 1. julija, izpit za 25kW pa dobim 24. avgusta, tako da se mi ne splača za ta en mesec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantina, izpit je takole potekal. Sam sem ga naredil 18.8. rojstni dan pa sem imel tega decembra. Se pravi cela sezona bi šla skozi, saj bi ga dobil šele augusta.

Tako, da sem naredi plavi karton za auto pa motor, zvozu 3 ure za auto 8 je napisal saj z manj se ne moreš prijavit. 1 uro za motor zvozu, 8 napisal. + društveni za oboje + glavna teorija pa izpit.

Raje plačam teh 8ur pa sem miren, uživam kot pa da naredim pizdarijo na cesti, če ne pa se vsaj tresem. Se pravi z manj kot osmimi urami ne greš skozi ! Ti povem iz prve roke, ker so mi rekli da sem rekorder za izpit za auto in motor, noben v primorski ni imel manj, so prav delali statistiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem narediti izpit v minimalnih urah če si se že pred izpitom veselo vozil in pridobil izkušnje. Za nekatere ki pa smo se v avtošoli prvič vsedli na motor in tako pridobivali prve izkušnje to ni izvedlivo pa tudi pametno ne. Sam sem naredil izpit za neomejeno v okoli 20 urah vožnje, s tem da sem izpitno vožnjo opravil brez napak in da pred pridobivanjem izpita nisem še sedel na motorju pa tudi skuterju ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje. Ali lahko delaš izpit za avto in motor v enakem obdobju, ali moraš najprej zaključiti in narediti en izpit šele potem lahko začneš z drugim izpitom? Upam da se razume kaj hočem...

LP, Aleš

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko delaš vse skupaj, pač na CPP pišeš 2 testa naenkrat, isto na republiških oba tsta v tisti uri..Voziš tud lahko recimo zjutrej za motor, popoldna za avto :) Odvisno kolko maš časa predvsem pa denarja, ker 2 izpita nista tako majhen strošek.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da pr bajcu ni več unga papka roka :headbang:

a benkiča? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!