Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

hah, mene je dons ob 8:30 zbudu Humar po telefonu pa reku nj z motorjam kuj prletim na poligon :D sploh mi ni blo nč jasn, in sm meu kr glavno vožno :D

tko da, zdj mam narjen še izpit za motor :rolleyes:

avto & motor, kj več pa trenutn ne rabm :whistle:

ure so me pršle 270€ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah, mene je dons ob 8:30 zbudu Humar po telefonu pa reku nj z motorjam kuj prletim na poligon :D sploh mi ni blo nč jasn, in sm meu kr glavno vožno :D

tko da, zdj mam narjen še izpit za motor :rolleyes:

avto & motor, kj več pa trenutn ne rabm :whistle:

ure so me pršle 270€ :unsure:

Booogi, js sm šele ustal :unsure: Čestitam btw :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Booogi, js sm šele ustal :unsure: Čestitam btw :worship:

sj k sm pršu ke na poligon se mi je Humar smejou kšne 5min.. k sm komej gledou :closedeyes: čiiist sm biu zaliman, spat sm šu pa ob 5ih zutri :glare:

drgač pa tnx :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah, mene je dons ob 8:30 zbudu Humar po telefonu pa reku nj z motorjam kuj prletim na poligon :D sploh mi ni blo nč jasn, in sm meu kr glavno vožno :D

tko da, zdj mam narjen še izpit za motor :rolleyes:

avto & motor, kj več pa trenutn ne rabm :whistle:

ure so me pršle 270€ :unsure:

cestitam....to so te prisle ure za motor tolko al za oboje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitam....to so te prisle ure za motor tolko al za oboje....

samo ure, meu sm jih 10 :blush:

ena ura je pa 27€

čez kšno urco grem ure plačat, poj se grem slikat itd. poj zamenat izpit.. ahja :) ceu kup enga letana bo dons.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel uro 28€, se pravi 9 ur vožnje, + izpitna (+15€), + predizpitna(+20€). Se pravi da sem za ure dal

252 + 43 + 48 = 343€ :headbang:

Da niti ne omenjam tečaj CPP 60€, šprva pomoč 60€.. še dobr da sm zdravniškega še mel od lani :trance_33_sleep: Cene tem izpitom nabijajo u 3pm :headbang: (9 ur namesto 8 pa sm mel zato, ker sem zadnjo uro pred izpitom takoj ko sem začel vozit izsilil 2 avta, pa za tem še 2 stop znaka prevozil. Ups ane :D )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je zj obveznih ur vožnje??? Vsak praw drgač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr od 9.40 pišem CPP na Roški, tko da fantje držte pesti :winkiss:

mal me edin skrbi, ker še vedno nism dubu tistga dodatnga gradiva za motoriste. ah sej bo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fifty: Čestitke :OK: vlk varnih km :worship:

@Venom: Obvezno je 8 ur

tenkju :D

men je reku Humar da je treba obvezno met 12ur :hmm:

js sm jih meu pač 10, ker so me na glavno kr vrinl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr od 9.40 pišem CPP na Roški, tko da fantje držte pesti :winkiss:

mal me edin skrbi, ker še vedno nism dubu tistga dodatnga gradiva za motoriste. ah sej bo.

LP

Vlk sreče, potrudi se :D

Js mam pa dans ob 6h uradno teorijo :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, izpit narejen. :worship:

ej, a k greš po potrdiu na izpitn centr, je treba kj plačat? :D

da vem če morm met kj dnarja sabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo... Racon in Fifty čestitam vama za izpit, velik varnih pa srečnih kilometrov:D

kot drugo... naredu sm CPP, končno je konec piflanja. drgač mam pa že odpelanih 6ur vožne, vplačanih jih mam pa še 8, vse skp 14 ur. to sm kupu paket, pa sm vprašu takrt, če se da narest z 14urami, pa so rekl da teoretično, v praksi pa težko in sm mislu da jih bom mogu še par kupt, zdej pa vidm da nardite izpit tud z osmimi urami, tko da bom odpelu še teh 8, pol pa na motor :evilgrin:

aja pa še kot tretje... končno po dolgem času iskanja in skakanja po firmah, sm dubu šiht, tko da dvojna zamaga :worship:

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo... Racon in Fifty čestitam vama za izpit, velik varnih pa srečnih kilometrov:D

kot drugo... naredu sm CPP, končno je konec piflanja. drgač mam pa že odpelanih 6ur vožne, vplačanih jih mam pa še 8, vse skp 14 ur. to sm kupu paket, pa sm vprašu takrt, če se da narest z 14urami, pa so rekl da teoretično, v praksi pa težko in sm mislu da jih bom mogu še par kupt, zdej pa vidm da nardite izpit tud z osmimi urami, tko da bom odpelu še teh 8, pol pa na motor :evilgrin:

Ti boš pa OGROMNO fural.. dobr nategujejo folk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš pa OGROMNO fural.. dobr nategujejo folk :whistle:

kolko se jaz spomnem sem jaz vozo 11 ur....12 pa je bla izpitna....nisem pa povsem preprican,...drugac pa je blo vcasih 8 ur obveznih za 50ccm,12 pa za 125....vsaj tak sem jaz bil seznanjen,lahk pa da se je kaj spremenilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je 100% obvezno 8 ur.. 9 je predizpitna, 10 pa izpitna pa si konec, on bo pa šele 16 mel izpitno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je 100% obvezno 8 ur.. 9 je predizpitna, 10 pa izpitna pa si konec, on bo pa šele 16 mel izpitno..

ocitno se je spremenilo....kolko je pa potem ur za 50ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!