Skoči na vsebino

Vožnja z ATV


.T.

Priporočene objave

mm men se zdi da mau nisi zasteku... tuki je govora o ATV-jih ne o howercraftih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm men se zdi da mau nisi zasteku... tuki je govora o ATV-jih ne o howercraftih

Replika takoj....

pozorno beri prvo stran prvi post, dalje na tretji strani preglej slike šele na to sem jaz uletel....

In kaj je na zadnjih dveh slikah rumene barve??? Ne vem zakaj ti gre hover u nos. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm men se zdi da mau nisi zasteku... tuki je govora o ATV-jih ne o howercraftih

Men se pa hovercrafti zdijo prav zanimivi in zaenkrat najbolj vsestransko vozilo kar sem jih videl...sem prejsnji mesec mal surfal pa sem si mal znanje o njih razseru... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm @howerboy... @fabo je sprasvou kok mors bit str za furat ATV-je. jest sm mu odgovoru in pol si ti z howercrafti uletu... to je blo tko mau :topic: but hu cares... :P

drgac pa mislem da so howercrafti prou ql... sicer se se nism pelu sam bi se pa ful... a poznas ksnga tle okol (LOGATEC)??? k sm neki gledu po netu pa sm vidu da so eni tuki pr ns snemal filmcke...

PEACE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filmčke si najbrž videl na My Webpage

U logatcu sva se enkat s kolegom furala, je res, super teren pa velik, pridem še pozimi ko bo sneg, svoj hovercraft mam zase pa za potencialne kupce, da ga sprobajo, drgač pa lahko greš v Ljubljano na lavrico, kjer kolega renta 1 MADkit hovercraft, sicer gre malo manj, vendar je za učit se vozit super.

kontakt, hovercraft club

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx!

no zdej smo pa cist u kurcu... pomoje da bi mogu ksn administrator pobrt vn use o howercraftih pa nares novo temo k smo totalno :topic: (tema je o ATVjih .) )

drgac me pa ful zanima da bi si sam naredu howercraft... kk bi pa slo to? kok mocan motor rabis? al rabis clo 2?

peace!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabis izpita, razen izpit za kolo z motorjem (ne vem katera kategorija je) ATV niso registrirani in so prijavljeni v promet kot delovni stroji (motokultivator). Kljub temu da so to ''delovni stroji'' so namenjeni samo eni zadevi in to je vožnja po gozdovih. Prodajamo jih pa pod pretvezo da so delovni stroji za pomoč v vinogradih.

lp

to je H kategorija.

a lahko še meni prosim PMjaš ceno in model ATV-ja.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam te omenjeni ATVji so pomoje prou grdi... ce jih primerjamo s temle 80kubicnim kawasakijem k je prou srcek :wub: :wub: :wub:

PEACE!!!!

post-4450-1102241029_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Včeraj preživel čudovit dan z ATV-jom.Sicer blatn do .... :( Danes malo boleče.Ampak gre.Se je splačalo.Sma se z prijatlom vozla(vsajk s svojim)po brez potjih naših gozdov,travnikov itd.Do včeraj nisem verjel kaj vse zmore ta živina,še sploh če je 4*4.Nooooooroooo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima... A se da te luštne stvarce tudi registrirat al so namenjene strogo terenu? :?

Odvisno od modela in uvoznika. Večina jih nima urejene homolagocije vendar se da stvar urediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet bli na terenu z ATV.Nooooroooo :OK: Poslikali in posneli kar nekaj zanimivih skokov, padcev,vožnje po zadnjem .........Bomo prilepli slikice :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo par fotk, sicer največje akcije nimam ampak se vidi da je blo zabavno. filmčki so boljši, ampak bomo še delali na tem da dobimo prave posnetke, edino zdaj ne vem več če bom še vozil tako, sem bil prepričan da sem vedno bil na 4 kolesih, pa sem baje dostikrat bil samo na 2  :blink:

obstaja kaj takega tut na Stajerskem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kaj takega tut na Stajerskem ?

uvoznik za bombardie (ski-doo) je v celju, tam bi ti kaj več lahko povedali, ta naš je privatni (upam da bo kmalu več kot le eden).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet bli na terenu z ATV.Nooooroooo :OK: Poslikali in posneli kar nekaj zanimivih skokov, padcev,vožnje po zadnjem .........Bomo prilepli slikice :blink:

daj hitro vse kaj imaš

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj hitro vse kaj imaš

:OK:

Počasi. <_<

Prvo morem spucat blato iz kamera pa fotoaparata :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!