Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Sam zvok mi pa ni všeč. Ko kakšen pokvarjen traktor  :doze:

PS: Pa hvala za filmček  :OK:

za moje ušesa je bolj da ropota ko traktor kot pa da zavija ko japonc :grim

sicer pa mislim da bo letošnja sezona zelo zanimiva ker je dosti motorjev in voznikov izenačenih. Maxov ego je sigurno zlo visok sedaj ko vozi za tovarniško ekipo, rossi je pač rossi, pa ducati zna presenetit (pričakujem vsaj nov hitrostni rekord). Tudi ostali niso tako zelo daleč, tako da bo zelo zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je malo dolgčas, in predno se začne sezona, sem izbrskal zanimivo novico - seveda za tiste ki tega niste vedeli:

Tudi na Grobniku se je pisala zgodovina slavnih v svetovnem motociklizmu:

Tale gospod na sliki je v zgodovini motociklizma pustil svoj pečat. Prvo zmago v karieri si je pridirkal leta 1979 v četrtlitrskem razredu na VN Jugoslavije, ki je bila odpeljana na Grobniku. Z Morbidellijem je v tej sezoni osvojil tri zmage in skupno tretje mesto.

Čisto tako, malo za hec: Kdo ve, kdo je ta gospod na sliki?

Prvi ki pravilno odgovori dobi....... pohvalo :D

post-2044-1110668060_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je graziano rossi, oče znanega in daleč najbolšega dirkača vseh časov valentino rossija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je graziano rossi, oče znanega in daleč najbolšega dirkača vseh časov valentino rossija

Evo - pohvala zate :D

PS: Sam zanimivo, nism vedu da je dec prvo zmago dosegel ravno na Grobniku :OK: Bravo naši :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje ušesa je bolj da ropota ko traktor kot pa da zavija ko japonc :grim

Jah zvok ma podobn hondi rc-45, in lih tko zavija :yea2:

Aja pa desmoseidici, zvok ne bo drgačn sm zato ker nekdo drug proizvaja izpuhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga,reku sm da bo sistem izpusni se ni najbrz dokoncan pa k bo bo drugacn zvok,akrapovica sm pa sam mau hvalu

ne resno vcasih mislm da so na tem forumu eni prov...pocasni

kumi cakam uradna testiranja,a bo po eurosportu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kumi cakam uradna testiranja,a bo po eurosportu

Mora bit! Ker če ne bo, potem pa res ne vem ka bom naredo :xx: ja nč - kupil bom Live video na www.motogp.com, ane Furioso .)

Js tud komaj čakam na dirke! Pa ko so komenatatorji na eurosportu taki cari :worship: , da je res užitek gledat (in poslušat pa četudi ropota ko traktor al pa zavija ko japonc :grim )

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko so komenatatorji na eurosportu taki cari :worship: , da je res užitek gledat (in poslušat pa četudi ropota ko traktor al pa zavija ko japonc  :grim )

:yes: dirka ne bi bila tako zanimiva, če ne bi imel eurosport tako dobra komentatorja :P

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vete da bo! :OK: Sem vse prečikiral .)

Dne: iz 20.03. 2005 na 21.03. 3005 (Bolje da ste pred ekrani že ob polnoči, da nebote kaj zamudili)

00:15 Grand Prix-Official Test Session

Veliko užitkov :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vete da bo! :OK:  Sem vse prečikiral  .)

Dne: iz 20.03. 2005 na 21.03. 3005 (Bolje da ste pred ekrani že ob polnoči, da nebote kaj zamudili)

00:15          Grand Prix-Official Test Session

Veliko užitkov  :D  :D  :D  :D

Škoda da ne bojo v živo prenašali :( :( :( ker bomo rezultate že vsi vedli

ampak vseeno boljše to kot pa nič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo prenašal tekme tud kak drug kanal? Lani se mi zdi, da je nekaj tekem prenašal rtl. A Italijani pa to ne prenašajo? Oni bi pa ja mogli, če imajo toliko asov v igri!

Kateri programi torej prenašajo motoGP (poleg eurosporta)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem poslal mejl na dve glavni Slo. TV, če mislijo :? v bližnji prihodnosti prenašati dirke Moto GP ali WSBK...odgovora NI :cry: ...res škoda, da so tako brez posluha... :BUA:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut poslal mail na rtvslo če bojo prenašal dirke.Najprej sn poslal ene petkrat pa ni blo odgovora pol šestič pa so pisal da bojo dal naprej na uredništvo športnega programa in mi bojo oni odgovoril, ter so rekl kao hvala za opozorilo, od športnega programa pa še zmeraj nič odgovora.JEBAT GA TAKI SO.KO JIH JEBE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misljo dat istega komentatorja kot je bil učas, mi prav dol visi za dirke na slovenskih kanalih, ker tisto je blo pa sramota! (monotono pripovedovanje da zaspiš, popolnoma zgrešene izjave, učasih kar minutni molk (če ni šu na skret al pa kej, je neopravičeno bla tišina),iin še bi lahko našteval!

again: moje osebno mnenje, ni me treba zdej napast, če je kdo drugačnega mnenja!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misljo dat istega komentatorja kot je bil učas, mi prav dol visi za dirke na slovenskih kanalih, ker tisto je blo pa sramota! (monotono pripovedovanje da zaspiš, popolnoma zgrešene izjave, učasih kar minutni molk (če ni šu na skret al pa kej, je neopravičeno bla tišina),iin še bi lahko našteval!

again: moje osebno mnenje, ni me treba zdej napast, če je kdo drugačnega mnenja!

lp,

jure

Najbrž misliš komentatorja g. Miheliča. Res je, da govori zelo monotono, kar je zelo dolgočasno, vendar je izjemno strokovno podkovan. Če bi prenašali tekme, bi bilo najboljš, da bi bil g. Mihelič "samo" strokovni komentator zraven bi pa moral biti en norec, ki bi se malo drl, da bi pritegnil tudi one, ki nimajo pojma o motoGP. :grim Potem pomoje ne bi bila gledanost tako nizka, da se ne bi splačalo prenašat.

Sam to je že mal :topic: O tem se je že debatiralo:

tema Komentator ?

tema Beda POP TV-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko poslušaš Miheliča maš občutk da bere osmrtnice, govori monotono, dolgočasno. če pa bi bil samo strokovni komentator tako kot je naprimer mamola na eurosport pa če bi komentirov kšn vsaj pol tok dobr kokr sta na eurosport bi dirke tudi na naši televiziji postale zanimive (tudi za neljubitelje). druga varijanta pa je da postane komentator Miran Ališič, ki se dere u brezveze in včasih čist zgreši kej pa bedarije govori sam te pa dobr nasmeja. sam to je že vornk :topic:

a debata od 125ccm in 250ccm tudi spada u to temo, a je namenjena samo MotoGP?

nazaj na motogp:

kaj menite o WCM-u, ki bo nastopal z 6 valjnim motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda......govorim o našemu dr. Miheliču, sicer tipa poznam tko tko (bil sem z njim pakrat na pijači ko je moj fotr se neki menju z njim) , sicer še iz časov ko je bil uradni zastopnik za Maseratija v sloveniji in mi je tip čisto mimo (sploh za komentatorja takega adrenalinskega športa kot so cestno hitrostne dirke). Če ze komentira v takem tempu naj bo komentator baleta ali kej podobnega :)

pa brez zamere!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bi blo dober poslat kak mail, g.Auerju na net TV, ker mislim, da bi on mel posluh za kej takšnega kot so prenosi motogp, ker bi se mu s tem nedvomno gledanost dvignila, probat ni greh, kaj pravte???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!