Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

OK kot velik navijač Rossija priznam,da ni blo najbolj fer od njega na koncu,čeprov je pa res,da je peljal svojo "linijo" in če bi bil Sete bol pozoren bi se mu lahko mal odmaknu.....pa dober zdej pametovat je brez veze...........važn da je ROSSI ZMAGAL!!!!!!!! :yea1: :yea1: :yea1:

aja pa moj no.1 voznik Melandri 3-ji :yea2: :worship: :worship: ....

....madona pa kako je Biaggi dober vozu,res ej me je presenetu :) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ....

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj po vaše naj bi naredil.....padel oz. šev v tri krasne sam...zato, da bi izpadel ..športnik...in verjetno bi pol Sete ustavil in mu dal roko, mu pobral motor in skupaj bi objeta prehodila ciljno črto...kot zadnja....:stupid:

Dejte raj začet umetnostno drsanje gledat...al pa šah...tam se to ne dogaja.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chebi

bluzonder

kawa

a še niste prokužili da je to turistična vožnja ne pa dirkanje :lol1: :lol1:

dej mal se zreznite pa bodite realni kdorkoli bi bil bi isto ravnal in ne popuščal

razen vas treh ker ste angelčki in bi se odpovedali točkam :grim

ma blagor vama :OK:

mogoče pa vas kdaj vidim na kaki dirki cicibančkov :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih očeh je bil v zadnjem ovinku "dirkaški dogodek"... se zgodi, sigurno ni bilo namerno, ne z ene in ne z druge strani..

Vale je videl luknjo, hotel skozi v želji po zmagi, Sete je videl da je naredil luknjo in jo hotel zaflikat.. in sta se našla.. Thats racing... dolker so vsi celi ( bogi bogi Sete, kak se je vdaru, še po štengah ni mogu hodit :) ) so taki dogodki samo popestritev.

Vsekakor dober začetek sezone

:OK:  :OK:  :OK:

El Barto

Tudi Šumaher vidi luknjo, kjer pride potem tudi do trka včasih. In je spljuvan. Prav tako mislm, da tole ni blo čist fer od Rossija, res je, da se je prpelu v notranjo stran ovinka, vendar je točno vedel, da bo težko in da se morebitni trk ne izogne.... Ne vem no :doze:

Mi je pa všeč, da je Melandri prišel na 3. mesto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Moto GP-ju nimam nobenega favorita, vendar mi tale zadnja Rossijeva poteza ni bila preveč všeč.. Se strinjam, da je to le dirkaška nesreča, vendar je pomoje Rossi že pred vstopom v ovinek predvidel, da ne bo mogel speljat po liniji.. Kako bi bilo, če bi se vsi tako rinili.. Drugače je pa Rossi car, fant zna pelat! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej umiri se mal clovek, pa se ne obnasaj kot petleten otrok. Glede na tvojo stopnjo zrelosti, si res cel car in prava legenda in res me cudi, da te danes nisem gledal na TV, ko bi prehitel Rossija in zmagal...

chebi

bluzonder

kawa

a še niste prokužili da je to turistična vožnja ne pa dirkanje :lol1:  :lol1:

dej mal se zreznite pa bodite realni kdorkoli bi bil bi isto ravnal in ne popuščal

razen vas treh ker ste angelčki in bi se odpovedali točkam :grim

ma blagor vama :OK:

mogoče pa vas kdaj vidim na kaki dirki cicibančkov :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je randy rekel...za yamaha fene bo fer...za honda fene ne bo fer...za ex-dirkača je pa to racing inccident...del športa...

Se strinjam, bo pa tole hudo zanimiva sezona. :yea2: Edino kar me malo bega je razlika do tretjega mesta :eek: 18 sek. A bomo imeli SP samo dveh dirkačev :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da se tudi na dirkah ne sme delati vse kar se komu zljubi :doze: vendar, Vale je naredil vse, kar je potrebno da zmaga, Sete bi, če bi bil pameten :blink: lahko pustil, da se Vale nabremza (če bi se nabremzal) in potem bi z lahkoto zmagal, tako pa je pač naredil kar je in enostavno pustil, da zmaga tisti, ki si zmago najbolj zasluži. Ko sta se zadela, je bil Sete v položaju, ko je bilo zanj nemogoče pridobiti pozicijo nazaj, kar pomeni da je bolj odgovoren za to da sta se zadela kot pa Vale, sedaj mu ostane samo še da igra žrtev :BUA:

Na koncu bi bil Sete lahko vesel, drugo mesto si je zaslužil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih prejšnjih postih v tej temi se lahko prepričate da navijam za Rossija oz. sem navijal :hmm: ...... vse bolj postaja "Schumacher" kar mi sploh ni všeč :grrr , jaz bi rekel da tole niti slučajno ni bilo fer :nono:

$ $ $

Najboljša voznika v kraljevskih razredih sta absolutno Schumacher in Rossi!

Vedno sem navijal zanju in še vedno sta NUMERO UNO!

Za prvega sem že zdavnaj nehal navijati, ker je "phrase"- brezkompromisen stroj brez športnega duha. Spoštujem ga le še kot donatorja v katastrofah, ki prizadenejo zemljane!!! To globoko cenim!!!

Slednji ni nič boljši. To je dokazal danes (Jerez). Pri meni je dobil odbitne točke, zaradi katerih se mi ne bo več "pobral".

Najprej je šport, nato rivalstvo (dobesedno)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chebi

mogoče pa vas kdaj vidim na kaki dirki cicibančkov :lol1:  :lol1:  :lol1:

:topic: Mogoče ja.....bomo tebe čakal da ti bomo pomagal škornčke obut pa čelado pravilno zapet (al si celo tako dober da sploh čelade ne rabiš?) :topic:

Drugače pa, ja na Maxa smo čisto pozabili :kva2: , kaj a nima letos state-of-the-art materiala in vse za zmago potrebne podpore :? Kje pa je sploh bil :krneki:

:lol1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, ja na Maxa smo čisto pozabili :kva2: , kaj a nima letos state-of-the-art materiala in vse za zmago potrebne podpore :? Kje pa je sploh bil :krneki:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To v zadnjem ovinku po mojem mnenju ni bil lepo od Rossija. Hoče iti z glavo skozi zid! Sam ima zelo trdo glavo :grim

Sete bi se pa tud lahko mal boljš obnašal po tem dogodku. Bi vsej lahko kako besedo z Rossijem spregovoril, da bi si direkt povedla, kaj si kdo o tem prehitevanju misli. Zdej bomo pa ziher cel teden po medijih brali, ka je kdo o komu reko :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi si pa je privozil 7. mesto, kar na koncu sploh ni tako slabo, če predpostavimo, da je bil ves teden čist out.

Melandri :OK: to ja!

Drugač sem pa mislil, da se bosta Tamada in Edwards borila za višja mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Majci: Po ponovnem ogledu posnetka se vedno ne vidim kje naj bi Vale brcnil Gibernaua, razen ce mislis v tocki kjer mu je spodneslo nogo na notranji strani, medtem ko je bil Gibernau na zunanji...

Meni se zdi skoda moralno ocenjevat dirkace, kao je neki zgubu pri men al pa je neki pridobil. Pac, sla sta na noz in za Seteja se ni dobro izteklo. Gledano za nazaj je Vale sel tocno tja kamor je moral iti, Sete se ni pustil in dotaknila sta se. Ne verjamem, da je slo za neko kao nesportnost, mislim, da v tistem hipu niti ni bilo casa za neke hude kalkulacije, zmagat sta pa itak hotela oba, kar se mi zdi cist normalno.

Da se seveda izpeljat teorije zarote v obe smeri. Tudi Sete bi lahko kalkuliral, da se mu bolj splaca, da se oba usujeta, kot da je Rossi prvi. Ampak kot pravim, dvomim, da sta bila tako preracunljiva. Pac, se zgodi.

Ce kaj, potem se mi zdi cudna Setejeva poskodba roke. Z njo je lahko veckrat pomahal publiki pri motorjih in tudi na stopnickah, ceprav ga je tako mocno bolela, da ni mogel hodit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tem Rossijem? Ne mot me da je zmagu, ampak ce bi zmagu zato, ker je stiri kroge pred koncem pac mojstrsko prehitu Gibernaua, bi blo to cist kul. Ker se je pa v zadnjem krogu (in tut prej med dirko ze) vsaj dvakrat grdo zabremzu ne bi smel zdej zarad tega rusit vse kar je okol njega. Na posnetku je blo jasn vidt kako je Gibernaua dobesedno pelu ven iz piste, mislim da mu to ni bla edina mozna linija?! Normalno da je Gibernau odpelu ovinek in bil cist ob Rossiju (ob trku)- a je kdo pricakoval da se bo zato ker se je Rossi na not prpelu mogu pa Gibernau kr poravnat pa it naravnost?! Don't think so. Sicer pa mislm da je Rossi mal pretiraval v zelji po zmagi. Ce se je zabremzu se je zabremzu. Sem pa preprican da bi se vas tri cetrt Rossi fanov zdele bunil na polno ce bi bil polozaj obraten. Sicer pa kaj cmo, dirka je mim, steje rezultat in mislm da ne pride v postev nobena pritozba. Vseen pa upam na cim manj tolk grobih srecanj v letosnji sezoni. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Majci: Po ponovnem ogledu posnetka se vedno ne vidim kje naj bi Vale brcnil Gibernaua, razen ce mislis v tocki kjer mu je spodneslo nogo na notranji strani, medtem ko je bil Gibernau na zunanji...

Meni se zdi skoda moralno ocenjevat dirkace, kao je neki zgubu pri men al pa je neki pridobil. Pac, sla sta na noz in za Seteja se ni dobro izteklo. Gledano za nazaj je Vale sel tocno tja kamor je moral iti, Sete se ni pustil in dotaknila sta se. Ne verjamem, da je slo za neko kao nesportnost, mislim, da v tistem hipu niti ni bilo casa za neke hude kalkulacije, zmagat sta pa itak hotela oba, kar se mi zdi cist normalno.

Da se seveda izpeljat teorije zarote v obe smeri. Tudi Sete bi lahko kalkuliral, da se mu bolj splaca, da se oba usujeta, kot da je Rossi prvi. Ampak kot pravim, dvomim, da sta bila tako preracunljiva. Pac, se zgodi.

Ce kaj, potem se mi zdi cudna Setejeva poskodba roke. Z njo je lahko veckrat pomahal publiki pri motorjih in tudi na stopnickah, ceprav ga je tako mocno bolela, da ni mogel hodit?

Evo, to je pravi komentar. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa preprican da bi se vas tri cetrt Rossi fanov zdele bunil na polno ce bi bil polozaj obraten. Sicer pa kaj cmo, dirka je mim, steje rezultat in mislm da ne pride v postev nobena pritozba. Vseen pa upam na cim manj tolk grobih srecanj v letosnji sezoni. :blush:

Zadel žebljico na glavico! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tko zagreto trdite, da je vsaj eden od dirkačev to storil zanalašč... :?

Pa je kdo morda pomislil na to, da ni imel nihče od njiju zagotovila, da ne bo padel...

mislim da ne :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom preskoču prva dva in pohvalim MELANDRI-ja, ki je odpeljal odlično dirko ter NAKANo-ta in KAWASAKIJA! Bravo!

Sem pa razočaran nad DUCATIJEM (No, ja Capirex poškodovan) in MAX-om, ki je bil dober 7, ampak daleč daleč od vodilnih dveh oz. treh.......

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...“This was for sure a great race, especially after the problems I had in the morning,” said Rossi, who had crashed out of the warm-up and caused extensive damage to his number one Yamaha machine. “Sete rode a great race and set a very fast pace. I attacked at the end but made a mistake on the last lap and then we touched in the final corner. I’m sure Sete’s angry about it right now but racing motorcycles is hard. There are 16 races to go and it will be a hard battle.” ...

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chebi

bluzonder

kawa

a še niste prokužili da je to turistična vožnja ne pa dirkanje :lol1:  :lol1:

dej mal se zreznite pa bodite realni kdorkoli bi bil bi isto ravnal in ne popuščal

razen vas treh ker ste angelčki in bi se odpovedali točkam :grim

ma blagor vama :OK:

mogoče pa vas kdaj vidim na kaki dirki cicibančkov :lol1:  :lol1:  :lol1:

ko pa boš sam prilezel do ciciban dirk, se pa pri meni oglasi ok? Potem pa lahko kakšno na progi udariva.....kaj sem ti naredu??

sem napisu, da me boli k za kogarkoli, ki sta bla na prvih dveh mestih, in, da verjetno zgodba še ni zaključena glede zadnjega ovinka.....wtf? drugič preber dvakrat moj post, preden začneš sitnart!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!