Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Po mojem bi blo dober poslat kak mail, g.Auerju na net TV, ker mislim, da bi on mel posluh za kej takšnega kot so prenosi motogp, ker bi se mu s tem nedvomno gledanost dvignila, probat ni greh, kaj pravte???

Hja, bi lahko to naredli. Kakšen pa je e-mail naslov?

Lahko pa tudi na njihovem forumu net-tv odpremo kakšno temo s predlogi za motogp al pa anketo...

Sam js osebno bi gledal motoGP na eurosportu, četudi bi dirke prenašala kakšna slovenska televizija.

Da se vrnem na dejansko dogajanje: :grim

Me ful veseli, da je max na vrhu! Mu zelo privoščim, da bi mu letos uspelo. Ker so ga zadnja leta vsi tako kritizirali, da se mi je že skor mal zasmilil. Fajn se mi pa zdi, da Rossi ni na vrhu :D Bo hudo zanimivo, če se bo moral boriti za najvišja mesta; zadnja leta je že blo mal butasto skoz rossija na vrhu gledat. Upam, da bo skozi celotno sezono potekal hud boj za naslov prvaka med čimveč dirkači!

Toda do prve dirke je še daleč in petkovi rezultati iz katalonije niso pravi pokazatelji, kdo bo letos najhitrejši. Čase bodo v nedeljo vsi vozniki vsekakor izboljšali - za primerjavo lahko pogledate lanske kvalifikacijske rezultate - 2. kvalifikacijski trening Katalonija 2004 Max zaostaja skoraj 0,6 s za lanskim časom Seteja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wau :eek:

Dans so pa honde dominirale!

Jutri bo rossijo sila težko... :whistle: No, bomo vidli. Komaj čakam :kva2: Zakaj ne morejo na kakem kanalu prenašat :angry2: Eurosport me je zelo razočaral!

rezultati

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max Biaggi je znova dosegel najboljši čas v zadnjih sekundah treninga. Kot je povedal Max, naj bi sestavljanka začela dobivati pravo podobo ter na koncu pokazala, da je motocikel RC211V pripravljen za vsako stezo. Biaggi je danes vozil tudi z novo šasijo in prednjim vzmetenjem.

Rossi je imel ogromne težave z nastavitvami, tako da je 9. čas vse, kar mu je uspelo, pa čeprav je bil na stezi vse do zaključka testiranj.

Jutri testiranja v Barceloni dosežejo svoj vrhunec!! Namreč od 14.15 do 14.45 bo potekal 40-minutni uradni trening za vse dirkače MOTOGP in tisti, ki bo po koncu 40 minut dosegel najboljši rezultat, bo domov odpeljal povsem novi BMW serije 1. Trening bodo baje prenašale tudi nekatere televizijske postaje,

PS: če kdo najde kako postajo, naj to naglas in razločno napiše tudi tukaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete Gibernau odpeljal novega BMW serije 1!!!

Potem ko je tako tekmovanje pred začetkom sezone potekalo že 3-je leto zapored, je po Valentinu Rossiju in Lorisu Capirossiju novega BMW odpeljal še Sete Gibernau, ki je bil danes na 40. minutnem testiranju najhitrejši.

Kot vemo je bil Sete že vseskozi v ospredju a ga je 2x prav na koncu treningov vedno ugnal Max Biaggi. Gibernau je bil danes najhitrejši že dopoldne nato pa na uradnem treningu svojega prvega mesta ni izpustil iz rok prav vseh 40 minut.

Drugo mesto je tokrat zasedel Valentino Rossi, ki prva dva dni ni prav blestel.

Biaggi je imel zadnje minute treninga težave z motorjem, zato je le nemočno opazoval svoje rivale kako so se borili za novega BMW-ja. Eden njegovih mehanikov je po koncu na vprašanje o vzroku težav dejal, da je bil verjetno kriv kak del, ki stane pol eura.

Prva dirka bo že 10. aprila v španskem Jerezu.

Časi:

1. Sete Gibernau 1min 41.851s

2. Valentino Rossi +0.419

3. Nicky Hayden +0.656

4. Marco Melandri +0.946

5. Makoto Tamada +0.972

6. John Hopkins +1.266

7. Colin Edwards +1.280

8. Max Biaggi +1.572

9. Alex Barros +1.653

10. Loris Capirossi +1.680

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi bi zmagal ce nebi mel okvare,tko da kot Biaggijev fan sploh nism razocaran

pa kaj je Ducati kr ene test teame z enimi japonci not daju

pa Hopkins bravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....desmosedici: s temi stvarmi glede izjav o okvari (ki so zame bolj kot ne izgovori, ali pač tudi ne, nekaj pa je na tem, da pač nekaj morjo rečt, sam da bi pa rekl pač...ni šlo pa jebi ga to pa ne!) ne bo nikol noben vedu kaj je res in kaj ne.....tko kt naprimer šubic&company na daytoni letos 22. pred 'okvaro'.....bullshit!

pa da ne bo zamere.....nisem ti nič nasprotoval, sam povem kaj se dogaja, ker sem tudi sam drugač od Biaggija fan!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi bi zmagal ce nebi mel okvare,tko da kot Biaggijev fan sploh nism razocaran

pa kaj je Ducati kr ene test teame z enimi japonci not daju 

pa Hopkins bravo

tist japonc Itoh (alpa nekej podobnga) je testni dirkač bridgstona in testira predvsem gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž misliš komentatorja g. Miheliča. Res je, da govori zelo monotono, kar je zelo dolgočasno, vendar je izjemno strokovno podkovan.

Strokovno podkovan :kva2: pa ja :doze: Prvo :hmm: nekaj že moraš vedet če si nekaj časa zraven, a gledal sem enkrat dirke po Eurosportu pa so ble reklame in preklopim na naš program in ugotovim da Mihelič govori isto kar sta prej komentirala komentatorja Eurosporta in ker sta se pri oceni neke situacije uštela, sta se po reklamah nekaj opravičevala itd :naughty: preklopim nazaj na Slo in evo isto se opravičuje Mihelič :SS :SS bulšit pa tak komentar. zakaj toliko molči :naughty: ker posluša druge in prevaja, ne pa komentira :SS :SS to je pa res strokovnost :blink: :wacko:

Nekateri kritizirajo Ališiča, ker se dere a tip vsaj komentira in se vživi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri kritizirajo Ališiča, ker se dere a tip vsaj komentira in se vživi

se pa res vživi,ko nekdo prehiteva za en krog zaustankarja,on pa "kako kompromisno ga je prehitel" hallo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....desmosedici: s temi stvarmi glede izjav o okvari (ki so zame bolj kot ne izgovori, ali pač tudi ne, nekaj pa je na tem, da pač nekaj morjo rečt, sam da bi pa rekl pač...ni šlo pa jebi ga to pa ne!) ne bo nikol noben vedu kaj je res in kaj ne.....tko kt naprimer šubic&company na daytoni letos 22. pred 'okvaro'.....bullshit!

pa da ne bo zamere.....nisem ti nič nasprotoval, sam povem kaj se dogaja, ker sem tudi sam drugač od Biaggija fan!

lp,

jure

Biaggi je prišel v boks 5 minut pred koncem po kvalifikacijske gume.Ob ponovnem zagonu motor ni štartal,kakšni 2 minuti so se trudli,potem so obupali.

Posnetek je bil na eurosportu ob 00.15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....desmosedici: s temi stvarmi glede izjav o okvari (ki so zame bolj kot ne izgovori, ali pač tudi ne, nekaj pa je na tem, da pač nekaj morjo rečt, sam da bi pa rekl pač...ni šlo pa jebi ga to pa ne!) ne bo nikol noben vedu kaj je res in kaj ne....

Js sem tud gledal posnetek treninga, tako da se je jasno vidlo, da maxov motor ni vžgal :slap: Max je sedel na motorju in bil pripravljen osvojit bmw-ja, sam ni mogel. So se mehaniki (neki japončki) trudli pa jim tud ni uspelo spravit mašinco v tek. Toka da tokrat res max ni kriv za svoj neuspeh in o kakšnih izgovorih ne moremo govorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej.....dokler ne vidiš na svoje oči itaq da gre verjet, ampak v kolikor pa ne, pač ostajajo dvomi!

tisto sem pisal preden sem tudi sam pogledal posnetek, tako, da sem vidu da je res mel probleme in, da ni on sam nič kriv! Toda vseeno....postavimo se na trdna tla......tudi če bi mu motor zalaufu, mislite, da bi mu kar tako uspelo iti za več kot 1.57sekunde hitreje od svojga časa v tistem enem krogu, kolikor je mel zaostanka za gibernauom???? i dont think so!!

itaq pa......sej se bo kmal dirka začela, pa bomo tam vidl kdo je kje, ker zame teli treningi in testiranja niso nič kej preveč verodostojni.

Na prvi (ajde, na druge pa res) dirki se bo več al manj vidl kdo je za kam!

lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi bi zmagal ce nebi mel okvare,tko da kot Biaggijev fan sploh nism razocaran

pa kaj je Ducati kr ene test teame z enimi japonci not daju 

pa Hopkins bravo

Biaggi: "Sam to bi rad, da se vsem enako kvarijo motorji, ne pa da se meni bolj."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toda vseeno....postavimo se na trdna tla......tudi če bi mu motor zalaufu, mislite, da bi mu kar tako uspelo iti za več kot 1.57sekunde hitreje od svojga časa v tistem enem krogu, kolikor je mel zaostanka za gibernauom???? i dont think so!!

Zakaj pa mu ne bi uspelo? En dan prej (v soboto) je Max dosegel čas 1'42.260 S tem časom bi bil v nedeljo drugi. Pomojem je imel velike možnosti, da bi prehitel Seteja.

Počakajmo raje na 10.april; bomo vidli kaj bo takrat, ko bo šlo zares :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat jih bo V.Rossi imel za norce...

Gibernau,Biaggi in podobni imajo nočne more o Doktorju!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi bi zmagal, samo ce bi bla pista samo ravna brez ovinkou... :lol1: Ne vem ce poslusate njegove komentarje, samo izgovori so ga... <_<

Rossi je care!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi bi zmagal, samo ce bi bla pista samo ravna brez ovinkou... :lol1:  Ne vem ce poslusate njegove komentarje, samo izgovori so ga... <_<

Rossi je care!!  :hooray:

Vsak navija za vsakega, ampak sit sem že takih komentarjev ki jih je že mnogo na forumu v stilu "Gibernau niam pojma, Biaggi išče izgovore... Rossi pa je brez napak." vsakemu v motogp svaka čast, tako Rossiju Biaggiju in seveda vsem ostalim :OK: .)

pa rossijevi fani ne zamert .) :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje brez zamere, ampak pejte se pelat vsaj 20 sekund slabše od npr. Biaggija, pol pa komentirajte, kdo se ne zna vozt, pa kdo bi zmagu če bi blo...

@ Fabi: Biaggi bi zmagal, samo ce bi bla pista samo ravna brez ovinkou... :lol1: Ne vem ce poslusate njegove komentarje, samo izgovori so ga... :glare:

Rossi je care!! :hooray:

Biaggi je zmagal že na svoji prvi dirki v razredu 500ccm, pa je steza kar lepo ukrivljena. Glede ne to, pa da je skupi dosegel lepo št. zmag in je v samem vrhu po številu zmag vseh časov pa mislim, da je ostali komentar povsem odveč.

Max Biaggi: WINS: 42 (13 - 500CC/MOTOGP, 29 - 250CC)

POLES: 56 (23 - 500CC/MOTOGP, 33 - 250CC)

FASTEST LAPS: 41 (13 - 500CC/MOTOGP, 28 - 250CC)

Statistika po št. zmag vseh časov:

1. Giacomo Agostini : 122 zmag

2. Angel Nieto: 90

3. Mike Hailwood: 76

4. Valentino Rossi: 68

5. Mick Doohan: 54

6. Phill Read: 52

7. Jim Redman: 45

8. Max Biaggi: 42

.

.

.

13. Luca Cadalora 34

.

.

.

15. Eddie Lawson: 31

.

.

.

23. Wayne Rainey: 24

.

.

.

36. Wayne Gardner: 18

.

.

.

42. Sito Pons: 15

.

.

.

51. Randy Mamola: 13

.

.

.

145. Graziano Rossi: 3

Rezultati se končajo pri št. 205., ko ima po eno zmago kar 90 dirkačev.

Ne rečem, da Max ne uporablja izgovorov, jih, kot jih vsak, toda vsi, ki se vozijo v špici sv. vrha, so občudovanja vredni in ne takšnega "pluvanja" kot to počnete nekateri :BUA:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13. Luca Cadalora          34

..uu ta je bil tud car svoje cajte,...sej sem bil še res mulc takrat,ampak vseen njega se pa spomnim kot dobrga voznika :OK:

Ja drgač se pa popolnoma strinjam s tabo Jure....že vsak ki sploh lahko pride v GP motociklizem mora bit res dober voznik....kaj šele da potem tud zmaguje .)

...recimo čist lep primer kaj pomeni biti dobr voznik,ki med hudo konkurenco ni več tako dober je Beno Štern,...ki je pr nas za razred bolši od ostalih v SM....sam v tujini pa s svojim znanjem kaj dost več kt do 5. mest v nemškem prvenstvu ne more .) ....pa da smo si na jasnem, je res dober voznik,in vsaka mu čast za njegove vožnje :worship: :worship: .....in podobno je tud v GP-ju,...tam vozi samo elita svetovnih dirkačev, in tam ni slabih...vsi so dobri le da eni izstopajo :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne recem, sej je tudi Max care, samo se mi zdi da je ze malo prestar za to... :closedeyes: (oz. ne vem ce so leta kriva), ker tudi ko vozi, je ful pazljiv in malo u strahu, ne tvega prau nic. Medtem, k Valentino je se mlajsi in si ful upa. Samo na zivce mi gre Max, ker si tega ne prizna. :yes: Lohko bi tud kdaj reku da je falil, ne da mece zmeri izgovore na motor... na ekipo... na miljon reci... :blink:

To je samo moje mnenje. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne recem, sej je tudi Max care, samo se mi zdi da je ze malo prestar za to... :closedeyes: (oz. ne vem ce so leta kriva), ker tudi ko vozi, je ful pazljiv in malo u strahu, ne tvega prau nic. Medtem, k Valentino je se mlajsi in si ful upa. Samo na zivce mi gre Max, ker si tega ne prizna.  :yes: Lohko bi tud kdaj reku da je falil, ne da mece zmeri izgovore na motor... na ekipo... na miljon reci... :blink: 

To je samo moje mnenje.  :krneki:

Fant.Nimaš pojma.Takrat ko je Max bil štirkrat prvak v 250 ,še ti verjetno nisi vedel ,da obstaja moto GP.

Lahko pa se oglasiš na Grobniku,da ti bodo starci malo pokazali kako se vozi.Kalšek bo letos dopolnil 50,vozi pa 1.35. čase.Pa še malo počasnejši starci od 1.39 do 1.43.Pa pridi kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant.Nimaš pojma.Takrat ko je Max bil štirkrat prvak v 250 ,še ti verjetno nisi vedel ,da obstaja moto GP.

Lahko pa se oglasiš na Grobniku,da ti bodo starci malo pokazali kako se vozi.Kalšek bo letos dopolnil 50,vozi pa 1.35. čase.Pa še malo počasnejši starci od 1.39 do 1.43.Pa pridi kaj.

Ma prvic, jst nism fant, ma punca :oops: Drugic, na grobniku in na drugih pistah sm ze bla. Res da nism toukla nekih rekordou, ma sm uzivala lih tako :OK: ma z mojimi izjavami o starosti nism tela nobenga uzalit... k tud jst nism vec rosno mlada :D Mislim samo, da bol ku si mlad, vec si upas in manj razmisljas kaj se ti lahko zgodi. In glede na to, da Max je ze med "starejsimi" mislim, da je razlog da tako vozi prav v tem :yes:

Ma ce se vidmo na grobniku in bi mi rad dal kak nasvetic, ga bom rada upostevala :wub: pa se na eno :beer1: te povabim ce prav si navijac od Maxa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fabi,sory za zamenjavo spola.

Hočem samo povedat,da v tem športu ne obstajajo stari in mladi ampak dobri in malo manj dobri.Valentino je definitivno car,bi pa bilo fajn videt malo zamenjave na vrhu.Bo bolj zanimivo.

Za pivo pa velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!