Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

World champion Valentino Rossi has fallen from his pole sitting Gauloises Yamaha on just his third lap of this morning's 20-minute warm-up session, which precedes this afternoon's season-opening Spanish Grand Prix.

From onboard camera shots, it appeared that the Italian was thrown from his machine after a 'tank slapper' developed under braking; the side-to-side movements getting out of control and throwing the #46 to the ground before both he and his machine tumbled through the gravel trap.

The Italian was unharmed in the fall, which left his M1 embedded firmly in a gravel trap with cosmetic damage at the very least, and was quick to vault the tyre wall and seek a scooter ride back to the pits where his largely Australian crew were soon swarmed all around him.

Fant je cel :OK: M1 pa ne glih :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, 125 dirka že poteka, jst pa še zdej nisem najdu iz kje bi se dal prenašat :cry: . Edin na uradni moto gp strani sem najdu, sam tam je plačljivo. A res ni nobenga junaka k je najdu kje to?

Evrosporta pa nimam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ccm

Zmagu Simonchelli, pred Miko Kalliom in Fabriziom Laiom. Tomas Luthi se je držal povsem v ospredju, pa ga je izdal motor nekaj krogov pred koncem, 2 ali 3 kroge pred koncem pa je v zadnjem ovinku padel tudi španski adut Fonsi Nieto, ki je potem končal nekje na 12. mestu se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padel tudi španski adut Fonsi Nieto, ki je potem končal nekje na 12. mestu se mi zdi.

..če smo mal bl natančni je bil to Pablo Nieto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če smo mal bl natančni je bil to Pablo Nieto :P

Ups.... what a mistejka tu mejka :oops: :oops:

(Ne vem, zakwa mi Fonzek tok po glavi še zmer roji :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250ccm

Dani Pedrosa zanesljivo do nove zmage, lepo se je peljal Porto, ki je edini nekako sledil Špancu, tretji je bil De Angelis, četrti pa Andrea Dovizioso, lanski svetovni prvak v 125.

Nekako "dolgočasna" dirka bi lahko rekel, razen nekaterih spektakularnih izletov v pesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislite z zadnjim ovinkom, fer ali ne fer? Drugače pa Rossi :OK:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da navijam za Yamaho sam .... :angry2:

tale brca na konc pa ni blo športno ... dejansko ni mogu drgač k da ga porine vn... :SS

to pa nisem pričakovala od Valeta ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislite z zadnjim ovinkom, fer ali ne fer? Drugače pa Rossi :OK:

Pozdrav od Roberta

FER absolutno :grim , saj se je gibernav zaletel v Valeta in ne Vale v gibernava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FER absolutno  :grim , saj se je gibernav zaletel v Valeta in ne Vale v gibernava.

dečko ima jajca ne pa ta pofukani španec...ksiht kot konj saj je celo dirko vodil pa če nima jajc :SS :SS :SS

itaq pa je Vale bil na notranji strani ovinka tako da gre lahko konjski ksiht sam še po burek :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dirka...fer al ne....če bi bil gibe na istem mestu kot rossi bi isto ravnal....

kot je randy rekel...za yamaha fene bo fer...za honda fene ne bo fer...za ex-dirkača je pa to racing inccident...del športa...

res lepa dirka, škoda za dotik v zadnjem krogu, škoda haydna..

bravo prva dva... :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa se je ovinek ali dva pred tem incindentom španček tudi dotaknil Valeta je počasen posnetek iz helikopterja zelo lepo viden in Vale je CAR :004 ker ima jajca in brezkompromisno nadaljuje dirko

za fene špančka pa bi blo po njihovem najboljše da v vsakem ovinku drugi parkirajo izven steze da gre španček lahko naprej malo morgen :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, kaj vam je. Ce bi se vsi tako prehiteval, ne bi nihce dokoncal dirke. Rossi se mu je zapelu na notranjo stran in ga zrinu s proge. In kar se mene tice, tale zmaga ni cista. Upam na kaksno kazen... Drugace pa res FENOMENALNA dirka, sploh zadnja 2 kroga. Razplet zal ni po mojem okusu (kot je razvidno iz posta). Pa preden se vsuje ploha komentarjev>jebat ga, sem pac pristranski, ker mi gre Rossi mickn na zivce.

Lp, Chebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka :OK: Bravo Rossi

Gibernav se je pa držal, ko, da mu pol rame fali :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih prejšnjih postih v tej temi se lahko prepričate da navijam za Rossija oz. sem navijal :hmm: ...... vse bolj postaja "Schumacher" kar mi sploh ni všeč :grrr , jaz bi rekel da tole niti slučajno ni bilo fer :nono:

Drugače pa

Melandri :worship: :yea2: (lep napredek)

Nakano :OK: .)

Gibernau :friend1:

Rossi :BUA:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je sicer usen kdo je zmagu.....(navijam za haydna in nakanota), samo zmaga Rossija za moje pojme ni bila čista, in prav tako se zna nardit, da mu bo FIM odvzela točke ob diskvalifikaciji.....okoli tega še ni vsega konec!

sej veste FERRARI&F1 sindrom :)

Drgač pa.....NAKANO JE CAR! Congrats! :OK: :OK: :OK: :OK:

lp,

jure

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gibernau gor al dol, Rossi je car, Yamaha je pa itak zakoooon! :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih očeh je bil v zadnjem ovinku "dirkaški dogodek"... se zgodi, sigurno ni bilo namerno, ne z ene in ne z druge strani..

Vale je videl luknjo, hotel skozi v želji po zmagi, Sete je videl da je naredil luknjo in jo hotel zaflikat.. in sta se našla.. Thats racing... dolker so vsi celi ( bogi bogi Sete, kak se je vdaru, še po štengah ni mogu hodit :) ) so taki dogodki samo popestritev.

Vsekakor dober začetek sezone

:OK: :OK: :OK:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, kaj vam je. Ce bi se vsi tako prehiteval, ne bi nihce dokoncal dirke. Rossi se mu je zapelu na notranjo stran in ga zrinu s proge. In kar se mene tice, tale zmaga ni cista. Upam na kaksno kazen... Drugace pa res FENOMENALNA dirka, sploh zadnja 2 kroga. Razplet zal ni po mojem okusu (kot je razvidno iz posta). Pa preden se vsuje ploha komentarjev>jebat ga, sem pac pristranski, ker mi gre Rossi mickn na zivce.

Lp, Chebi

Who cares vglavnem da je Rossi zmagal in pustil zahrbtneža na pesku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!