Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Meni se zdi skoda moralno ocenjevat dirkace, kao je neki zgubu pri men al pa je neki pridobil. Pac, sla sta na noz in za Seteja se ni dobro izteklo. Gledano za nazaj je Vale sel tocno tja kamor je moral iti, Sete se ni pustil in dotaknila sta se. Ne verjamem, da je slo za neko kao nesportnost, mislim, da v tistem hipu niti ni bilo casa za neke hude kalkulacije, zmagat sta pa itak hotela oba, kar se mi zdi cist normalno.

Exactly. Sm točn to namenu natipkat, pa me je g. Dave prehitu. B)

Šla sta na nož, ni šlo za finalni obračun za prvaka, takih situacij zna biti še polno do konca sezone, pa ne samo za njiju dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE KDO GLEDAL GP DIRKO ?????

FENOMENALNO JE BILO

ROSSI JE GIBRNAUA TAKO NAHOBLAL DA SE PSIHICNO NEBO OPOMOGEL DO NASLEDNJE DIRKO KO GA BO SEENKRAT

sam to bom rekel

bom probal citirat besede svojega prijatlja

polji se al pa pejt u teater

pa se to, za vse ki so slabe volje

http://www.pitwalk.info/girls2005/index.html

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč današnja dirka, ker je bilo borbe... se pridružim mnenju,Dave.

Če bi Rossi in Užaljeni pred zadnjim ovinkom menjala pozicije, bi se morda zgodilo podobno, zaključilo pa enako, kot se je... pa nisem Rossijev fan.

Drugič naj bo za njima zelenje, pa bo! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F%#$ you, Kawasaki is back! :OK: :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bom od določene osebe dobil po pizdi, če bom to napisal :ninja: , ampak Valentino je izvedel odličen manever. :grim

Me pa skrbi za Ducatije, pizdarija... :ninja: :ninja: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete bi se pa tud lahko mal boljš obnašal po tem dogodku. Bi vsej lahko kako besedo z Rossijem spregovoril, da bi si direkt povedla, kaj si kdo o tem prehitevanju misli. Zdej bomo pa ziher cel teden po medijih brali, ka je kdo o komu reko  :BUA:

Sete in Vale se grdo en na drugega držita že od lanske sezone, ko je Gibernau podal pritožbo proti Rossijevmu motorju. Tko, da je tut Rossi takat izjavu, da z Gibernauvom ne spregovori več nobene besede. Zdej sicer ne vem, a so se jima glave že kaj ohladile, je pa po eni strani to dobro, saj je rivalstvo še večje.

Še izjave obeh akterjev trka:

Rossi: “Prehitel sem ga dva ali tri kroge pred koncem, sredi zadnjega pa sem na žalost napravil veliko napako. Od tam naprej sva se trdo borila, dvakrat ali trikrat dotaknila in nato sem ga v zadnjem krogu prehitel. Prehitevanje je bilo težko in gotovo je Sete jezen, a to je dirkanje.

Gibernau: “Prvenstvo bo dolgo in težko. Dirka je bila zelo hitra, Valentino jo je odpeljal zelo dobro in na koncu (se odkašlja) zmagal. Nimamo kaj reči, drugič bomo močneje poskušali. Upam, da bo z mojo ramo vse v redu.”

PS: Rossi naj bi z desno ročico krmila zadel v Gibernauovo ramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih prejšnjih postih v tej temi se lahko prepričate da navijam za Rossija oz. sem navijal  :hmm:  ...... vse bolj postaja "Schumacher" kar mi sploh ni všeč :grrr , jaz bi rekel da tole niti slučajno ni bilo fer  :nono: 

Točno to so moje misli. Če ne gre zlepa, gre pač .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka :grim , zadnje pol kroga je blo več vredno ko cela dirka... matr sta bla agresivna :devil:

Men se je kr smejalo :kva2:

Un k ma težave s tem da se v celi dirki mal dotaknejo naj so ogleda eno dirko nascar iz USA :whistle: pa naj pol soli pamet :devil: :devil:

VALE !!! :devil: :devil: :wub:

Bogi Sete ja ... cel krog po cilju je z stegnjeno roko mahal publiki pol se je pa tko bogega držal. Pismo se je bl delal kot vsak pr doktorju za odškodnino dobit :whistle:

... upam da bo borbena sezona :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je MotoGP ena resna zadeva, ne pa penzionerski izlet. :devil:

Rossi je zadevo zmagal zato, ker je bil pač najhitrejši, po moje fer, ker je držal svojo linijo medtem ko je Sete mal gor pa dol vijugal. Dejansko sta bila za stik kriva oba čist enako, en ker je priletel v drugega in drugi, ker ga je pri tem zrinil v travo in pesek. Sve v svemu super obet za nadaljevanje sezone, samo da se zadeva ne bo reševala za mizam tko kot se je že večkrat, imam raje da se na dirkališču.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da se tudi na dirkah ne sme delati vse kar se komu zljubi :doze: vendar, Vale je naredil vse, kar je potrebno da zmaga, Sete bi, če bi bil pameten :blink: lahko pustil, da se Vale nabremza (če bi se nabremzal) in potem bi z lahkoto zmagal, tako pa je pač naredil kar je in enostavno pustil, da zmaga tisti, ki si zmago najbolj zasluži. Ko sta se zadela, je bil Sete v položaju, ko je bilo zanj nemogoče pridobiti pozicijo nazaj, kar pomeni da je bolj odgovoren za to da sta se zadela kot pa Vale, sedaj mu ostane samo še da igra žrtev :BUA:

Na koncu bi bil Sete lahko vesel, drugo mesto si je zaslužil :whistle:

Točn tko! :OK:

Sete bi pač mal prej zbremzal pa bi prpelu u cilj prvi. Ne pa da je mislu po zunanji strani prebremzat Rossija!

Sete se pa je na konc obnašu ko otrok k mu je nekdo uzel tanajljubšo igračo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....to smo čakali celo zimo :kva2: :kva2: ....zdej pa borba.....to.........kolk je fajn....novodobni gladiatorji :OK: .........ne pa neki k mislijo da so carji če vozjo formulo okol 2 uri....tam je najboljš k štopajo mehankarje kolk hitr obdelajo bolid...oni so tam carji....vsaka čast Rossiju in vsem k so bli za njim....komi čakam nadaljevanje :kva2: ........pa komi sem prčakal začetek :hmm: :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadn krog je bil eden najbolj zanimiv v zgodovini GPja

kaj tok cez Gibernaua govorite,lepo je vozil in koncal ravno tako kot startal

Rossi...ne navijam zanjga pa vsen,maister je pa za tist v zadnjem ovinku je bil pa totalno gibernau kriv,iz zunanje strani je trescu v rossija ki je bil na notranji

max jah meu je slab da kaj nej recm,sam vsen iz 16.mesta na 7...ni tok slabo

125cc je bil tok huuud,bravo Mika zelo dobro vozil,Pablo se mi pa smil...tok dobro je pelal pol pa v predzadnem krogu,v bistvu ze zadnem pa vn trofne,je kr zajokal pol

250cc dolgocasno tale Pedrosa postaja sumaher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js samo upam, da bo še več takšnih dirk na nož, drgač pa najlažje se je delat po bitki generala. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE KDO GLEDAL GP DIRKO ?????

FENOMENALNO JE BILO

ROSSI  JE GIBRNAUA TAKO NAHOBLAL DA SE PSIHICNO NEBO OPOMOGEL DO NASLEDNJE DIRKO KO GA BO SEENKRAT

sam to bom rekel

bom probal citirat besede svojega prijatlja

polji se al pa pejt u teater

pa se to, za vse ki so slabe volje

http://www.pitwalk.info/girls2005/index.html

:yea2: :yea1: se strinjam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa nisem pričakovala od Valeta ...  :cry:

kaj nisi pričakovala, da se bo boril za zmago.... :blink:

vse bolj postaja "Schumacher" kar mi sploh ni všeč :grrr , jaz bi rekel da tole niti slučajno ni bilo fer  :nono: 

schumacher...no way :grrr

daleč od tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka za vsak centimeter prinaša tud take pripetljaje v zadnjih ovinkih, ampak mislim da je rossi ravnal preveč zaletavo. <_< pohvale Melandriju, Barrosu in Biaggiju (iz 16. na 7. mesto) :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta dobra dirkača, bi se pa eden od njiju lahko preizkusil tudi v teatru .)

Sete celo dirko ni delal napak in narekoval hud tempo, Vale je tempo zmogel in na koncu imel večje srce, al jajca, al srečo... Kakorkoli, najprej se mi je Valetova poteza zdela mal na silo (kaj bi blo, če bi to naredil Sete) ampak,če Sete ne bi rinil takoj v ovinek, in bi počakal, da Valeta odnese na zunanjo stran (kakor že dvakrat prej), bi se Sete popeljal do zmage.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta dobra dirkača, bi se pa eden od njiju lahko preizkusil tudi v teatru  .)

Sete celo dirko ni delal napak in narekoval hud tempo, Vale je tempo zmogel in na koncu imel večje srce, al jajca, al srečo... Kakorkoli, najprej se mi je Valetova poteza zdela mal na silo (kaj bi blo, če bi to naredil Sete) ampak,če Sete ne bi rinil takoj v ovinek, in bi počakal, da Valeta odnese na zunanjo stran (kakor že dvakrat prej), bi se Sete popeljal do zmage.

lp, Pjotr.

Je bila dirka kot v Dolomitih!! :kva2: na nož, s Šwabim :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!