Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Moji zadnji moped škornji so bili Alpinestars, za katere ne vem niti kdaj sem jih kupil, niti kje, mogoče v Krškem ... :surrender: :?:hmm: :surrender: :?:hmm: :surrender: :?:hmm:

Pravkar sem v eni drugi temi prebral TSC LABA D.O.O LITIJA in takoj vedel, da sem škornje kupil tam ...

V Krškem pa je bila (mogoče je še vedno) moto trgovina (?) kjer se je dalo zamenjati staro za novo (?) ali staro za staro, vendar ... :blush: :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mene motijo une taljanske zastavice gor :dry:

Mene tut mot oprema z italjansko zastavo (kot je AGV) in f***g rdeča šahovnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja moto obutev potrebuje nov podplat.Škoda mi je škorenj zavreč,ker je zgornji del zelo dobro ohranjen.Pozna kdo kakega čevljarja,ki moto čevlje dobr ''podkuje..Sem se pozanimala pri lokalnem majstru,pa zgleda,da ima fetiš na ženske salonarje z visoko petko,pa o drugih obutvah sploh slišat noče ....:) :) :D

In že vnaprej hvala za uporabne napotke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprašaj pri zastopniku za tvoje škornje. Mogoče pa ima rešitev. Taboljše firme majo ponavad kakega majstra, da popravi kakšne male napake (zadrge ipd.)

Če pa so neki tralala škornji je pa itak škoda denarja za popravilo, pa tut če sam 20eur (ker še ko so bli original so bli zanič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je naš "lokalni čevljar" pred kar precej leti zbrusil v ovinkih obrabljen podplat, predvsem spredaj, in čez cel podpat nalepil novo gumo. Kateri škornji so to bili ("Diadera" ???) se pa ne spominjam "za sigurno". Da se, če je čevljar to pripravljen narediti in če obutve ne popravlja samo z nitjo in šivanko ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut mot oprema z italjansko zastavo (kot je AGV) in f***g rdeča šahovnica.

Men se zdi pa carsko da povsod rišejo ta tricolori ... Sam jst mam rad italjanske reči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja vidis dokler si mel taljanskega jurja bi pasalo tricolori zdej ajd na nemca al pa japonca se nekako k ao skupi drzali, na zavezniski moped pa ne pase :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je naš "lokalni čevljar" pred kar precej leti zbrusil v ovinkih obrabljen podplat, predvsem spredaj, in čez cel podpat nalepil novo gumo. Kateri škornji so to bili ("Diadera" ???) se pa ne spominjam "za sigurno". Da se, če je čevljar to pripravljen narediti in če obutve ne popravlja samo z nitjo in šivanko ... :blush:

http://global.rakuten.com/en/store/coreline/item/axo-ms2r0006-k00/

To so ti ,ki kličejo po renovaciji..Smešno je to,da mi je čevljar dal isto izjavo; '' Da se! Ampak mi bo vzelo velik časa !!'' Kljub vztajanju,da mu ga dam na pretek ,se je dela otepal..

A ima tale vaš ''lokalni čevljar'' še odprto obrt??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje bi lahko v Italiji kupil škornje TCX Infinity? Lahko v Trstu, Gorici ali Udinah? V TC Motoshop-u v Ljubljani je moje številke zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima tale vaš ''lokalni čevljar'' še odprto obrt??

To bi moral tudi sam preveriti, ker je bilo od tega že kar nekaj časa, tako da bom "ob mojem naslednjem obisku mesta" to preveril zate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri škornji so to bili ("Diadera" ???) se pa ne spominjam "za sigurno".

Diadera = VENDRAMINI, kje sem našel Diadero pa res ne vem ... :blush:

img3500.jpg

Še vedno so "pri roki", ena redkih mojih moped stvari, ki ni končala v smeteh ... :blush:

img3501.jpg

Dokazni material, ali se da podplat obnoviti (prilepiti novega !!!), če je pri roki usrezen material, orodje (+ preša) in volja ... .)

img3502.jpg

img3503.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img3504.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri je napovedan dež, v soboto brez dežja, toda "brrrrrrrrrrr", tako da se bom soboto kar peš, vsaj v eno smer, odpravil preveriti, če "stric" čevljar še vedno dela, v kar pa celo malo dvomim, ker se ga spominjam kot igralca Idrijske "zmagovalne košarkarske ekipe in tudi kot Robertotovega trenerja pri "košarkarskem krožku" ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tukaj pokaže Padovo! Kje si ti videl Trst?

Lp

včeraj je link delal...

na dnu spletne strani pod "change language" izberi italy, nato v meniju na vrhu strani izberi "asistenza" in "dove acquistare" in boš dobil seznam za celo italijo.

potem na levi pod "regione" izberi friuli venezia giulia in pod "provincia" trieste (ali drugo).

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je link delal...

na dnu spletne strani pod "change language" izberi italy, nato v meniju na vrhu strani izberi "asistenza" in "dove acquistare" in boš dobil seznam za celo italijo.

potem na levi pod "regione" izberi friuli venezia giulia in pod "provincia" trieste (ali drugo).

LP.

Odlično! Sem našel vse. Hvala lepa za pomoč! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!