Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

pri meni je nekaj časa pomagal wd40, sedaj pa mažem z motornim oljem ;)

sam ne pretiravat, da ti kaj u čevelj ne priteče :P

V tej temi sem napisal ze vsaj trikrat zakaj ne WD in kaj je najboljse za namazat. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: nekateri so pač lenobe in se jim ne da brat cele teme...

Ce leti name, sm ocitno spregledu :oops: grem na "popravni izpit zdele" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzetek: WD40, Motul 300, Edi,..  :whistle:

V bistvu nisem odgovoril v tej temi. Tukaj imas link.

O tem je pred casom pisal tudi Spidi. Zame se resitev odlicno obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

and the almighty Dave said: "Bog varji pred WD40!" ... and the many followers agreed ...

BOG VARJI PRED WD40! they shouted ... and the word spread fast throughout the land :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nisem odgovoril v tej temi. Tukaj imas link.

O tem je pred casom pisal tudi Spidi. Zame se resitev odlicno obnese.

Bomo probal :OK:

Katera trgovina "pod emporiumom" pa prodaja to zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej le ni blo v tej temi :P

je pa res da ne berem vsakič cele teme :blink:

napisal sem kar sam delam

in se pri tem celo malo zlagal

letos ne mažem več :D z oljem sem lani, z wd40 pa je pomagalo parkrat na začetku

mene škripanje ne moti več

... al pa kupiš škornje druge znamke

zdi se mi da je to pravi odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo probal  :OK:

Katera trgovina "pod emporiumom" pa prodaja to zadevo?

tole rabis.

Trgovina je zraven Conrada. Z elektromaterijalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še ena varianta - jaz sem uporabil kar silikonsko mažo, ki jo drugače uporabljam za mazanje oringov pri potapljaški opremi - predvsem za luči. Je bolj gosta kot tista priložena čevljem in ostane precej dlje časa na površini vodil.

Skratka, škripanje je pri meni odpravljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na nasvete da ste uporabljal motul in da deluje sm včeraj poskusu s Sylenio Racing (mi je še nekaj ostalo od punta), ki je tut super olje, pa bomo vidli, drugače pa po sprej o katermu je govoril dave B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena alternativa so tudi razne maže oziroma olja za planinske čevlje...pa še draga niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo tele skornje? a so vredu ? ker jih mislim kupit, ker so u louisu "samo" 100eurov.

202560_330_FR_05.JPG

hvala :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam in sem cist zadovoljen z njimi :grim .Res je, da sem zgubu ze en vijak in ti svetujem, da ce kupis preveri z izvijacem kako je z vijaki-jest sem prepozn :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem jih kupu ene tri tedne nazaj in sem uzel zadnje-modre barve :) , po akcijski ceni. Drugac je cena 129 eura, za zalogo pa nevem ce je se kaj in kaksna je cena sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, malo gnjavaže. Tile tvoji bodoči škornji so všeč tudi meni. Sledil sem linku, pa ni ravno veliko podatkov o njih. Zanima me, če mogoče veš kje se dajo kupit in približna cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

altberg hogg all weather?

copy/paste z strani:

The Hogg All Weather Micro-lite uses components developed for our latest range of walking and military boots.  Specification is the original Hogg All-Weather, but with much lighter/Shock absorbent micro sole, "resist-a-braid" scuff & gear change guards and megatex forefoot lining.

Fastening: - (Size 9) 5 x Brass 'D' rings, 2 x Nylon pull through rings, 3 x ski hooks.

Pratical, lightweight dual-use bike boot - ideal for touring or everyday all year round use.

Hogg All Weather - Microlite

Sole Skywalk Aspen/Micro with full rubber rand.

Midsole Stilflex 883 Polypropelene, blake stitched - medium stiffness.

Lining Heel & Leg - Cambrelle / 2mm opencell foam / Hydromax. Forefoot & tongue - Megatex / 2mm opencell foam / Hydromax.

Leather Pittards Scout WR100, water repellent 2.2mm. - Tongue & leg - Pittards Krypton WR100 water repellent 1.6mm.

Fabric

Colour Black

Weight Please select Boot Dimensions below

drugace pa:

homepage -> product category: "motorcycle boots" -> "go" -> na koncu strani desnospodaj "next" -> prvi model levo zgoraj je hogg all weather. "go" in ti vse izpise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji naslednji.

HoggAllWeatherMLite.jpg

altberg Hogg All Weather Micro-lite

vec: klik.

samo se razlog rabim. :)

nekaj podobnega kot moj Moris

(www.gojzar.sipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi niso videti švoh. Zame je pomembno, da jih pred nakupom lahko probam na nogo. Veš mogoče ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi niso videti švoh. Zame je pomembno, da jih pred nakupom lahko probam na nogo. Veš mogoče ceno?

če se to nanaša na moj post, potem ti povem, da je cena okoli 18.000 SITnih (vsaj tri leta nazaj je bila, vendar je to evergreen, tako da dvomim v spremembo cene).. udoben gojzar, ročno šivan, z (potencialno) inovativnim sistemom za vezalke, v opremi slovenske vojske, itd..

vzdrževanje z Renapurjem, do sedaj zadovoljen (tretja sezona)..

v MB jih prodaja Ares (trgovina z orožjem, pirotehniko in ostalo survival navlako) na Vetrinjski..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se to nanaša na moj post, potem ti povem, da je cena okoli 18.000 SITnih (vsaj tri leta nazaj je bila, vendar je to evergreen, tako da dvomim v spremembo cene).. udoben gojzar, ročno šivan, z (potencialno) inovativnim sistemom za vezalke, v opremi slovenske vojske, itd..

vzdrževanje z Renapurjem, do sedaj zadovoljen (tretja sezona)..

v MB jih prodaja Ares (trgovina z orožjem, pirotehniko in ostalo survival navlako) na Vetrinjski..

Bi se midva kdaj zapeljala v to orožarno? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber, vem kje je Ares. Bom šel pogledat kaj imajo.

Ali mogoče Renapur tudi tam kupiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!