Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

No, če je ketnsprej delujoč - super. Ampak, če se malo zamislim: da kupim škornje, ki jih moram potem s ketnsprejem(?!) mazati? Morda je to rešitev, ne rečem, v bistvu mi je pa noro, da to veš vnaprej, pa jih vseeno kupiš...pa nima veze z znamko, le z dejstvom o škripanju... :grrr

Po 5 sezonah in prevoženih cca 85k kmjev nič več ne škripa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js uporabljam proti škripanju WD40 ....pomaga... :naughty:

jedilno olje, celo sezono zdržal brez škripanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, jaz sem se odločo za Sidi Vertigo TEPOR samo jih nikjer ne najdem. Nimajo jih v Habatu pa kolk vidim tud v Louisu ne...še kak predlog mogoče? Tnx!

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si malo sistem TCS, pa boš videl zakaj škripajo.

Erm, zakaj bi si pogledal? Mislim - ker bi potem imel opravičilo za škripanje? Osebno imajo škornji lahko raketne potisnike - če škripajo in to močno, me ne zanimajo. Kar pa ne pomeni, da jih kdo drug zdaj "ne sme" kupit. Tole je čisto osebno prepričanje, si ne drznem pametovati komurkoli, kaj naj (ne) kupi in zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, katere škornje mi svetujete za sport-touring motor, imAm siver dainese hlače in jakno, ne cestno, Ampat tko, touring varianto, pA me zaNima, kaJ bi bilo najbolje....hvaLa že vnaprej.... :closedeyes:

Boš moral biti bolj natančen, katere lastnosti so ti pomembne, če želiš pameten nasvet, ne kar nekaj "na počez". Zračne? Nepremočljive? Mehke? Nevpadljive? Nastopaške? Firmo? Itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, katere škornje mi svetujete za sport-touring motor, imAm siver dainese hlače in jakno, ne cestno, Ampat tko, touring varianto, pA me zaNima, kaJ bi bilo najbolje....hvaLa že vnaprej.... :closedeyes:

http://yamaha.tsc-laba.si/mambo//component...mid,1/vmcchk,1/

Poglej si tele!Jaz jih imam in sem zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšna je razlika med Waterproof in Goretex .

OK vem, da sta membrani različni ampak je še kaj pomembnega ??

Škornji z Goretex membrano bolj dihajo. Drugih bistvenih razlik tehnično gledano (v smislu nepropustnosti) ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TSC-LABA :OK: Včeraj sem nabavo Alpinestars S-MX PLUS...ko sem ga probal sem takoj pozabo na Sidi in vse ostalo...škorenj mi je kot vlit, hud oprijem pete in noge nasploh, zlo zlo udoben in kompakten obenem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že kaj bolj flexibilni glede cen??? :hmm: :hmm:

Hja, 8 eurov popusta je blo na gotovino...ce vzames komplet opremo pa 10% na celotno vrednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, jaz tudi čakam, kdaj bi se dalo v Mercatorju kaj zglihat za kruh. Ali pa v Emporiumu za kake drage cote in čevlje... :krneki:

:topic:

ta teden so v mercatorju kajzerce ble po 0,12€(slovenska košarica), namesto 0,17€

v Emporiumu pa mislim, da začnejo 8 julija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

ta teden so v mercatorju kajzerce ble po 0,12€(slovenska košarica), namesto 0,17€

v Emporiumu pa mislim, da začnejo 8 julija...

:topic: :grim Točno, popusti pridejo, ko je zanje čas :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes mi je kapnilo, da se Puma ukvarja tudi z motoristično obutvijo in to že od leta 1970 :blush:

Izgleda všečno :naughty:

post-281-1182340999_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes mi je kapnilo, da se Puma ukvarja tudi z motoristično obutvijo in to že od leta 1970 :blush:

Izgleda všečno :naughty:

po videzu so za :SS po kvalitet pa tui nevem če se jim da zaupat... ker delajo 100 različnih vrest čevljev... povsod pa tut ne morjo biti dobri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes mi je kapnilo, da se Puma ukvarja tudi z motoristično obutvijo in to že od leta 1970 :blush:

Izgleda všečno :naughty:

post-281-1182340999_thumb.jpg

cena je pa tut hudaaaa..no jest mam oxtar..une bele..proti sidi so okno v svet..vsaj zame..cena pa tut ni tko zlo pretirana..sam spodej se on napis odtrga hitr..kar je pa čist vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je pa tut hudaaaa..no jest mam oxtar..une bele..proti sidi so okno v svet..vsaj zame..cena pa tut ni tko zlo pretirana..sam spodej se on napis odtrga hitr..kar je pa čist vseen

če prav razumem se sidi skrije pred oxtar? :eek: ne bo šlo, če le primerjaš isti rang škornja...

Čeprav je res, da če ti oxtar bolj paše na nogo, ti "boljša" firma nič ne nuca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje pri nas bi se dalo dobiti te puma škornje?

mislim da se še ne da.. nism pa zihr..drgač pa hein-gericke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes mi je kapnilo, da se Puma ukvarja tudi z motoristično obutvijo in to že od leta 1970 :blush:

Izgleda všečno :naughty:

post-281-1182340999_thumb.jpg

to bodo zdej meli usi čefurji na skuterjih (če pa nimajo skuterja pa kr na kolesu)heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/</a> to si malo poglejte ;)

Ok bom pa tak napisal...trgovina še ni odprta bo pa v kratkem, je pa iz MS. Tolko o tem. Pa jaz nimam NIČ od tega ampak se mi zdi zanimivo da se tud v tem delu Slovenije nekaj dogaja na tem področju. Da se pa najt trgovino ki se ni odprta v Googlu.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!