Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Živijo!

Mene pa zanima kje v Sloveniji ali pa v Italiji se da kupit škornje znamke Puma?

Lp

V SLO ne vem, ker jih še nisem zasledil.

V ITA pa vem, da jih imajo v naslednji trgovini :kva1:

Valerisport

Via S. Michele 90

31030 ALTIVOLE (TV)

Tel 0423 569484

Fax 0423 919356

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Puma skornje (vem da je oglasevanje) moto-oprema. com

so edini pri nas

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Puma skornje (vem da je oglasevanje) moto-oprema. com

so edini pri nas

Ja jaz nisem nikjer zasledil da bi jih imeli...so ful redkost...jih je sploh kdo kupil ?

aja,hvala za informacije :) !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: , pa vseeno:

Glas Istre piše:

RIJEKA -

Danas istječe 48-satno zadržavanje u riječkom zatvoru talijanskog skipera Ive Zanetta (37) iz Montebelluna kraj Trevisa pa će se odlučivati hoće li protiv njega biti otvorena istraga zbog sumnje da je uključivanjem »automatskog pilota« na svojoj 17-metarskoj megajahti »Emi's Light«, prouzročio pomorsku nesreću u kojoj je poginula 34-godišnja Rovinjka.

Prema navodima neslužbenih izvora, čini se da je u riječkom zatvoru završio član bogate i ugledne talijanske obitelji iz Montebelluna kraj Trevisa te predsjednik obiteljske tvrtke »Oxtar« koja dizajnira i proizvodi svjetski poznatu marku motociklističkih čizama. Uz to, Zanetti je u Italiji poznat i po motociklističkim utrkama kao nekadašnji nacionalni prvak u enduro disciplini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Puma skornje (vem da je oglasevanje) moto-oprema. com

so edini pri nas

Zaenkrat imajo na spletni strani (http://www.moto-oprema.xxx/pages/novo-skornji.html) samo najboljši model Puma 1000 (kar se tiče zaščite ocena 10) , nabavljajo pa kao vse modele. So pa edini pri nas

Popravljeno . Popravil all4bikers
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pumice sm tut jz že gledala....sm jih vidla v italiji,ampak se nisem odločila za nakup, k sm misnla oz. upala , da jih imajo kje v sloveniji...ampak jih nisem nikjer zasledila...tko da imam zdej Oxtar TCS RX Evo-Replico :OK:....maš škriplejo, ampak ok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pumice sm tut jz že gledala....sm jih vidla v italiji,ampak se nisem odločila za nakup, k sm misnla oz. upala , da jih imajo kje v sloveniji...ampak jih nisem nikjer zasledila...tko da imam zdej Oxtar TCS RX Evo-Replico :OK:....maš škriplejo, ampak ok :whistle:

jst sm tam zadaj ko je tist TCS mal s ketnspreyem našprical (prozornim, tistim ko pride v škatli z DID ketno in zobniki) pa imam že ene dva mesca mir pred škripanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tam zadaj ko je tist TCS mal s ketnspreyem našprical (prozornim, tistim ko pride v škatli z DID ketno in zobniki) pa imam že ene dva mesca mir pred škripanjem

:hmm: ....in kje nej jz dobim ta ketnsprej od zobnikov oz. ketne ? :hmm: :hmm: ...a kej druzga pomaga? :hmm:

jz se bom bala pošpricat :grim...že zdej vem....

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ....in kje nej jz dobim ta ketnsprej od zobnikov oz. ketne ? :hmm: :hmm: ...a kej druzga pomaga? :hmm:

jz se bom bala pošpricat :grim...že zdej vem....

WD-40 tudi pomaga :naughty: menopmaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WD-40 tudi pomaga :naughty: menopmaga

bomo poskusli :whistle:

no to lahk tut z navadnim ketnspreyem ker imaš itq bele škornje

ja....a pa se lahko kej potem pozna od spreja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ketnsprey (vsaj motulov) je bel, lih zato sm pa reku d lahko

:lol1:

to bom jz kr komu nesla,mi bo on našpricu :blush: :ninja: ....jz bom pa rajš stran gledala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno gledaš stran, če te kdo pošprica? O:-)

:lol:

odvidno kaj šprica :whistle: drugač valda da gledam :whistle:

....sam...tuki na škornčkih se pa lahko pozna dougotrajen madež :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. Kaj pa ciscenje skornjev? Jaz imam Dainese D-Dry skornje, s katerimi sem super zadovoljen, uporabljam jih skorajda prevec, tudi kdaj brez motorja... Seveda so pocasi zaceli smrdet. Kako se pa to spuca? Pralni stroj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... dobra tema :D

Jest svoje samo z mokro krpo, namočeno v blago milnico, fest zdrgnem od znotraj .) Razen čisto na vrhu jih še s krtačko zdrgnem.

Da bi jih s kakim sprejem od znotraj šprical, to ne.... sicer mi pa po 5tih letih uporabe sploh ne smrdijo :huh: (imam Oxtarke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz svoje uporabljam že od leta 1995, pa ne smrdijo. Tudi za nosit, ne le za motor. Chooper stiefel. Res pa, da že rahlo kažejo svoja leta, bo treba razmišljati o novih. :whistle: Enakih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, dvakrat sem že menjal gumo na podplatih, pa na dve leti jih nesem čevljarju, da nabije spredaj in zadaj pločevinaste ''podkvice''. Vzdrževanje? Krema za čevlje, pa krtača. Še nikoli niso premočili. V hudem dežju tako imam gumi prevleke za čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabiš sprej, ki se ga stisne v škorenj/čevelj in se temu "pojavu" izogneš. Dobi pa se ga v vsaki trgovini s čevlji - cena ca. 4EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Adidasu se dobijo take kuglice, ki jih odpreš, in ki oddajajo nekakšen nevtralizator... se uporabljajo drugače za teniske ali pa npr za športne torbe in podobno... zelo učinkovito...

Aja, pa mogoče ne bi bilo slabo če bi razmislil o kakšnih nogavicah, ki nevtralizirajo znoj... nprr. X-Socks (tiste s srebrom), npr. Enduro model...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!