Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

..dve leti že mam Škornje SIDI Vertigo in res so bli takrat precej dragi,. mislim da sem v A dal nekje okol 250€, ampak mi danes ni žal niti evra ki sem ga plačal zanje, ker so mi v nedavni prometni rešile gleženj. če je kdo skeptičen ali plačati za kvaliteten škorenj 200€ ali ne, naj ne razmišlja velik,.... kupit pa je.

evo, še slikca

post-1291-1185909460_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so v Sloveniji res previsoke, zato smo jih v KMC-ju dali na Akcijo

klikni tu:

http://www.yamaha-kmc.si/si/mot-skorenj-ni...odr-i1509.shtml

Je na žalost tako, da je Slovenski dobavitelj predrag in ne moremo konkurirati cenam, katere ste omenjali... Akcijska cena NB101 znaša tako 113 eur. Jih pa ravno zaradi cene v bodoče več ne bomo prodajali.

Zamenjali smo jih z Diadoro, s katero imamo do sedaj lepe izkušnje in jih toplo priporočam.

Lp, Matjaž - KMC

:eek: :OK: :eek:

Do kdaj pa traja ta akcija, ker zdej sm se odloču, da jih gremo jutri pogledat v Koper (trgovina Aures, al neki tazga) in če bodo poceni jih tam vzamem, ker itak more še oče neki kupt, sam zdej vidm da mate tuki tako lepo ceno in jih bi mogoče vzel pri vas. A pošljete tudi po pošti? Če bo jutri v Kopru predraga cena si jih bom samo pomeru, izbral številko in vam jih pri vaši trgovini naročil, in če mi jih lahko potem pošljete po pošti..če bodo jutri v Kopru predragi seveda, čene jih bom pa kar v Kopru vzel.

Do kdaj traja pri vas akcija? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo, dobri so in NE škripajo! :lol1:

Ne vem pa, kj jih vse prodajajo. Jaz sem jih vzel v našem koncu.

A lahko izdaš v kateri trgovini, jaz namrečč tudi iz tvojih koncev pa bi šel malo pogledat zadevo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :OK: :eek:

Do kdaj pa traja ta akcija, ker zdej sm se odloču, da jih gremo jutri pogledat v Koper (trgovina Aures, al neki tazga) in če bodo poceni jih tam vzamem, ker itak more še oče neki kupt, sam zdej vidm da mate tuki tako lepo ceno in jih bi mogoče vzel pri vas. A pošljete tudi po pošti? Če bo jutri v Kopru predraga cena si jih bom samo pomeru, izbral številko in vam jih pri vaši trgovini naročil, in če mi jih lahko potem pošljete po pošti..če bodo jutri v Kopru predragi seveda, čene jih bom pa kar v Kopru vzel.

Do kdaj traja pri vas akcija? :hmm:

Aures je veletrgovina in pri njemu ne morete kupiti čevljev. Zato se raje oglasite pri nas. Prihranili boste tako na času kot na denarju - no, če greste z motorjem, pa se raje zapeljite na plažo :)

LP, Matjaž - KMC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aures je veletrgovina in pri njemu ne morete kupiti čevljev. Zato se raje oglasite pri nas. Prihranili boste tako na času kot na denarju - no, če greste z motorjem, pa se raje zapeljite na plažo :)

LP, Matjaž - KMC

Ja ugotovil sem, da jih v auresu niti nimajo več teh škornjev. Še sreča da sem prej pogledal na net kot pa da bi šli brez veze v Koper.

No glavnega mi nisi povedal :D Do kdaj traja akcija pri vas :) Ker jih bom najbrž kar pri vas kupil.

Hvala za info ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ugotovil sem, da jih v auresu niti nimajo več teh škornjev. Še sreča da sem prej pogledal na net kot pa da bi šli brez veze v Koper.

No glavnega mi nisi povedal :D Do kdaj traja akcija pri vas :) Ker jih bom najbrž kar pri vas kupil.

Hvala za info ;)

Pohiti - nekaj kosov imamo še na zalogi - je pa količina omejena. Pomeni - akcija velja do razprodaje.

LP, Matjaž - KMC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko izdaš v kateri trgovini, jaz namrečč tudi iz tvojih koncev pa bi šel malo pogledat zadevo :naughty:

Veš da! No problemo!

Na Ptuju pri Habjaniču. :OK: Servis v Žabjaku, trgovina pri dvorani Mladika...zraven futbol štadijona. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi izbirali med tema dvema modeloma škornjev, katerega bi izbrali oz. priporočili? OXTAR TSC RX Evo REPLICA vs. Alpinestars S-MX PLUS. lepo bi blo slišati tudi izkušnje lastnikov omenjenih škornjev. hvala vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so tut evoti najprej v oči padli, samo sm pol odkril še te alpinestarke, razlika v ceni je okrog 20 € pa me zanima če je vredno?

Zaenkrat jih na motorju se nisem sprobal ker najprej kupujem opremo ampak ce mene vprasas bi blo vredno tud ce bi dal zraven 100 eurov. Takega feelinga kot S-MX PLUS ti ne morjo dat nobeni drugi skornji :) Vsaj meni ne, ti pa najprej obojne sprobaj pa se sam odloci kako in kaj, ne gledat na teh 20eurov ker tolk das ce gres s punco enkrat na kosilo ;)

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat jih na motorju se nisem sprobal ker najprej kupujem opremo ampak ce mene vprasas bi blo vredno tud ce bi dal zraven 100 eurov. Takega feelinga kot S-MX PLUS ti ne morjo dat nobeni drugi skornji :) Vsaj meni ne, ti pa najprej obojne sprobaj pa se sam odloci kako in kaj, ne gledat na teh 20eurov ker tolk das ce gres s punco enkrat na kosilo ;)

Jaz nosim SMX Plus. Nisem nosil Oxtar. Ampak to je kot bi primerjal Renault in Mercedes :eek: ...Renaultja niti ni treba poskusit, ko enkrat pelješ Mercedesa. Z SMX Plus lahko primerjaš še kvečjemu kakšen SIDIjev model...

Oxtarjevci, brez zamere, tisti, ki je zadovoljen z njimi (škornji, namreč) - super.

Ja, probaj pa seveda oba modela, zakaj pa ne.

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od noge....enim ful pašejo drugim spet ne

Probal sidi vertigo corsa in se slabše počutim not kot pri oxtar evo replica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od noge....enim ful pašejo drugim spet ne

Probal sidi vertigo corsa in se slabše počutim not kot pri oxtar evo replica

Jasno, da ne kupil obutve, ki ne sede na nogo. Je pa prileganje in občutek na nogi sicer šele prvi vidik. Kvaliteta in zaščita (dejanska, ne "sem videl, mal ful zaščite..") sta naslednja. In seveda še izgled. Cene verjetno tudi ni treba posebej omenjati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje. kakšne motorje furate vi, ki imate takšne škornje? ta 2 modela škornjev sta izredno dirkalno orientirana (sploh SMX Plus) in nevem kako izpade če nisi v kombinezonu in ne sediš na sportaku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje. kakšne motorje furate vi, ki imate takšne škornje? ta 2 modela škornjev sta izredno dirkalno orientirana (sploh SMX Plus) in nevem kako izpade če nisi v kombinezonu in ne sediš na sportaku?

Jaz Yamaho FZ1-N. Sicer pa jih nosim včasih tudi pod kavbojkami in jih ne bi nosil recimo na čoperju ali enduro motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekstremi ala čoper in enduro jasno odpadejo. torej na recimo naked motorijh ne zgledajo "čudno", oz. na čemerkoli kar ni superšportno? plus seveda komot kavbojke ali usnjene hlače oblečeš zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekstremi ala čoper in enduro jasno odpadejo. torej na recimo naked motorijh ne zgledajo "čudno", oz. na čemerkoli kar ni superšportno? plus seveda komot kavbojke ali usnjene hlače oblečeš zravn.

Ne, nikakor. Zgleda povsem normalno in predvsem - zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od noge....enim ful pašejo drugim spet ne

Probal sidi vertigo corsa in se slabše počutim not kot pri oxtar evo replica

Isto blo pri meni. Zmer biu Sidi fan(mi sede design ;)) sam kljub večkratnem(še vedno nism obupu) sprobavanju vseh njihovih top modelov mi nobene ne pašejo(ne spravim kombinezona not pol-preveč mišic na nogah :)).

Na konc nabavu Oxtar. Najbolš je probat s svojim kombinezonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če maš hlače maš tko in tko škorne spodaj, tko da se ne vidjo, če te mot :)

Drgač pa jst osebno bi mel športne škorne, ne glede na vrsto motorja(cestnega, za offroad ne rečem), ker so res super od udobja do varnosti, ker majo tenek podplat maš dober občutek na tački, pa še sexi zgledajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz kupil sidi vertigo tepor, sem imel tudi težave z zapiranjem preko kombinezona... malo sem se parkrat mučil, zdaj pa brez problema sedejo in se zaprejo :) kot ulite ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz kupil sidi vertigo tepor, sem imel tudi težave z zapiranjem preko kombinezona... malo sem se parkrat mučil, zdaj pa brez problema sedejo in se zaprejo :) kot ulite ;)

Hehehehe no way da bi jih zapru, ko je manjkal like 80% zadrge za zapet :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe no way da bi jih zapru, ko je manjkal like 80% zadrge za zapet :).

Tud jst ne spadam v eno skupino s koščenimi mečami, ampak je malo čudno, da jih ne moreš zapret. Sej je ta del ja ful nastavljiv.

post-6668-1186386225.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst ne spadam v eno skupino s koščenimi mečami, ampak je malo čudno, da jih ne moreš zapret. Sej je ta del ja ful nastavljiv.

post-6668-1186386225.jpg

Zgornji del nastavljiv, sam tisti spodaj ko se zadrga začenja pa nažalost preozek. Ma nima veze bodo že enkrat pogruntal pol jih pa nabavim. Poanta zgodbe je, da moraš škornje probat(tko kot tudi preostalo opremo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno kak lastnik oz uporabnik dainese škornjev torque?

dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=TORQUE_IN&articolo=1795093

Zanimajo me izkušnje uporabnikov.

Hvala že v naprej.

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!