Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

- Pri Adidasu se dobijo take kuglice,...

- nogavicah, ki nevtralizirajo znoj... nprr. X-Socks (tiste s srebrom), npr. Enduro model...

Ki se jih dobi .... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po uporabi če se le da malo na sonce (da notranjost sonce "obdela") ... nobenega smrdu več ...

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto kot kombinezon... Čez zimo daš na zrak nekam na sobno temperaturo, da se ''razsmradi''(razkroji švic) in ne nekam na podstreho, kjer je povprečna temperatura -5°, ker to je pol isto kot bi hotel švic konzervirati(kot meso v skrinji) do spomladi, da bo spomladi s5 smrdel naprej...

Tale od sonca ...Gallus... tale bo kar držala ampak moram še sprobat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi bil dobr tud un sprej za čelado not pucat

nastane pena z suho krpo zbrišeš pa še diši lepo,sicer probala nisem ker ni potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa mogoče ne bi bilo slabo če bi razmislil o kakšnih nogavicah, ki nevtralizirajo znoj... nprr. X-Socks (tiste s srebrom), npr. Enduro model...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. Kaj pa ciscenje skornjev? Jaz imam Dainese D-Dry skornje, s katerimi sem super zadovoljen, uporabljam jih skorajda prevec, tudi kdaj brez motorja... Seveda so pocasi zaceli smrdet. Kako se pa to spuca? Pralni stroj?

Dve stvari sta;

Jaz sem imel nekoč superge, (drage), ki so začele tako zaudarjati (pa ne po švicu in nesnagi), ampak po "nečemu", da sem jih preprosto moral vreči v kanto!

Morda je pri tebi to problem. Ali si dovolj ne neguješ nog (pereš), ali je problem material.

Sicer pa je nega nog taglavna. Enim se močno potijo in če jih ne umivaš kot je treba, je kažin!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če te v noge zebe, te bo celega zeblo.. Zato v dežju takoj dežne prevleke čez, če veš da škornji niso najbolj diht. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D-Dry ne prepusca vode, je pa res, da v vrocini niso najboljs k so (pre) hitr prevroce. Bom pa uporabu peno za ciscenje celade. Se mi zdi se najboljs ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji škornji šele smrdijo...... jih pa občasno našpricam kar z ono peno, ki je za čiščenje notranjosti čelade, pa kadar jih ne nosim so vedno špod napšem, da se luftajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hein gericke v villachu jih ima samo so nesramo dragi

hvala za odgovor. cena mi ne igra vloge, ker kaj mi je vsec ponavadi kupim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem si kupil Puma Flat2 gtx in sem zelo zadovoljen z njimi, vendar sem jih šel iskat v Graz k Hueterju, cena 147€.

Odlični čevlji :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D.....men šekr škripljejo škornji :whistle: pomojem da tm zadi, k je taka premikajoča plastika :grim... in s čim in kako nej jz to pošpricam, da mi ne bo veš škripal? sm zravn dobila neki mastnega v taki steklenički :hmm:....al nej s čim drugim :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!