Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

A ketn sprej? A verigo mažeš z jedilnim oljem?

najprej je treba verigo met :whistle:

Katero znamko ketn spreja pa priporočaš za odpravo škripanja?

jaz sem uporabil kar tisto malo flaško ki jo dobiš zraven v kompletu z ketno DID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr no...kako nej jz kot ženska vem, kakšn je ketn sprej :hmm: :blush: kje naj ga v tem trenutku dobim? :hmm: ok blond pa res nisem, da bi šla z jedilnim oljem to mazat :grrr....

aha, hvala koci....bom poskusla s tisto stvarjo k sm jo dobila zravn škornjev :grim....a par kapljic tistega naj tja ulijem mad tiste plastike??? :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej je treba verigo met :whistle:

jaz sem uporabil kar tisto malo flaško ki jo dobiš zraven v kompletu z ketno DID

Jaz sem probal z malo flaško bom pa danes še s ta veliko. Upam, da bo pomagalo.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam med plastike ja, sicer pa niti ni važn kaj zliješ not, sam d je mastno

aha...bom poskusla....mastno pa je ja :whistle: :whistle:

hvala še enkrat :004

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero znamko ketn spreja pa priporočaš za odpravo škripanja?

A ti mene zajebavaš? :hmm:

Obvezn mora bit teflonski....wtf

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mene zajebavaš? :hmm:

Obvezn mora bit teflonski....wtf

:whistle:

.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kupujem škornje pa me zanima če ma kdo kake izkušnje al pa ve kej okol firme daytona? Je to vredn svojga dnarja al ne?LP

To je vrhunska znamka, zdaj imajo v Drešinji vasi pr Pilkotu kjer jih prodajajo 20% popust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem enduro škornje, ima kdo kaksen predlog katere? Unih za kros k so na klipsne glih nebi imel.

Če ti bodo všeč kupi Vendramini Tuareg cena 109€ te so enduro turistični ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem bil pr njemu pa sem wintex rokavice kupo, pol sem pa vidu da ma škorne ugodno, sem pa reko da bom se še mal pozanimo. To se pravi da so ok. Govriš mogoče iz lastnih izkušenj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem bil pr njemu pa sem wintex rokavice kupo, pol sem pa vidu da ma škorne ugodno, sem pa reko da bom se še mal pozanimo. To se pravi da so ok. Govriš mogoče iz lastnih izkušenj?

Jaz imam dajtona model toper že 4leta in sem super zadovoljen to so čisto navadni turing škornji brez gore tex podloge :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti lahko povem, da so Daytona vrhunski škornji. Sam imam model Clubman. Gre za škorenj brez gore texa vendar me kljub temu še ni zeblo v njih, so udobni. Preživeli pa so nažalost tudi padec, vendar je noga ostala nepoškodovana, škornji pa samo poribsani. Skratka, če je cena ugodna priporočam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ve kdo mogoče za kako pošteno akcijo?

iščem pa sidi ali oxtar

Ne wem kwa je zate poštena akcija, drugač majo pa u TC-ju oxstarke znižane, pomojm da za 20%, sidi majo pa habatu pa zih je tud kej znižan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče za kako pošteno akcijo?

iščem pa sidi ali oxtar

Zdle majo itak povsod ˇpošteneˇ :whistle: akcije, mislm da dosti cenejše ne gre kot s popusti izven sezone :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vrhunska znamka, zdaj imajo v Drešinji vasi pr Pilkotu kjer jih prodajajo 20% popust

ima ta Pilko kakšno internetno stran, ker jaz je žal ne najdem. gre pa za trgovino Promotor, če sm prav izbrskal? sem pa imel obute alpinestarsove Supertech R in lahko rečem samo :worship: . takega udobja in lahkotnosti pri škornjih pa še ne. tko da če se kateri model daytone lahko primerja z njimi (ali da je celo boljši) za podobno ceno prosim na dan z njim B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo so mi padli v oči teli čevlji!Kje naj to nabavim??Ima kdo že izkušnje z to firmo oz.s temi čevlji?

Icon boots

Popravljeno . Popravil Dinotti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima ta Pilko kakšno internetno stran, ker jaz je žal ne najdem. gre pa za trgovino Promotor, če sm prav izbrskal? sem pa imel obute alpinestarsove Supertech R in lahko rečem samo :worship: . takega udobja in lahkotnosti pri škornjih pa še ne. tko da če se kateri model daytone lahko primerja z njimi (ali da je celo boljši) za podobno ceno prosim na dan z njim B) .

Probaj Daytona EVO sports, dvodeln škorenj z trdim notranjim čevljem in usnjenim zunanjim (na željo tudi z GORE-TEXom). Za podrobnosti poglej:

daytona

Drugače pa povprašaj kakšnega dirkača, ki več stavi na varnost kot na dizajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima ta Pilko kakšno internetno stran, ker jaz je žal ne najdem. gre pa za trgovino Promotor, če sm prav izbrskal? sem pa imel obute alpinestarsove Supertech R in lahko rečem samo :worship: . takega udobja in lahkotnosti pri škornjih pa še ne. tko da če se kateri model daytone lahko primerja z njimi (ali da je celo boljši) za podobno ceno prosim na dan z njim B) .

Z alpinestars ne moreš zgrešiti. Gre za trpežne in kvalitetne škornje. Daytona EVO so eden najboljših športnih škornjev daleč naokoli. Seveda cena primerna. Mislim, da so okoli 450€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z alpinestars ne moreš zgrešiti. Gre za trpežne in kvalitetne škornje. Daytona EVO so eden najboljših športnih škornjev daleč naokoli. Seveda cena primerna. Mislim, da so okoli 450€

EVO sport 360 ojrov brez GTX, 430 z GTX. Daytona Security EVO 530 ojrov (kenguru usnje, najboljše, kar se da kupit).

A-stars Supertech R 340 ojrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni, da boš verjetno edini (eden redkih), ki jih bo imel. Kupi jih pa nekje v tujini, logično. :closedeyes:

Zdaj, če že kupuješ vrhunske tekmovalne škornje potem kupi Daytona, sicer to ni škoren za okol špancirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!