Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Hvala vsem za odgovore.

Kam na Štajerskem pa bi jih lahko šel iskat, je kaka trgovina kje blizu? Ali moram v LJ ali tujino?

Bil sem v Motocentru na Ptuju, v MB pa pri Šerbineku in Stupit-u (ampak se ravno zdaj selijo). Kam še lahko grem iskat kako škornje v Mariboru ali okolici? Rabim bolj touring varianto, zato bi morda še Daytona Clubman (koliko berem, so OK) prišli v poštev, samo ne vem, kje bi jih lahko dobil pri nas, če sploh?

AC Comerc zraven Šerbineka(tam ko prodajejo mercedese) dainese al pa do 1.4 počakas ko laba odprira trgovino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš kak škorenj (Oxtar), mam jest neki na zalogi .)

Nevem če si razumel. IMAM Oxtar škornje, ampak so SS. Zdej za SM se ponavadi podplate menjava, ker se vozi z nogo naprej. In me zanima, če jih je že kdo tko predelal. Ker jest jih verjetno bom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jst svoje drsnike dam.....iskrenje zagotovljeno :P

Iskrice med mano in brdausom, pek! Če me ti nč več ne pokličeš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mislim da je to naslednjik modela tcs speed in je za to ceno kr dobra izbira oz. po domače..

ni slab šuh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem Diadora zase in za ženo in sem zelo zadovoljen. Na nogi lepo sedi, danes pa zdržale pomemben test, kajti domov naju je pralo 50 km in noge čisto suhe, tudi Cordure ni premočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupil bele TCX competizione S iz samo enega razloga: ker so mi ultra jebački :D Se mi pa zdi, da so malo manj kvalitetni kot prejšnji Sidi Vertigo Tepor... Pa še škripajo tile TCX kot ne vem kaj, oni pa niso niti malo :) No, ampak saj pravim... So pa ultra jebački :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem kupil črne z nekaj bele barve in so tud super. Zaenkrat mi (še) nič ne škripajo občutek na nogi je pa zaenkrat odličen. V glavnem proti TCS Speed so veliko bolj udobni. Sem probal tud omenjene pa so me žulili celo 43 št. Competizione S imam pa 42 in kot uliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se škripanja znebil s pomočjo kettenspreja. Malo našpricaš po plastiki, kjer škriplje pa je. Pa še hodi se lažje. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi takega, ki ti ustreza "sedenju" na motorju.

jaz sem kupila ravno prav velike za hojo. ko sem se prvič vozila na motorju... katastrofa... sem jih takoj prodala.

Evo, moji Oxtar TCS EVO Rx so take številke k moja noga. Po kakih 250kmjih me ne žulijo nič in so se lepo unesli. Zadovoljen! Uff, ena skrb manj  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se škripanja znebil s pomočjo kettenspreja. Malo našpricaš po plastiki, kjer škriplje pa je. Pa še hodi se lažje. :naughty:

Po nasvetu na temle forumu sem isto storil tudi jaz...Res skornji nc ne cviljo, sam, da se pa lazje hodi v njih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nasvetu na temle forumu sem isto storil tudi jaz...Res skornji nc ne cviljo, sam, da se pa lazje hodi v njih... :whistle:

Men so škripali celo lansko sezono, pač me ni motilo, letos pa sem se odločil, da zadevo namažem, in res sem dobil občutek, da se škorenj lažje prepogiba, ker ni več tolk trenja med plastikami, ki so za ojačitev gležnja. Verjetno se je nabralo tudi nekaj prahu in majhnih delcev med plastikami, ki trenje le povečajo. (TCS sistem) Mam pa Oxtar TCS Gore-tex.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kje v bližini Maribora se da kupit Alpinestars škornje? V Labi ne bodo imeli moje številke še 3 tedne. Lahko tudi Avstrija?

v avstriji v grazu... hein gericke (če se napiše tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisala prav ampak kar se tiče obutve je hein gericke zelo nezaložena trgovina..

lahko pa pokličeš in povprašaš če imajo morda model/številko/barvo ki si jo želiš..

je pa v gradcu kr nekaj dobro založenih trgovin.. točnih men in naslovov žal ne vem,

mogoče ti bo kolega vuk76 na forumu pomagal.. kr dobro pozna graz..

pošlji mu pm za detaile.

je pa še en kolega v okolici maribora ki lahko marsikaj zrihta:

damijan 041 362 958

pokliči, mogoče ti lahko pomaga.. meni je :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supertech črne 45/46 nimajo v Hein Gericke (top modeli samo po naročilu) in Damjan tudi rabi 2 dni da jih zrihta, tak da če ne bom jutri našel bom pri njem vzel. Jaz pa bi imel že jutri, pa v nedeljo na Marof :P

Torej še kakšna trgovina z škornji?

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supertech črne 45/46 nimajo v Hein Gericke (top modeli samo po naročilu) in Damjan tudi rabi 2 dni da jih zrihta, tak da če ne bom jutri našel bom pri njem vzel. Jaz pa bi imel že jutri, pa v nedeljo na Marof :P

Torej še kakšna trgovina z škornji?

Jutri res ne, vendar pa 3 tedne ni prava informacija. Pošiljka omenjenih škornjev namreč prispe 24.4.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Labi so se potrudili in končno nabavil Supertech R. Udobni so tak, da jih nočem več sezuti :worship:

potrjujem tvoje razmišljanje. aja prestali so 4 mesecno testiranje in ne gredo z nog niti ko spim :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo škornje NITRO NB101, ker sem jih pred nekaj časa že gledal v neki akciji, če se prav spomnim za 120€ in kot gledam tukaj po spletnih trgovinah jih veliko trgovin nima na zalogi oz. vsaj tega modela ne.

Vprašal sem preko maila v eno moto trgovino in so rekli da imajo na zalogi črne za 140€, zdaj me pa zanima, kakšno je vaše mnenje oz. mnenje nekoga, ki jih je že sprobal.

Drgač pa kupujem ene športne škornje tja do max. 140€...

Help me :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!