Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Tlačenje hlačnic v škornje se je počelo ko se gazi po nečem (npr. vodi), hlačnice se da noter, da se ne umažejo.

Pri motorju, vsaj pri športnem, pa praviloma ne gazimo po blatu ali naraslem potoku.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj se pa škornje obuje pod kombinezon??? Kolikor vem je vedno obratno in pride kombinezon v škorenj. Si se verjetno zatipkala a?

Punčka vozi športen motor; se ne gre camel trophy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni to počenjajo že leta in leta :rolleyes: a si se ti pred kratkim vrnil iz kakšne puščave :naughty: ??? (pa brez zamere, prosim!)

(slike od našega Antaresa pa nisem našel na Netu :) )

A si malo zloben? :naughty: ;) Saj veš da nisem fotogeničen. (sicer se nimamo doma kaj preveč navade slikati; za edini fotoaparat ki ga imamo ne proizvaja filmov več nobena tovarna že 6 let; sicer razmišljamo o nabavi digitalca, vendar se še nismo modernizirali).

Bayliss s škornji pod kombinezonom Dainese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornje se da lepo čez pa je. Boljše zgleda, pa tudi večina folka prakticira to, vključno z dirkači :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da več al mn tisti dirkači, ki majo Dainesove kombinezone in škornje te znamke, dajo kombinezon čez škornje, tud Lorenzo ma tko mislm da... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr no. Je že cajt da nehamo s tem kako ma kdo škornje obute. Sem pa neki novga zvedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da več al mn tisti dirkači, ki majo Dainesove kombinezone in škornje te znamke, dajo kombinezon čez škornje, tud Lorenzo ma tko mislm da... :evilgrin:

To že, ampak vsekakor večina motoristov ne uporablja Dainesovih kombinezonov v kombinaciji s temi škornji in iz tega izhaja kot je navedeno v moji prejšni objavi. Govoril sem na splošno, saj je tudi tema o vseh škornjih in ne samo Dainesovih :)

Nanašalo se je pa na bedaste primerjave o tem, da je smiselno imet hlačnice zatlačene not samo če hodiš po blatu, ipd.. :headbang:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi sam neki pomagat, kje bi lahka še šu pogledat v ljubljani ali okolici za škornje. Sm gledu že v tc-motoshopu, kmc-yamaha in hmc-ju. Neki sm jih vidu, probu sam me zanima če je še kje da mal pogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi sam neki pomagat, kje bi lahka še šu pogledat v ljubljani ali okolici za škornje. Sm gledu že v tc-motoshopu, kmc-yamaha in hmc-ju. Neki sm jih vidu, probu sam me zanima če je še kje da mal pogledam.

kolkr sm vidu reklamo ma treniutno TC na določene modele -30%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr sm vidu reklamo ma treniutno TC na določene modele -30%

Sm šu danes, pa nimajo cifre. Sm isku oxtar, pač na te majo popust, in ni blo cifre razen enih modrih kere mi pa niso ble ušeč. Drgač imam cifro 43 oz. 44.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šu danes, pa nimajo cifre. Sm isku oxtar, pač na te majo popust, in ni blo cifre razen enih modrih kere mi pa niso ble ušeč. Drgač imam cifro 43 oz. 44.

Itak standard pr TC-ju da dajo popuste takrat ko jim ostanejo barvni čevlji pa še ti s ciframi 44, 45, itd.

Vsaj pr men je blo vedno tko! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak standard pr TC-ju da dajo popuste takrat ko jim ostanejo barvni čevlji pa še ti s ciframi 44, 45, itd.

Vsaj pr men je blo vedno tko! :headbang:

Dobro je če majo 44, to js rabim :P Upam da bodo barve tudi neke normalne, ne plavi šuhi haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3574-1213623402.jpg

Sigurno bolj obstojno kot plastika. Upam, da bo kmalu priložnost za testirat :D

Must have za lastnike A-Stars škornjev. Se obnesejo odlično.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Must have za lastnike A-Stars škornjev. Se obnesejo odlično.

Uff, za tole pa rabm jst še mal več kilometrov in prakse na moji hornetki da jih bom začel stružt po prstih!?

Se mi pa zdi da bi to laži delu na SS motorju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne, na nakedih so tačke postavljene nižje, kar pomeni, da potrebuješ manjši naklon, da začneš stružiti s tačkami in eventuelno tudi s škornji po asfaltu. No vsekakor so ceneje tile drsniki kot pa novi škornji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa sam zanima, če se dobi škornje znamke Alpinestars v Avstriji al pa v italji kej cenej (v mislih mam predvsem trgovine, ki niso tko oddaljene od Slovenske meje), kot naprimer v Slo (trgovina iz LITIJE) ?

Ogledujem si predvsem modela S-MX 4 in S-MX R

Hvala za info.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa sam zanima, če se dobi škornje znamke Alpinestars v Avstriji al pa v italji kej cenej (v mislih mam predvsem trgovine, ki niso tko oddaljene od Slovenske meje), kot naprimer v Slo (trgovina iz LITIJE) ?

Ogledujem si predvsem modela S-MX 4 in S-MX R

Hvala za info.

LP

hja. so ceneje :naughty: ampak kje si pa bos stevilko probal, da ves da ti bodo prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Must have za lastnike A-Stars škornjev. Se obnesejo odlično.

čuj kaj mas ti za ene skornje. supertech. sem gledal pri labi v mb mislim da pride nekje 14 evriča. ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. so ceneje :naughty: ampak kje si pa bos stevilko probal, da ves da ti bodo prav

V bistvu sm mislu it tja osebno pa de vidim kaj imajo in potem kupim.

Kakšne pa so kej razlike v ceni 10 - 15 % ? Nevem prbližn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<h3 class="Headline"> Alpinestars S-MX R

</h3>

189,95 €

<h3 class="Headline"> Alpinestars S-MX R 2008</h3> 224,95 € <h3 class="Headline"> Alpinestars S-MX 4</h3> 179,95 €

no to je ena nemška internetna prodaja. tako da...

če se ti splača za ter par evriča jajčkat pa je tvoja odločitev :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj kaj mas ti za ene skornje. supertech. sem gledal pri labi v mb mislim da pride nekje 14 evriča. ali?

S-MX-R. So pa drsniki za celotno racing-line enaki, tako da je vseeno katere škornje imaš. Drsniki pa te olajšajo za 14eur. Meni se je ta investicija zelo dobro obrestovala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!