Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Se enkrat bi vprasal kaj bolj priporocate oxtar ali sidi skorne? :whistle:

oboje je top, tk da vzemi tiste ki ti bojo bol sedli na nogo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tistem delu s katerim menjaš jo ima in to je važno a ne?

:grrr

Govoril smo o zaščiti ČEZ prste .) Poglej si spodnjo slikco, potem poglej svoje šolne, primerjaj, pa boš vidu razliko ;)

post-2606-1214069944_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja govorili smo o zaščiti pri škornju, da se ne predrgne usnje kjer menjaš. Torej tudi Oxtarke ustrezajo tem kriterijem, ali menjaš s samo konico prstov, da rabiš gumo tam? Ni to malo težko tako menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Govoril smo o zaščiti ČEZ prste .) Poglej si spodnjo slikco, potem poglej svoje šolne, primerjaj, pa boš vidu razliko ;)

post-2606-1214069944_thumb.jpg

U jebemti koji tepih :D

Stari med zaščito in drsniki imaš na prednjem delu eno grdo mušico, daj spucaj to hitro!

Se enkrat bi vprasal kaj bolj priporocate oxtar ali sidi skorne? :whistle:

Daytona!

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da SiDi velik bolj priporočam kot TCX.

So mi txc že v štacuni tolk škripale k da sm pajac!

Pa na TCX so kr neki drsniki z ježki pritrjeni pa neka plastika na gležnu kr tko mal gor.... ccc

Pr SiDi je to velik bolj kvalitetno narjeno in ti nau nč odpadlo tudi podplati ne kot pri TCX-u.

Sem mel Sidi-je in TXC sam pa sm sam bejžu stran od Oxtark.

Če ne bi blo Alpinestark bi mel še kar naprej SiDijeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, moje TCX Competizione s so bile pri preizkušanju tiho kot miške.

A sedaj niso več, kaj ne? :) Vsaj moje Competizione S niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No odlocu sm se in kupu sidi vertigro al neki tazga ker so me dobr oprijele in so mi ble bols k oxtar,tcx tko da bomo vidl kko se bodo izkazale na motorju :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj na mojih Alpinestarkah S-MX plus piše "MADE IN CROATIA"?

:blink:

A najcenej so jih prodajal v italiji? Sm mislu da jih tut tm delajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem za sidi vertigo škorenj dal leto dni nazaj...čakajte da preračunam v evre..

136evrov... Leto dni nazaj..ko so bili v ljubljani skoraj 50% dražji....

Kolk je cena teh škornjev sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj na mojih Alpinestarkah S-MX plus piše "MADE IN CROATIA"?

:blink:

hehe. tudi meni piše tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. tudi meni piše tako

Pozdravljeni,

ker se določeni modeli obutve izdelujejo tudi na Hrvaškem. Že leta...

To sicer ne pomeni, da jih je moč kupiti kar na Hrvaškem, v kakšni tovarniški trgovini...ne glede na kraj izdelave, gre vse preko Italije. Celo hrvaški distributer Eloda Plus za Alpinestars mora kupiti škornje iz Italije, kjer je euro skladišče.

Boštjan

Popravljeno . Popravil TSC-LABA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna omenjeni model Nitro čevljev? Kupil sem jih za 130€ v trgovini v Novi Gorici, pa me zanima ali jebil dober nakup ali ne, ter kakšni so ti čevlji?

Nitro%20NB101.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj dost za razumet, forum se trudimo ohranjat pregleden, zato se o škornjih debatira v kategoriji oprema v temi škornji.. Ker škornjev je miljon modelov in če bi vsak imel svojo temo bi bilo vse skupaj popoloma nepregledno in nepraktično za tiste, ki iščejo informacije o škornjih na enem mestu.

Drugače pa sem tele imel jaz, nabavil v Nemčiji zelo ugodno in potem še nove prodal naprej, ker sem si zaželel Oxtark.. So pa delovali od blizu kar ok, pa tudi par forumašev jih je pohvalilo takart. V KMCju v LJ je bila redna cena 160, v Nemčiji In Angliji se jih je pa dalo dobit okoli 100, preko ebaya tudi ceneje. Ampak za naš trg je 130 EUR ok. Pomoje boš zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker se določeni modeli obutve izdelujejo tudi na Hrvaškem. Že leta...

To sicer ne pomeni, da jih je moč kupiti kar na Hrvaškem, v kakšni tovarniški trgovini...ne glede na kraj izdelave, gre vse preko Italije. Celo hrvaški distributer Eloda Plus za Alpinestars mora kupiti škornje iz Italije, kjer je euro skladišče.

Boštjan

Svašta! :eek:

tnx za razlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker se določeni modeli obutve izdelujejo tudi na Hrvaškem. Že leta...

To sicer ne pomeni, da jih je moč kupiti kar na Hrvaškem, v kakšni tovarniški trgovini...ne glede na kraj izdelave, gre vse preko Italije. Celo hrvaški distributer Eloda Plus za Alpinestars mora kupiti škornje iz Italije, kjer je euro skladišče.

Boštjan

hehe. to pa je nekaj.

kot bi pivovarna laško/union proizvajala pivo v sloveniji, potem pa bi ga slovenski uvoznik moral kupiti v italiji. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. to pa je nekaj.

kot bi pivovarna laško/union proizvajala pivo v sloveniji, potem pa bi ga slovenski uvoznik moral kupiti v italiji. :lol1:

No, ni povsem enako. Alpinestars namreč ni hrvaško podjetje, na Hrvaškem je enostavno pogodbena proizvodnja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Morda samo za info!

Nov model škornjev v SLO,ki so udobni z notranjim mehkim čevljem in vsemi zaščitami,zračenjem sploh pa solidno ceno.

Laguna.bmp

Popravljeno . Popravil LAHKO12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Morda samo za info!

Nov model škornjev v SLO,ki so udobni z notranjim mehkim čevljem in vsemi zaščitami,zračenjem sploh pa solidno ceno.

Laguna.bmp

Robocop boots :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!