Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

ja tako je bilo rečeno. samo se je prilika pokazala takoj... pa jo je bilo potrebno izkoristit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi rekla, da se počasi odločaš za nakup???

Škornji so res super, sam po cca. 500km bodo nenormalno začeli škripati (vsaj meni). Ne pomaga niti ketnsprej. Ampak mene to ne moti, tko da ni panike.

Škripali???

Kje pa se pojavi to? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škripali???

Kje pa se pojavi to? :unsure:

Na zunanji strani spodaj, ko je pregib. Tam plastika drgne ena ob drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

zdaj se počasi odločam za nakup novih škornjev. odločam pa se med diadora exreme racing in pa alpinestars s-mx plus.

kakšno je mnenje glede teh škornjev?

kako ste zadovoljni z njimi?

hvala

tudi mene zanima katere škornje od teh priporočate in zakaj. Katere bi vi izbrali?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima katere škornje od teh priporočate in zakaj. Katere bi vi izbrali?

LP

alipnestars supertech r ali pa daytono :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima katere škornje od teh priporočate in zakaj. Katere bi vi izbrali?

LP

jaz sem se na koncu odločila za alpinestars s-mx plus, ker sem jih dobila ugodno.

drugače pa meni daytona ni prav, ker mi je preširoka. tale s-mx plus pa mi je prav, ker ima notri še dodaten "čevelj", ki se posebej zaveže.

primop... a si že poskusil ta 2 modela? s-mx plus in diadoro extreme racing? namreč diadora je kar ozek model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo ve kje bi lahko kupil western skornje-kavbojske po domače, imel sem številko nekoga iz Mariborskega okolja,

,ki izdeluje usnjene stvari, vendar sem jo izgubil,

hvala in lp Candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer nism zasledil.. :blink: ka še prodajajo kje drugje škornje TCX, kot v tc-motosho..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) tkoj cez mejo v sistjanu jih prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj te mi povedat kaj je bolj praktično za vožno: škornji s perforacijo ali brez?

V mislih imam s-mx plus od alpinestars-a

Vozm se pa tudi spomladi in jeseni in ne samo poleti oz takrat ko je sonce in ne dežuje ker je motor celo leto registriran.

Zdj če je mraz pomoje nau glih fajn ta perforacija a? Vem da me je v rokavice lansk let jeseni zebl k pr norcih.

Sam zdj k je pa vroče je pa tut v čevlje vroče oz. kr dost švica!?

Ma kdo izkušnje s temi škornji, ki so perforirani? Kolk to kej piha? Kolk je to kej zdrav za stopala če so prepihana?

Trenutno imam še zapakirane neperforirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj te mi povedat kaj je bolj praktično za vožno: škornji s perforacijo ali brez?

V mislih imam s-mx plus od alpinestars-a

Vozm se pa tudi spomladi in jeseni in ne samo poleti oz takrat ko je sonce in ne dežuje ker je motor celo leto registriran.

Zdj če je mraz pomoje nau glih fajn ta perforacija a? Vem da me je v rokavice lansk let jeseni zebl k pr norcih.

Sam zdj k je pa vroče je pa tut v čevlje vroče oz. kr dost švica!?

Ma kdo izkušnje s temi škornji, ki so perforirani? Kolk to kej piha? Kolk je to kej zdrav za stopala če so prepihana?

Trenutno imam še zapakirane neperforirane.

Perforirane so za res vroče in lepo vreme. Velikokrat za stezo. Pomisli, da te v njih ujame 10 minut dežja...ali hladen večer, ko greš z morja...

Po moje so perforirani škornji res precej specialna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perforirane so za res vroče in lepo vreme. Velikokrat za stezo. Pomisli, da te v njih ujame 10 minut dežja...ali hladen večer, ko greš z morja...

Po moje so perforirani škornji res precej specialna zadeva.

No sj jst tut tko mal menim...

najraje bi oboje probal sam to nekak ne gre...

Me pa malo skrbi za hladne dni kako bi to gležn prenesel, ker stare rokavice, ki so bile v predelu palca perforirane me je dostikrat bolel prst k je po moje glih od tega vetra. K če bi si mi to ponovil pr čevljih vem da bi popizdu.

Žre me edin tolk k ne morm probat obeh!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj jst tut tko mal menim...

najraje bi oboje probal sam to nekak ne gre...

Me pa malo skrbi za hladne dni kako bi to gležn prenesel, ker stare rokavice, ki so bile v predelu palca perforirane me je dostikrat bolel prst k je po moje glih od tega vetra. K če bi si mi to ponovil pr čevljih vem da bi popizdu.

Žre me edin tolk k ne morm probat obeh!?

Vzemi neperforirane v kolikor jih boš uporabljal tudi spomladi in jeseni. Poleti ti bo vroče v teh ali onih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi neperforirane v kolikor jih boš uporabljal tudi spomladi in jeseni. Poleti ti bo vroče v teh ali onih.

Hm,

torej sem prave izbral.

tnx

Vidim da je v splošnem res perforacija dobra za vroče dni in stezo.

Za hladne in če te dežujame pa bolj navadne.

Zato pa je najbrš ista cena!?

Kakorkoli vzel sem neperforirane a pol sm vidu, da obstajajo tut perforirane, pa me je spravlo v dvom (8 dni za zamenjavo, ker so še ne rabljene)?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,

torej sem prave izbral.

tnx

Vidim da je v splošnem res perforacija dobra za vroče dni in stezo.

Za hladne in če te dežujame pa bolj navadne.

Zato pa je najbrš ista cena!?

Kakorkoli vzel sem neperforirane a pol sm vidu, da obstajajo tut perforirane, pa me je spravlo v dvom (8 dni za zamenjavo, ker so še ne rabljene)?!?

Škornji so zelo udobni, moti me le to da škripajo in to fejst. Ne pomaga nč, niti ketn spraj. Mislim, da ti ne bo žal denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornji so zelo udobni, moti me le to da škripajo in to fejst. Ne pomaga nč, niti ketn spraj. Mislim, da ti ne bo žal denarja.

hehe,

škripajo zaenkrat še ne!

So pa od Oxstarja TSC-EVO začele škripat že v trgovini! Kasnejese je to samo še stopnjevalo sm mislu da bom popizdu.

Sm jih prodal ASAP!

SiDi-jeve B2 so ble v štacuni kul, so mi začele šele po nekaj km škripat, pa še to ne vsakič enak.

Jih zdj prodajam za 125€.

Zdj bom pa vidu kako bo s temi.

SM-X R '08 so mi ble pa preozek model. Se mi zdi da je bolj za ženske.

Supertech R pa vseen mal tu mač money.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,

škripajo zaenkrat še ne!

So pa od Oxstarja TSC-EVO začele škripat že v trgovini! Kasnejese je to samo še stopnjevalo sm mislu da bom popizdu.

Sm jih prodal ASAP!

SiDi-jeve B2 so ble v štacuni kul, so mi začele šele po nekaj km škripat, pa še to ne vsakič enak.

Jih zdj prodajam za 125€.

Zdj bom pa vidu kako bo s temi.

SM-X R '08 so mi ble pa preozek model. Se mi zdi da je bolj za ženske.

Supertech R pa vseen mal tu mač money.

Supertech so super, samo perforacija spredaj me je motila, drugače bi jih kupil. Če bi bili brez perforacije potem :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supertech so super, samo perforacija spredaj me je motila, drugače bi jih kupil. Če bi bili brez perforacije potem :naughty: .

Aha,

A tisto ti gre potem direkt v gležnje?

in ko greš parkrat v mraz z njimi, nasledn dan ne morš stat na nogah!?

Je pa res, da so eni manj občutljivi na take zadeve; sam jst sm full.

Me vsak piš zmot in onesposob :(

No mogoč kdaj drugič...

ps. v italiji sm jih vidu za 300€ vsaj mislm da.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,

A tisto ti gre potem direkt v gležnje?

in ko greš parkrat v mraz z njimi, nasledn dan ne morš stat na nogah!?

Je pa res, da so eni manj občutljivi na take zadeve; sam jst sm full.

Me vsak piš zmot in onesposob :(

No mogoč kdaj drugič...

ps. v italiji sm jih vidu za 300€ vsaj mislm da.

Normalno. Na daljši furi je vsaka luknja, kjer ti vleče odveč. Perforacija mora biti, vedar ravno prav. Delaš prav. Čuvaj se sedaj ne potem, ko te bo revma trgala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno. Na daljši furi je vsaka luknja, kjer ti vleče odveč. Perforacija mora biti, vedar ravno prav. Delaš prav. Čuvaj se sedaj ne potem, ko te bo revma trgala.

Točno tako! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj te mi povedat kaj je bolj praktično za vožno: škornji s perforacijo ali brez?

V mislih imam s-mx plus od alpinestars-a

Vozm se pa tudi spomladi in jeseni in ne samo poleti oz takrat ko je sonce in ne dežuje ker je motor celo leto registriran.

Zdj če je mraz pomoje nau glih fajn ta perforacija a? Vem da me je v rokavice lansk let jeseni zebl k pr norcih.

Sam zdj k je pa vroče je pa tut v čevlje vroče oz. kr dost švica!?

Ma kdo izkušnje s temi škornji, ki so perforirani? Kolk to kej piha? Kolk je to kej zdrav za stopala če so prepihana?

Trenutno imam še zapakirane neperforirane.

tudi mene zanima performacija na točno tem modelu. kolikor se meni zdi, tukaj ne bi smeli trpeti gležnji, glede na to, da ima še notranji "čevelj". ali je mogoče tudi ta performiran?

če ni, potem po moje ne bi smeli biti problem gležnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima performacija na točno tem modelu. kolikor se meni zdi, tukaj ne bi smeli trpeti gležnji, glede na to, da ima še notranji "čevelj". ali je mogoče tudi ta performiran?

če ni, potem po moje ne bi smeli biti problem gležnji.

Bo moral nekdo po vedati, ki jih ima.

Jst mam zdej navadne in ne naluknjane. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je že Dani povedal, ki ima podoben model in je naluknjan.

potrdil je moje razmišljanje...

ker ima še en notranji čevelj, ne moti, da bi pihalo po gležnjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!