Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

greš samo v litijo in ko jim gre na živce, ti zadevo hitro uredijo :worship:

Hmm, men Alipinstarke škripajo k da bi ble z rjavim čavlom prbite skupaj. A to v Litiji brezplačno uredijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem dobil zraven oxtark neko mazivo, pomoje ravno za odpravo škripanja pa ni nič pomagalo.... mal našpricu z ketnsprejem pa obrisu z krpo in je zdej super. Bikez: poskus najprej to, pomoje bo pomagal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem dobil zraven oxtark neko mazivo, pomoje ravno za odpravo škripanja pa ni nič pomagalo.... mal našpricu z ketnsprejem pa obrisu z krpo in je zdej super. Bikez: poskus najprej to, pomoje bo pomagal...

Našprical z ketnsprejem. Prvič pomagalo za kak dan ali dva, potem pa še to ni več pomagalo :( . Sedaj škripajo kot lesen kozolc, ki se ziblje v vetru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, men Alipinstarke škripajo k da bi ble z rjavim čavlom prbite skupaj. A to v Litiji brezplačno uredijo?

jst sem pršla v trgovino po windstoper majico. tam sem nekaj gledala in prodajalec vpraša, kaj to tako škripa. jst rečem, da ne vem no, kakšne škornje dela alpinestars in naenkrat pride tip k men in začne špricat. je reku, da mal bo trajal, da neha škripat, sam je takoj nehalo.

ja bilo je brezplačno (no mogoče na računu z majico :whistle: ) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nočte da škripajo, ne Oxtar kupovat. Škripanje je namreč zaščitni znak. Jest sem lih hotu da škripajo :lol: Me ne mot. Mam škorne več al manj za na motor in ne u gostilno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere škornje bi pa vi priporočili za bolj hladne dni? Dobro bi bilo tudi, da ne premočijo ter da so z varnostjo na visokem nivoju... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Bi kupil npr.BMW,Audi al pa Merca pa bi pol vrata, ki ti škripajo šprical vsak teden al kaj . :headbang:

Oxtar pa tudi Alpine pa tudi Sidi večinoma vse znane in "kao kvalitetne" znamke so preselile proizvodnjo na vzhod. Romuni tudi delajo za Oxtar, pa mi ne omenjat neke zunanje kontrole , ker ne pomaga.

Ti ljudje potrebujejo nekaj generacij za natančnost,pedantnost...

Seveda pa so tudi plačani premalo za to.

Veliki zaslužki pa gredo tovarnam in trgovcem zato, da mi lahko rečemo, da vozimo neko znamko. Hallo!!!

Ko kupujem zadnje čase gledam na to kje je narejeno.

Kvaliteta je šla po gobe z željo po večjih zaslužkih! :wacko:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sm kupu nove tcx-ke,,,pa nism nč zadovoln jih bom kr menju,,,,škornji so se mi tko razstegnil da je kr kriza,nikol več tcx.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kupujem zadnje čase gledam na to kje je narejeno.

Kvaliteta je šla po gobe z željo po večjih zaslužkih! :wacko:

Daytona, eniuan? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pri nas majo še Daytona škornje, razen v Drešinji vasi ??

Se bojim, da nikjer v SLO ni celotnega programa. :unsure: Sicer pa, ce si resen in pripravljen malce pocakat (sezona gre itak pocaaasi h koncu) se bosta z Vinkom ze dogovorila. Jaz sem svoje nabavil pri njem. Zadovoljen. :yes: BTW, za robo na zalogi ponuja razlicne popuste.

Lojza, Gericke-ja in net pa si sigurno ze scekiral.

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kmc--LJ-Rudnik..

Hvala za trud ampak :nono: ne drži info. Majo pa nekaj na D in sicer Diadora

OK OK saj vem da daš za pir naslednjič ko se vidmo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da nikjer v SLO ni celotnega programa. :unsure: Sicer pa, ce si resen in pripravljen malce pocakat (sezona gre itak pocaaasi h koncu) se bosta z Vinkom ze dogovorila. Jaz sem svoje nabavil pri njem. Zadovoljen. :yes: BTW, za robo na zalogi ponuja razlicne popuste.

Lojza, Gericke-ja in net pa si sigurno ze scekiral.

Itaq. Ja saj ne nabavljam jaz. Kolega jih je "zapacal" pri Vinkotu, pa niso meli njegove številke, pa mal pomagam, ker se revež še ne znajde na forumu .

Bo že "gor plačal" :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za robo na zalogi ponuja razlicne popuste.

tole ne bo ravno držalo. če se s kom ne da nič zmenit, potem je to ravno on. to govorim iz izkušenj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!