Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Škripa škripaj moj martin,

bolj boš škripal prej boš hin!

Škornji namreč. Ma so mi že taki da zgleda k da bi mel ene čip širip gor. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole ne bo ravno držalo. če se s kom ne da nič zmenit, potem je to ravno on. to govorim iz izkušenj!

Ne govorim na pamet. :trance_33_sleep: Na dom dobil flajer trgovine, ki obljublja razlicne popuste za robo na zalogi cel oktober.

Iz lastne izkusnje pa povem, da sem bil s popustom na gotovino pri novih skornjih cisto zadovoljen. Nisem pricakoval prevec. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diadora pa Daytona ni isto :)

Točno tako. Daytona so res top, sicer tudi po cenah, ampak kdor si lahko privošči zakaj pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zdajle že 2 sezoni zapored fural BMWjeve škornje Santiago (made in Slovenia). Zelo udoben škoren z GoreTex membrano primeren tudi za kak krajši sprehod, da si ogledaš kakšno znamenitost. Pri prejšnjih SIDI se mi je prvi teden podplat zavihal navzdol in sem z novim nakupom šel na ziher... Tisto železje spredaj se mi je po 20kkm znucalo, pa ga bom moral zamenjati z novim

post-4329-1224240326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam alpinestarsove web škornje in mi po dveh letih začel tisti škrs od ježka popuščat. Malo se premaknem na motorju in že popusti. A je to stalna praksa in če zakaj sploh to delajo!

Popravljeno . Popravil andrejba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zdajle že 2 sezoni zapored fural BMWjeve škornje Santiago (made in Slovenia). Zelo udoben škoren z GoreTex membrano primeren tudi za kak krajši sprehod, da si ogledaš kakšno znamenitost. Pri prejšnjih SIDI se mi je prvi teden podplat zavihal navzdol in sem z novim nakupom šel na ziher... Tisto železje spredaj se mi je po 20kkm znucalo, pa ga bom moral zamenjati z novim

post-4329-1224240326_thumb.jpg

Si to nabavljal tukaj in koliko je bila cena. Mam v glavi nekaj okoli 200 € . So pa tapravaizbira. Tudi jaz bom ob zamenjavi verjetno šel na tele :worship: .

Kako leto bodo pa še stari Frank Thomas Goretex tudi zdržali. Imajo pa za seboj že cca 70 K km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole tud mene zanima, cena pa vir nabave? Zdej mam ene Levior ki so za na cesto čist v redu po makedamu pa brespotjih so pa malo prešfoh. Tole pa z tisto železno konico, pa tudi z imenom zgleda tud mal bel trpežno!

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zdajle že 2 sezoni zapored fural BMWjeve škornje Santiago (made in Slovenia). Zelo udoben škoren z GoreTex membrano primeren tudi za kak krajši sprehod, da si ogledaš kakšno znamenitost.

nekaj istega so tile

TCX Infinity Gore-tex

post-5241-1224390837_thumb.jpg

odlična izbira, pa kolikor vem imajo trenutno v TCju akcijo na škornje in so tile okrog 175 ojrotov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj istega so tile

TCX Infinity Gore-tex

post-5241-1224390837_thumb.jpg

odlična izbira, pa kolikor vem imajo trenutno v TCju akcijo na škornje in so tile okrog 175 ojrotov

Jaz bi vseeno raje mel tist zgoraj. Mi nekako bolj pašeju k motorju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz bi potreboval škornje, ki so kar se da zračni, saj se zelo potim v noge. Po možnosti da ne zgledajo preveč marsovsko in da je mogoče v njih hodit poleti po mestu, pa še da so primerni za širše stopalo.

Kaj pa menite o motorističnih (višjih) športnih copatah? Verjetno niso najbolj varne?

Prosim za kakšen nasvet, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Nikakor se ne morem odločiti med modeloma

2009_Diadora_Xtreme_Boots.jpgin

ea79b44f604c75d0e3324f2e97b5927d.jpg Kaj mi priporočate?

Seveda da Diadora  :rolleyes: Imel sem oba modela in ti lahko rečem da je zame Diadora boljš!

Po moje je Sidi bolj sport-touring, Diadora pa sport :D  

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi potreboval škornje, ki so kar se da zračni, saj se zelo potim v noge. Po možnosti da ne zgledajo preveč marsovsko in da je mogoče v njih hodit poleti po mestu, pa še da so primerni za širše stopalo.

Kaj pa menite o motorističnih (višjih) športnih copatah? Verjetno niso najbolj varne?

Prosim za kakšen nasvet, hvala

Pozdravljen!

Znanec je kupil model od FLM ki je enak temu na sliki vendar popolnoma perforiran. Pravi, da so zelo zračni, varni in navkljub zračnosti niso ravno hladni. Zelo udobni za hojo pa še zelo poceni. Dal je pod 100€. Mislim, da je veliko bolje kot kakšne moto superge.

Dobiš jih v POLO

Lp

post-18381-1230739945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da Diadora :rolleyes: Imel sem oba modela in ti lahko rečem da je zame Diadora boljš!

Po moje je Sidi bolj sport-touring, Diadora pa sport :D

Sam sem imel sidi (na yamahi R1), nato prodal zaradi barve in sedaj bom zopet kupil sidi črne.

Meni so bili ful v redu, udobnost, občutek,izgled,...

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel sidi (na yamahi R1), nato prodal zaradi barve in sedaj bom zopet kupil sidi črne.

Meni so bili ful v redu, udobnost, občutek,izgled,...

Še nisi probal Diadore :D Hehe hec :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisi probal Diadore :D Hehe hec :D

Ne, res je. In glede na tvoj komentar(tudi prejšnji), bom pred nakupom sidi škornjev poskusil še DIADORO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res je. In glede na tvoj komentar(tudi prejšnji), bom pred nakupom sidi škornjev poskusil še DIADORO.

No pa poročaj kako ti pašejo  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam te sidijeve škornje, pa so uporabne tako poleti kot včeraj, ko smo se vozili pri -5°C. so dokaj široke

tudi hodi se dokaj normalno v njih, vsaj na relaciji pumpa-wc-kafana...

in res je, nisem probal diadore... tudi naomi campbell nisem poseksal... o ti šment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIDI in DIADORA sta kot Mercedes in Renault.

A lahko mogoče pojasniš to primerjavo?  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!