Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Pozdrav!

Odločam se za nakup škornjev in sem v dilemi katere naj vzamem: Probiker Scout ali Diadora GT2.

Zanima me pradvsm kateri škornji so boljša izbira in zakaj ter izkušnje.

post-16181-1209480112_thumb.jpg

post-16181-1209480125_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Odločam se za nakup škornjev in sem v dilemi katere naj vzamem: Probiker Scout ali Diadora GT2.

Zanima me pradvsm kateri škornji so boljša izbira in zakaj ter izkušnje.

Na tvojem mestu bi se odločil za Diadoro. Probiker je Louisova interna znamka za poceni robo in niso preveč zaupanja vredni. Lahko pa poskusiš tudi TCX (bivši Oxtar) model Infinity Enduro (cena 195 ojrov). Jih ima kolega in z njimi noro zadovoljen, njegovemu sinu pa so rešili nogo pri bližnjem srečanju z avtomobilom.

post-17868-1209544047_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tele SiDi sam mal škriplejo k oxstar... sn slišu d pomaga ketn spray mal pošpricaš pa ne škriplje več;)

post-19725-1209550891.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima kdo škornje NITRO NB101, ker sem jih pred nekaj časa že gledal v neki akciji, če se prav spomnim za 120€ in kot gledam tukaj po spletnih trgovinah jih veliko trgovin nima na zalogi oz. vsaj tega modela ne.

Vprašal sem preko maila v eno moto trgovino in so rekli da imajo na zalogi črne za 140€, zdaj me pa zanima, kakšno je vaše mnenje oz. mnenje nekoga, ki jih je že sprobal.

Drgač pa kupujem ene športne škornje tja do max. 140€...

Help me :ninja:

Imel Nitro, so kar ok, delujejo kar kvalitetni, bi pa lahko imeli boljšo zaščito na gležnju.. Za 120EUR bi jih jaz vzel, če so pa dražji, bi se pa raje odločil za TCX in dal tiste par eur več, ter dobil precej boljšo zaščito gležnja, kar je pri škornjih bistveno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 360km (100km v nedeljo 2x130km pa v ponedeljek) moram rečt da so Alpinestars Tech 3 udobni, šaltanje ni več problem (so kar dost trdi)

je pa res da sta me po turi bolela le oba gležnja (ko sem jih premikal) pa res ne vem zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj dobra in ugodna varianta so tudi tele Oxtarke

Tele oxtarke žal niso več v proizvodnji (oxtar postal TCX). Dobiš jih še samo, če imaš eksotično številko noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele oxtarke žal niso več v proizvodnji (oxtar postal TCX). Dobiš jih še samo, če imaš eksotično številko noge.

Vem vem, zato pa sem mu najprej dal link do TCX, potem sem pa videl, da ima TC tudi staro zalogo še v ponudbi. Mogoče se pa najde še kaj za koga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornjev TCS Speed ne priporočam ker so trdi in neudobni. Probaj TCX Competizione S, razlika je očitna stanejo pa le 25€ več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prodam čist nove, nerabljene škornje Alpinestars S-MX PLUS v garanciji za 200 eurov (v trgovini 270) če koga zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prodam čist nove, nerabljene škornje Alpinestars S-MX PLUS v garanciji za 200 eurov (v trgovini 270) če koga zanima...

kaj pa številka in barva?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa številka in barva?

hvala

Številka je 46, ampak če imaš drugače 44 in pol do dobrih 45 ti bojo komot prav ker je mali model. Barve so pa črne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vem, zato pa sem mu najprej dal link do TCX, potem sem pa videl, da ima TC tudi staro zalogo še v ponudbi. Mogoče se pa najde še kaj za koga :)

Sej nevem še kaj bi vzel, ful so mi teli všeč :naughty:

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-competizione-s-i2867.shtml

Morm še mal okol pogledat, še kakšen drug model škornja, pa cene pa to. Če bi dobu te kje za 150€ jih vzamem brez debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nevem še kaj bi vzel, ful so mi teli všeč :naughty:

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-competizione-s-i2867.shtml

Morm še mal okol pogledat, še kakšen drug model škornja, pa cene pa to. Če bi dobu te kje za 150€ jih vzamem brez debate

Vzemi te, ker za takšno ceno jih ne boš dobil nikjer drugje. Slovenija ima noro nizke cene za TCX. Povsod v tujini so dražji (mislim redno ceno, drugo so razprodaje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi te, ker za takšno ceno jih ne boš dobil nikjer drugje. Slovenija ima noro nizke cene za TCX. Povsod v tujini so dražji (mislim redno ceno, drugo so razprodaje).

Kaj pa Italija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak ne verjamem. Mislim da so približno isti cenovni nivo kot Alpinestars SMX 4, teh pa po redni ceni pod 180 ojrov ne boš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TCX čevlji so kar ugodni glede na to kar ponujajo, poleg tega da so udobni imajo tudi dobro zaščito gležnja in pete, ki je TCS speed nima.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ugodno :)

Zgleda zelo ok škorenj za to ceno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu drago.

Na linku stanejo škornji 150 USD

/ 1,54 $/€

= 97 €

Evropa je draga :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

zdaj se počasi odločam za nakup novih škornjev. odločam pa se med diadora exreme racing in pa alpinestars s-mx plus.

kakšno je mnenje glede teh škornjev?

kako ste zadovoljni z njimi?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

zdaj se počasi odločam za nakup novih škornjev. odločam pa se med diadora exreme racing in pa alpinestars s-mx plus.

kakšno je mnenje glede teh škornjev?

kako ste zadovoljni z njimi?

hvala

ker očitno nihče nimam zgoraj naštetih škornjev, da bi podal svoje mnenje, vam sporočam, da so alpinestars s-mx plus res dobri škornji (vsaj kolikor sem jih preizkusila v 100 km dolgi poti od nakupa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi rekla, da se počasi odločaš za nakup???

Škornji so res super, sam po cca. 500km bodo nenormalno začeli škripati (vsaj meni). Ne pomaga niti ketnsprej. Ampak mene to ne moti, tko da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!