Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

Danes je blo super vreme. Me je mikalo da bi vsaj do Krškega šov na kako kofe pa nazaj v Brežce pa ni zneslo, mogoče pa jutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jst sem pa mogo 27 in 28 malo vžgat in se popeljati na okrog. je bil ravno lep dan in toplo, vendar v senčnih območjih nič kaj vroče :)

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212687913_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni v kavarno aquarius (vodovodni stolp Brezice)na energijski napitek MONSTER...imamo pa tudi vse Motopuls revije iz leta 2009 in seveda nove :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni v kavarno aquarius (vodovodni stolp Brezice)na energijski napitek MONSTER...imamo pa tudi vse Motopuls revije iz leta 2009 in seveda nove :)

bomo pa pršli prečekirat...btw, komot lahk napišeš wasserturn.. ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni v kavarno aquarius (vodovodni stolp Brezice)na energijski napitek MONSTER...imamo pa tudi vse Motopuls revije iz leta 2009 in seveda nove :)

...kaj pa motosi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa motosi... :P

Kaj pa vem...osebno mi je motopuls na veliko visjem nivoju.Motosi pa le precenjen slovenski cajteng.Ce pa je zelja pa se lahko pricne kupovati tudi motosi...Vse,da so-bodo gosti zadovoljni :)

Imamo pa slovenske avto kataloge zadnjih let :)

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem...osebno mi je motopuls na veliko visjem nivoju.Motosi pa le precenjen slovenski cajteng.Ce pa je zelja pa se lahko pricne kupovati tudi motosi...Vse,da so-bodo gosti zadovoljni :)

Imamo pa slovenske avto kataloge zadnjih let :)

hehe

vse revije so ok, sam da ni kafe z jajci, pa bo vredi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem...osebno mi je motopuls na veliko visjem nivoju.Motosi pa le precenjen slovenski cajteng.Ce pa je zelja pa se lahko pricne kupovati tudi motosi...Vse,da so-bodo gosti zadovoljni :)

Imamo pa slovenske avto kataloge zadnjih let :)

Kaj pa vem,jaz samo tu dežuram namest največjega cinika in provokatorja v naši dolini..(se bo sam prepoznal) :P

kuk jest vem, je kr precej plastike na avtih... :bum:

Maš res,na mojem kr precej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto kataloge...eh sam pleh :P

Ki pa je zanimivo vecini bolj "vsec" kot playboy :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn je folk, ki se skotali v Brežice iz okoliških hribov in dolin :P

Frips, nazadnje k sem pogledu, sm bil na hribu doma...BEWARE.... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, nazadnje k sem pogledu, sm bil na hribu doma...BEWARE.... :naughty: :naughty: :naughty:

..no mal brežička maš za bajto,sam tak hrib pa spet ni..

post-592-127289650028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no mal brežička maš za bajto,sam tak hrib pa spet ni..

prid popoldan na kafe če upaš, pa te ruknem pod ta brežiček...;-) btw, nekje na polovici boš mel skok v višino zarad 11000 voltov... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid popoldan na kafe če upaš, pa te ruknem pod ta brežiček...;-) btw, nekje na polovici boš mel skok v višino zarad 11000 voltov... :evilgrin: :rolleyes:

Highlander :whistle:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips in gallus bila na kavici,drugi pa....no danes je pravi waserturn,ko tolk pada.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!