Skoči na vsebino

Tehnika in izkušnje vožnje po zadnjem kolesu


Gianni

Priporočene objave

na cestnem nikol prakticiru, na temle zdej pa sam gas zategnem, pa rit mal nazaj na sedalo pomaknem in je... pa šaltat ni treba ker gre v 4. na zadnjo :P

po sprednji pa mal bl problem ujet tisti trenutek ravno vmes, ko guma ne zarije v tla in disk blokira ter ko disk popusti in se guma odpelje ti pa dol rit rukneš... vaja, vaja, vaja :) super je če ti rata tolk na šus dvignt moped, da preideš v težiščno lego na enem kolesu, gibalno količino težišča pa še zmeri ohraniš... pol se pa pelješ po sprednji k Pfeifer :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ko vozim yamaho TZR ni šans da motor spravim na zadnje kolo, ker je sorazmerje med težo in močjo v neravnovesju. Ampak danes, ko sem pelajl enega kolega odzadi (je kr velik človek), mi je motor, ko sem prestavu iz 2. v 1. na majhni vzpetini kar dvignilo :grim In to ravno ko na izhodu iz ovinka.

Tak malo čuden občutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa mislu da je motor sam za po obeh kolesih za vozit :hmm: :hmm: :hmm:

pezda kje jaz živim :eek:

koko pa se avto postav na tazadne :kva2:

al pa na prva kolesa :hmm:

hvala za odgovore

dam za mašo na Brezjah :grim

@ avtokad et company:

pa dejte ze nehat srat vsem po glavi, ce delajo nekaj, kar vam ni vsec/ne znate/nocete poceti.

tema je o tehniki voznje po zadnjem in ne moraliziranje kaj vse se lahko zgodi, ce......

drugace vam svetujem ne vec kurca namakat, ker se lahko zgodi od srcnega napada do exitusa vse. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa kej v LJ nadrkavate po zadnji? :OK:

Pa tle ne mislim celovške ampak kej bl primirnega.

Šmartinska - smer center :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace vam svetujem ne vec kurca namakat, ker se lahko zgodi od srcnega napada do exitusa vse. dek

ledeni ne moraliziraj mal se nazaj ber pa se že enkrat odloč kaj boš pa kaj ne boš počel pišeš kakor ti trenutno paše enkrat podpiraš pizdarije drugič za najmanše sranje skačeš u luft :grim

ne delaj se pametnega :grrr

ker si neumen kot mi vsi :grim

ne mormo bit vsi gastrbajtarji kot ti :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko nekdo, ki se res zna peljati po prvem kolesu pove kako in kaj, ker jaz najprej zabremzam, tako da mi motor počepne in pol do konca, ampak se potem samo ustavim na prvega! (imam pa Aprilio RS125)

LP!

a nisi ti tisti, ki ima 2 meseca izkušenj in nekje drugje sprašuje, kako priti na Ridah na koleno?

Če že počneš neumnosti, bodi toliko brihten in ne pričakuj, da ti bo pa zdaj cel forum pri tem pomagal.

Malo odgovornosti do sebe in bližnjih ter drugih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko nekdo, ki se res zna peljati po prvem kolesu pove kako in kaj, ker jaz najprej zabremzam, tako da mi motor počepne in pol do konca, ampak se potem samo ustavim na prvega! (imam pa Aprilio RS125)

LP!

da te bom mel še na vesti ja....veš da ti bom povedal[attachmentid=76060]

nekam zgodi si začel...bodi pameten OK?! .)

post-10693-1153331081.gif

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te bom mel še na vesti ja....veš da ti bom povedal[attachmentid=76060]

nekam zgodi si začel...bodi pameten OK?! .)

ene dvakrat se zapizdi v kak avto pa boš videl kako pa kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No verjetno je že kdo videl ali celo pozna fantička z napisom "TOMAŽ" na kombinezonu. Na neki sportaka prduli. Tiste sorte WannaBeFrajer, ki ga na cesti ne moreš zgrešiti, tudi če bi želel.

No, fant se uči ustavljati na prvem in voziti po zadnjem kolesu. Pa mu med avtomobilo v prometni konici po Tivolski kar nekako ne gre najbolje. Trenirat bo še treba, Tomaž, trenirat! Tisto nenadno postavljanje na prvega pred semaforjem in potem štorasto tresk spuščanje motorja nazaj, celo malo postrani ne izgleda najbolje. Tudi speljevanje po zadnjem pred Tobačno ni bilo ravno za petko. Nekam postrani te je neslo na drugi pas. Trening, trening! Pa da ti prišepnem, mogoče kje drugje kot na cesti v prometni konici.

Se te je pa videlo, to pa to, vtis dosežen! Le ocena je bolj tako, tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No verjetno je že kdo videl ali celo pozna fantička z napisom "TOMAŽ" na kombinezonu. Na neki sportaka prduli. Tiste sorte WannaBeFrajer, ki ga na cesti ne moreš zgrešiti, tudi če bi želel.

No, fant se uči ustavljati na prvem in voziti po zadnjem kolesu. Pa mu med avtomobilo v prometni konici po Tivolski kar nekako ne gre najbolje. Trenirat bo še treba, Tomaž, trenirat! Tisto nenadno postavljanje na prvega pred semaforjem in potem štorasto tresk spuščanje motorja nazaj, celo malo postrani ne izgleda najbolje. Tudi speljevanje po zadnjem pred Tobačno ni bilo ravno za petko. Nekam postrani te je neslo na drugi pas. Trening, trening! Pa da ti prišepnem, mogoče kje drugje kot na cesti v prometni konici.

Se te je pa videlo, to pa to, vtis dosežen! Le ocena je bolj tako, tako...

če že take počne. pa naj si poleg imena še krvno grupo napiše. mu zna prav prit. :wacko:

upam sicer, da ne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti dol pade, pol ga nimaš na vagi.

Baje je čist u izi, ko ga imaš enkrat na vagi. Samo gas pa zadnja bremza. :)

kaj pa ce mas noge v luftu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ste vsi tok pametni kok ne po cesti po ta zadnji furat, da bi pa kdo napisu kje so pa kakšni qul placi to pa ne .)

sej parkirišč je po Lj dost sam ena so bl u pizdi k celovška.

A ja pa dunajska pa tržaška ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ste vsi tok pametni kok ne po cesti po ta zadnji furat, da bi pa kdo napisu kje so pa kakšni qul placi to pa ne .)

sej parkirišč je po Lj dost sam ena so bl u pizdi k celovška.

A ja pa dunajska pa tržaška ... :)

dolgi most med vikendom .)

mislm da je dost placa za probat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na parkiriščih, kot je recimo Dolgi most, se znajo najdt policaji ali varnostniki, ki od tam odganjajo. Podobno tudi v BTC-ju recimo pri Aqualandu al kva je že, itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmartinska - smer center; Letališka - od carinarnice proti obvoznici; Leskovškova - od Interservisa proti obvoznici; obvoznica - ob polštirih zjutraj. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!