Skoči na vsebino

Tehnika in izkušnje vožnje po zadnjem kolesu


Gianni

Priporočene objave

Kakorkoli že, to ni namen te teme..

Zbrište tisto bedarijo

Slikce definitivno spadajo pod "izkušnje" vožnje po zadnjem kolesu! Torej so popolnoma v skladu in namenu teme!

Kaj pa je sedaj, si se v hlače ali kaj!?

Proklete sere seraste, ko se je treba seznaniti s posledicami neumnosti, magari samo na slikah in tujih bolečinah in smrti, je pa naenkrat preveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eja, to je čisto pravilno. če počneš to moraš vedet tud za posledice, meni dajo take stvari mislit in pozitivno vplivajo. Mislim da bi mogle tud na druge, vsaj naj se zamislijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj tele slike so kr uredu, se bo usaj kšn zamislu kaj lohk počne po cesti in kaj ne.

Sam morm pa tud sam rečt d so slike kr mal preveč nazorne .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce definitivno spadajo pod "izkušnje" vožnje po zadnjem kolesu! Torej so popolnoma v skladu in namenu teme!

Kaj pa je sedaj, si se v hlače ali kaj!?

Proklete sere seraste, ko se je treba seznaniti s posledicami neumnosti, magari samo na slikah in tujih bolečinah in smrti, je pa naenkrat preveč!

res dobra tehnika :OK:

jst se nikol ne v hlače :grrr

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey grozne slikce :blink:

sam mene neki zanima... kako mu je ratal da ga je na pol dal :hmm: dejansko iščem predmete karkoli da bi ugotovu, zakaj ga je na pol dal... se mogoče komu drugmu sanja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj slikc posledic vožnje po zadnjem kolesu. Sedaj razumem užitke!

Lep motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey grozne slikce :blink:

sam mene neki zanima... kako mu je ratal da ga je na pol dal :hmm: dejansko iščem predmete karkoli da bi ugotovu, zakaj ga je na pol dal... se mogoče komu drugmu sanja :?

Očitno je direktno s telesom priletel v tisto štango, ki je na eni sliki in je zgornji del telesa šel mimo po drugi strani, kot spodnji del. Brzina dela svoje. Res stvar ob kateri se lahko zamislimo tudi vozniki motardov, ki imamo prevečkrat občutek, da se hude stvari pri naših hitrostih ne dogajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem in priznam, da si svojega mopeka ne upam dvigniti na zadnje kolo. Mi pa vedno paše ko mi ga dvigne Lumpa, brez bojazni, da bi ga preklalo na pol. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vejo. Samo nabijajo.

PS: a je potrebno na vsake toliko opomniti da to NI tema namenjena moraliziranju?

Odprite novo pa serjite tam not.

Gsx600, a ti srček u hlače padu? Kdaj boš pokazal kako ga dvigneš u 4. na zadnjo (magari u 3ji na zadnjo...magari u 2gi brez problema)

še čakam pa ne se izmotavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj ne trudi se preveč, verjami nočeš jih videt, čeprav je včasih dobro tud kaj takega pogledat, samo da neboš mel pol težkih sanj. .) .)

Sicer ne vem kolk točno kaj letijo ti enduroti ampak pomoje več kot ene 170/180 ne in tukaj se lepo vidi kaj pomeni se zaleteti pri taki hitrosti če je sploh bila tako velika v telegrafnico in kaj potem od tebe ostane.

Za razmislit kaj se zgodi nad 200.

Vem da smo čist izven koncepta te teme ampak vseeno. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce definitivno spadajo pod "izkušnje" vožnje po zadnjem kolesu! Torej so popolnoma v skladu in namenu teme!

Kaj pa je sedaj, si se v hlače ali kaj!?

Proklete sere seraste, ko se je treba seznaniti s posledicami neumnosti, magari samo na slikah in tujih bolečinah in smrti, je pa naenkrat preveč!

Zapri kljun, če nimaš kej pametnega za povedat. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce sigurno spadajo v temo. Verjetno v še kakšno.. Pri kakršnikoli vožnji z motorjem (pa ne samo vožnji z motorjem) si v potencialni nevarnosti za kaj takega. Kdor jih pač noče gledat, naj jih ne. Pa v tisto vožnja brez čelade + vsega druzga...

Dečko je sigurno dosegel svoj namen. Bil je opažen :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey grozne slikce :blink:

sam mene neki zanima... kako mu je ratal da ga je na pol dal :hmm: dejansko iščem predmete karkoli da bi ugotovu, zakaj ga je na pol dal... se mogoče komu drugmu sanja :?

Si že kdaj slišal za magično besedo ograja, železna enodelna ograja? Stebrički obcestnih ograj?

Verjetno tako kot večina drekačev v tej temi nimaš pojma o zadevi proti kateri oz. za izboljšanje katere mnogi člani tega foruma in društva Maksi ter še nekaj drugih moto otganizacij delujejo že nekaj časa. In so nekaj uspehov tudi dosegli. Vsaj trudijo se, namesto da se samo postavljajo in repenčijo z objestnostjo na cesti.

In presneto mi dol maha, če mislite, da bom tiho na vaše mijavkanje, da je ta tema samo za preseravanje vožnje po zadnjem kolesu. Dokler je na javnem forumu in to počnete na javnih cestah je presneto povezano s sličicami kakršne je prilepil Andy in presneto povezano z vsemi, ki se tam vozimo in hodimo! Zato Simonsi, ti zapri gobec! Lahko pa seveda ustvariš svoj interni, javnosti zaprt in po zadnjem kolesu vožnji namenjen forum in tam zaradi mene rezgetaš kar hočeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne nabijej... če bi pogledu mal kako leži truplo bi opazu, da tlel ni magične besede ograja oz. stebrički... poglej slike še enkrat... možno ti bo pršlo .) bo najbrž res un kandelaber ja :BUA: aja ne morš več pogledat, k so zbrisal ... jebi ga ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In presneto mi dol maha, če mislite, da bom tiho na vaše mijavkanje, da je ta tema samo za preseravanje vožnje po zadnjem kolesu. Dokler je na javnem forumu in to počnete na javnih cestah je presneto povezano s sličicami kakršne je prilepil Andy in presneto povezano z vsemi, ki se tam vozimo in hodimo! Zato Simonsi, ti zapri gobec! Lahko pa seveda ustvariš svoj interni, javnosti zaprt in po zadnjem kolesu vožnji namenjen forum in tam zaradi mene rezgetaš kar hočeš!

Za moraliziranje si najdi eno drugo temo in rajši podaj kakšen nasvet ali bognedaj izkušnjo, kako bolj varno po zadnjem. :)

Ker je javni forum imava oba pravico izraziti svoje mnenje, ampak tvoje mnenje je :topic: .

Rekel sem pa, da zapri kljun, ne gobec, ker po nepotrebnem kokodakaš in smetiš. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne nabijej... če bi pogledu mal kako leži truplo bi opazu, da tlel ni magične besede ograja oz. stebrički... poglej slike še enkrat... možno ti bo pršlo .) bo najbrž res un kandelaber ja :BUA: aja ne morš več pogledat, k so zbrisal ... jebi ga ;)

HHV ti je verjetno hotel namigniti,da ne samo taki stebri,tudi obcestni količki in nosilni stebrički ograj

naredijo take mesarije...včasih še hujše.Ta kandelaber ima fi...rečmo15cm.in je okrogel,zaobljen...stebrički

pod ograjo,ki ji pravijo zaščitna ograja,pa so ostri...pravokotno zaobljeni na par cm širine...režejo že pri dosti manjših hitrostih.

Žal mi je za tale :topic:

Pa še to...nisem izkušen motorist(daleč od tega),in želja po vožnji na zadnjem kolesu tli tudi v meni.Vsaj probati...kaj vse pa se iz te probe naredi pa...

Veliko sreče....ko bom potreboval kakšen nasvet se oglasim(upam da kmalu)

PS:Zakaj se v tej temi razpišete pozimi??Just words?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, slike so še kako povezane z to temo. Hotel je simbolično povedati kaj se lahko zgodi po cesti če se tako vozi in je zadel bistvo. Marsikaterim bo dalo to mislit, dirkači, brez (i)ja bodo se naprej počeli to.

misty, ne nisem se v hlače, samo dol sem jih dal je bila soseda pri meni, da skrajšam.. ko bova se srečala na dirkališču bova poskusila tole zadevo a velja ? Če v šesti z blokado za 25kw speljem ni hudič da ne bo v drugi z polno močjo neslo na zadnjo gumo, frajer kaj pa ti misliš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce ostajajo, nabijanja pa je dovolj. Misty, simonsi, HHV, Jernej & the gang. Prosim, da začnete normalno komunicirati - se je res treba izražati tako, da je vsako mnenje potrebno podpreti s psovkami in žalitvami?

HHV, ne bi bila tvoja objava

Proklete sere seraste, ko se je treba seznaniti s posledicami neumnosti, magari samo na slikah in tujih bolečinah in smrti, je pa naenkrat preveč!

dosti primernejša, kulturna in civilizirana, če bi jo napisal takole:

Ko se je treba seznaniti s posledicami neumnosti, magari samo na slikah in tujih bolečinah in smrti, je pa naenkrat preveč?

Ali pa tale

Verjetno tako kot večina drekačev v tej temi nimaš pojma o zadevi proti kateri oz. za izboljšanje katere mnogi člani tega foruma in društva Maksi ter še nekaj drugih moto otganizacij delujejo že nekaj časa. In so nekaj uspehov tudi dosegli. Vsaj trudijo se, namesto da se samo postavljajo in repenčijo z objestnostjo na cesti.

mislim, da bi za društvo Maksi bila boljša kakšna pozitivna reklama in ne omemba v "flamewar" temi... npr. v smislu:

Veste, kakšno škodo vse lahko naredijo stebrički? Vabim te k ogledu teme... , kjer je opisano, kako in zakaj se mnogi člani tega foruma in društva Maksi ter še nekaj drugih moto otganizacij borijo že nekaj časa. Morda te uspemo prepričati, da se nam pridružiš in morda sebi ali komu od tvojih bližnjih rešiš življene...

Ali pa kaj v tem smislu..

Pa da ne boš samo ti, tudi ostale objave zgoraj omenjenih so v podobnem smislu nevredne objave na tem forumu, žaljive, in nekatere na res primitivnem nivoju. Pa saj ja nismo živali. Skratka, pljuvajte kje drugje. Še kaka taka objava, pa pobrišemo vse jalove objave tukaj noter in damo vsakega malo na hladno.

Žalosten Noise :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise končno!

Žal se moderatorji in admina premalo vključujete in je MS nivo v zadnjem letu presneto padel.

Sami ste pustili edino možnost, da se vas zdrami in sem jo tudi uporabil.

Upam, da boste predramljeni tudi ostali in ne bo potrebno pisati nesramnih replik, katere bom še uporabljal po potrebi. Seveda dokler mi bo sploh še kaj mar!

LP in veselo na delo v novem letu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., kako bolj varno po zadnjem. :)

...

Varno po zadnjem enostavno ne gre! Lahko le bolj ali manj spretno. In kot tako spada tja, kjer se spretnost prikazuje. Cirkus ipd, seveda lahko tudi na dirkališču.

Zato nisem proti tej temi kot taki. Sem pa proti temu, da njeni kreatorji in udeleženci ne ločujete te "spretnosti" od vožnje na javnih površinah. To so tudi parkirišča ko se to počne brez potrebne zaščite morebitnih prisotnih!

Taka obravnava namreč privablja razne novopečene in wannabe motoriste, ki to potem preizkušajo kjerkoli in ponavadi tam kjer je najmanj varno. Zadeva je tudi očitno namenjena bolj postavljanju kot pridobivanju spretnosti. In postavljanje zahteva publiko. Pa smo spet pri varnosti.

Torej vodite to temo bolj odgovorno, pa boste namesto kritik dobili še kakšno pohvalo in predlog.

Adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Noise končno!

Žal se moderatorji in admina premalo vključujete in je MS nivo v zadnjem letu presneto padel.

...

Tudi po tvoji zaslugi! :BUA:

Pa da ne bo samo :topic: , tudi jaz bom poskusil, po možnosti s kakim SM motorjem. Ne bi se učil na mojem SS-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi po tvoji zaslugi! :BUA:

Pa da ne bo samo :topic: , tudi jaz bom poskusil, po možnosti s kakim SM motorjem. Ne bi se učil na mojem SS-u.

Ja, seveda! Zdaj boš rekel še, da sem jaz začel. :P

No, in da bo seveda v stilu tvojega posta in ne :topic: , da tudi jaz se včasih peljem po ta zadnjem. Z biciklom 1/2 metra po dvorišču. :P

Bo potrebna še lekcija o nepotrebnih postih? Pa o zadnji besedi? Daj kar izvoli. Jaz grem kaj pametnejšega počet! Čau!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se moderatorji in admina premalo vključujete in je MS nivo v zadnjem letu presneto padel.

Aktivno sodelujem na treh svetovnih forumih (beri: normalno stanje = 500-1000 ljudi hkrati online) in se vedno znova čudim, kako je lahko komunikacija tam na popolnoma drugačnem nivoju... moderatorji/admini skoraj nimajo razloga za "opominjanje in brisanje", citiram enega od njih "vse kar moram delati je da združujem ponovljenje teme in posredujem linke v temah". Ko pridem pa na slovenske, pa kot da bi prišel na bojišče. Eno samo žaljenje in bruhanje, moderatorji in admini pa poskušajo umiriti preveč razgrete uporabnike... Za 2007 si želim, da bi vsi tukaj gor, od uporabnikov do mod/admin lepše komunicirali.

:topic: :topic: :topic: Ampak. Držimo se teme --- tudi to spada v "ostalim prijazno" komuniciranje. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!