Skoči na vsebino

Pozdrav iz Srbije


Priporočene objave

in septembra v BG na evropsko v basketu ! prvaki bomo !  :hooray:

Človek je včasih v dilemi (trilemi)...zadnjič so cyca mučili vetrovi-pa nisem vedel kako naj mu odgovarjam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja...ko pa se je uni model v angleščini tle nekaj oglašal, pa ni blo nobenih pripomb, da mu je treba odgovarjat v slovenščini.....  :doze:

Alla

Ni lih velik angležev ki znajo slovensk :rolleyes:

Pa itak je balkan mal občutljiva tema :blush:

Dule Savić :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Človek je včasih v dilemi (trilemi)...zadnjič so cyca mučili vetrovi-pa nisem vedel kako naj mu odgovarjam.....

upam da si uspešno uporabil rafalne prdce ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky-u iz Grocke !

Predsednik "Arhangel" Moto Kluba iz Grocke kod Beograda!

POZDRAVLJA TE biker iz Slovenije, koji je bio 2002 godine kod tebe sa Africom. Pardon, (sa ženom) takođe. Išli smo na Crno more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Pozdrav svima , dugo me nije bilo .Evo cisto da vam se pohvalim kupio sam nov motor.Comet GT 650, prezadovoljan sam .Malo sam poradio na njemu. stavio sam SEBRING TWISTER, dodatni vizir za vetar ,i trenutno se rade jos neke sitnice .Slike uskoro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav svima , dugo me nije bilo .Evo cisto da vam se pohvalim kupio sam nov motor.Comet GT 650, prezadovoljan sam .Malo sam poradio na njemu. stavio sam SEBRING TWISTER, dodatni vizir za vetar ,i trenutno se rade jos neke sitnice .Slike uskoro

Čestitam! Želim ti veliko srečnih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam...dođi u Kopar , imam spojler za tebe .)

Hvala na cestitkama , a za spojler si zakasnio bas sam juce odvezao motor kod jedno g momka koji se bavi tim stvarima.U svakom slucaju hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na cestitkama , a za spojler si zakasnio bas sam juce odvezao motor kod jedno g momka koji se bavi tim stvarima.U svakom slucaju hvala

ti svejedo dođi u Koper...barem na pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo treba res enkrat u Pančevo na čvape k že tko vabi :grim

sretnu vožnju sa novim motorom :OK:

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo treba res enkrat u Pančevo na čvape k že tko vabi :grim

sretnu vožnju sa novim motorom :OK:

Hvala na cestitkama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sretnu vožnju kolega.

A šta se desilo KLE-ju?

NIsta prodao sam ga , slatko sam se navozio napravio nekih 15000 za godinu dana.Pozeleo sam da imam malo jaci i nov motor.

Enduro je ostao u srcu , ali mislim da ga vise necu voziti dok ne budem imao dovoljno novaca da kupim jedan V STROM 1000, a dotle moram da se zadovolim sa Cometom.Mislim da sam prerastao enduro motore do 650 ccm

p.s. Hvala na cestitkama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Evo pa da i ja nesto provalim...

Prvo pozdrav za boys and girls from: Pancevo, Silver Wings Brcko, MC Srem, Arhangel, Highlander-Zlatibor, Ere - Uzice i ostale... (pa seveda tudi v dezelico na soncni strani Alp). Cestitke za motor.

Dirty

Ajde molim te posalji kalendar susreta (motorijada) u SCG za 2006 - kad se dogovorite. Koliko znam od Kliska (ERE Uzice) sastanak ce da bude negde krajem januara il sredinom februara.

Uzivancija

DaNe

Khartoum / Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!