Skoči na vsebino

italjet formula


pejco

Priporočene objave

Skoraj 100% je tvoja vžigalna tuljava OK. Problem se nahaja v napajalni tuljavi, vžigalne tuljave. Se pravi v enem od tistih navitij ki so pod magnetom. To je serijska napaka teh motorjev. Cena za to tuljavo v kompletu z magnetom je bila cca 50 ksit pred kakim letom ali dvema.

Napiši s kje si , da ti bomo lako kaj bolj konkretno pomagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj 100% je tvoja vžigalna tuljava OK. Problem se nahaja v napajalni tuljavi, vžigalne tuljave. Se pravi v enem od tistih navitij ki so pod magnetom. To je serijska napaka teh motorjev. Cena za to tuljavo v kompletu z magnetom je bila cca 50 ksit pred kakim letom ali dvema.

Napiši s kje si , da ti bomo lako kaj bolj konkretno pomagali.

Sem iz Brežic. Vse ostalo je zamenjano, to je magnet in navitje. Rabim pa še vžigalno tuljavo. Bil sem že v trgovini Timg racing v LJ. pa je nimajo. Od nobenega drugega motorja pa ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno. Drrugače pa paše vžigalna tuljava od enene posebne serije tomosovega avtomatika(edino konektor na katerega priklopiš maso je drugačen). Tako da prevohaj še tomosove servise. Bom se še jaz malo pozanimal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda zelo zelo drago placas  :wacko:

ma kolko te stane ta cinšpula? jurja, dva mogoce? zaj pa ce jo kupis za 1,5k al pa 2k, kao da je te taka ekstremna razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vžigalna tuljava za formulo je 15 ksit. Za ostale italjane pa so tam okoli 20 ksit.

Pri magnetu pa mogoče da sem se zmotil možno tudi da je 24 ksit (me na cajte že skleroza grabi).

Za jurja al pa dva dobiš pa kvečjemu vžigalno tuljavo za "faracajh". :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tri jurje sem kupil tuljavo od dragstarja, vendar ni prava. Pisal sem v anglijo v eno firmo, kjer prodajajo takšne stvari in pride tuljava s poštnino 70 eurov. Tip mi je napisal, da tuljave delajo v ducatiju. Slučajno ve kado kako se po angleško reče vžigalni tuljavi? Tuljava za piaggota stane v trgovini manj kot 5 jurjev. Kateri avtomatik pa je imel takšno tuljavo kot formula?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzigalna tuljava = ignition coil.

o dveh jurjih kar pozabi, za aprilio sem jo kupil za 35 jurjev (pa je enakak kot pri nekaterih 50 ccm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V sloveniji nebos dobo nic za formulo tak da na kaki orginal servis lahko kr pozabis. Morš it v italijo tam, pa pazi da te na napizdijo :angry:

In od avtomatik ne paše vsaj od A3 ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!