Skoči na vsebino

Olena Popik


Jure007

Ali ste že poiskali spolno uteho pri prodajalkah ljubezni?  

93 članov je glasovalo

  1. 1.

    • a) Da, vendar brez kondoma
      1
    • b) Da, vedno samo s kondomom
      8
    • c) Nikoli
      84


Priporočene objave

Olena Popik je po Balkanu s svojo smrtjo zaradi AIDSA dvignila veliko panike in strahu med "uporabniki" spolnih uslug deklet. V Bosni je mladenka baje nekaj tednov pred smrtjo nudila usluge tudi srednješolcem, kar je zelo žalostno in tragično.

Ali ste za legalizacijo prostitucije ali ste proti in zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno ZA, da bodo tudi one davke plačevale, šele takrat bodo res videle kaj je to jebanje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olena Popik je po Balkanu s svojo smrtjo zaradi AIDSA dvignila veliko panike in strahu med "uporabniki" spolnih uslug deklet. V Bosni je mladenka baje nekaj tednov pred smrtjo nudila usluge tudi srednješolcem, kar je zelo žalostno in tragično.

Ali ste za legalizacijo prostitucije ali ste proti in zakaj?

Sine ,kaj točno pričakuješ od nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine ,kaj točno pričakuješ od nas?

Očka nč ne pričakujem od nobenga, bohvar, že tko je Olena dost piz..arije nardila...

Drgač oči mi pa povej a bi ti prostitucijo legaliziru pr nas? Pa nč bat, ne bom mami nč povedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm tud za, tko bo vsaj večji nadzor, in redni zdravniški pregledi so večkrat na leto obvezni, tko da bi se stem tud zmanšale prenesljive bolezni

Popravljeno . Popravil D-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure 007 ! ja kaj pa je narobe s sexom v srednji šoli ! pri 18 tih si baje na vrhuncu spolne moči ! .)

a mogoče misliš da je Olgica vedla kaj vse ima v sebi pa je malo potalala okrog ?

mislim iti s prostituko brez zaščite ?? tako da je v anketi en odgovor definitvno viška !

o legalizaciji : dokler mamo Cukija (preds.drž.zbora) in njemu podobne se ni za "bati" !

drugače pa zadevo čimprej spraviti v legalo, sistem že obstaja (NL), ne bomo izumili tople vode, samo prenest ga je treba v naše okolje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se sam men ona smil....razpasti pri živem telesu...to ni mačji kašelj...in če jo gre v takem stanju nekdo še pof****...10 komadov za 30eur (verjetno je morala precej borno izgledat) in to še brez kondoma.....srednješolci...jah otroci...sam malce puhel izgovor...za ,,nad 16 let,, in ne vem no....verjetno jim je vojna in vse kar se je tam dogajalo vzelo tisti občutek za sočloveka...grozno.

Ali sem za legalizacijo ali ne...pišuka tako malo vem kako je dejansko pri teh zadaevah, tako da ne vem...se pa pustim prepričat.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam s tem nimam izkušenj pa tudi me ne mika. Mislim, da me tudi nikoli ne bo. Nimam pa nič proti, če bi bila prostitucija legalizirana. Imam nekaj prijateljev, ki imajo s tem izkušnje in so se vedno imeli OK. Torej zakaj ne. Zadovoljne ponudnice in zadovoljne stranke. Legalizacija pomeni le več nadzora in s tem zmanjšana možnost za nove primerke Olen...(popolnega nadzora itaq ni mogoče vzpostaviti).

Nehajmo porivat glavo v pesek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut nimam (zenkrat še) izkušenj s tem; če me bo pa prijelo ( člowk nkol ne ve) bom pa zihr s kondomom. :)

Moja kolegica pa si je med študijem nekaj časa služila "honorar" na podoben način. Bila je spremljevalka poslovnežem na raznih večerjah ipd. Ampak je še zmeraj zdrava in prow fajn zgleda, morm rečt. Pa doštudirala je, ima fajn tipa, otrok sicer še ne, veliko stanovanje v Ljubljani, skratka... normalno živi. :)

Je zelo vredu punca. Ima pošlihtano podstrešje. Dobra sogovornica. Vedno gleda človeku v oči. Je pa imela smolo pred leti, ker ji pač ni bilo "od boga" dano, da bi si plačevala sobo v Ljubljani in vse obveznosti, ki jih s sabo prinaša študij daleč od doma. :huh:

Nikoli je nisem zaradi tega obsojala. :004 Ne vem, zakaj se mi je pri njej to zdelo čisto normalno. Morda sem celo zares verjela, da se poslovna večerja konča po zadnji pijači in s stiskom roke. :huh:

Morda je bilo res tako. Zakaj pa ne? :hmm:

Glede omenjene punce, ki jo je pobralo zarad sajvemočesa, pa samo :cry:

In seveda - vsi tisti, ki jih posledično zaradi tega še bo. :cry:

Bemti..... ga ni za srat... :huh: :blink: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dekriminalizacijo so prostitucijo legalizirali. Pa zopet, kot marsikaj v SLO, naredili stvari na četrt.

Legalizacija brez zakonske regulacije ?! :(

Prostitucija je eden od ventilov druzbe in dejstvo.

Mislim pa, da je prakticiranje prostitucije (obeh strani), posledica značajske omejenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim iti s prostituko brez zaščite ?? tako da je v anketi en odgovor definitvno viška !

Symru v eni drugi temi na vprašanje ali se pri prostitutkah uporablja kondom odgovarja:

TC: dej drugič ne takih neumnost ispraševat .... saj veš,da uporaba kondoma ni absolutno odvisna od tega, ali si v bordelu, ali ne, pač pa od odnosa do samega sebe, od tega, ali sploh obstajajo dovolj veliki/majhni/lepi kondomi za tvoj organ... Eni pač radi "brez" in če tko dobijo, pač tvegajo  :blink: pa saj razumeš ,a ne da?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut nimam (zenkrat še) izkušenj s tem; če me bo pa prijelo ( člowk nkol ne ve) bom pa zihr s kondomom. :)

Moja kolegica pa si je med študijem nekaj časa služila "honorar" na podoben način. Bila je spremljevalka poslovnežem na raznih večerjah ipd. Ampak je še zmeraj zdrava in prow fajn zgleda, morm rečt. Pa doštudirala je, ima fajn tipa, otrok sicer še ne, veliko stanovanje v Ljubljani, skratka... normalno živi. :)

Je zelo vredu punca. Ima pošlihtano podstrešje. Dobra sogovornica. Vedno gleda človeku v oči. Je pa imela smolo pred leti, ker ji pač ni bilo "od boga" dano, da bi si plačevala sobo v Ljubljani in vse obveznosti, ki jih s sabo prinaša študij daleč od doma.  :huh:

Nikoli je nisem zaradi tega obsojala. :004  Ne vem, zakaj se mi je pri njej to zdelo čisto normalno. Morda sem celo zares verjela, da se poslovna večerja konča po zadnji pijači in s stiskom roke. :huh:

Morda je bilo res tako. Zakaj pa ne? :hmm:

Glede omenjene punce, ki jo je pobralo zarad sajvemočesa, pa samo :cry:

In seveda - vsi tisti, ki jih posledično zaradi tega še bo. :cry:

Bemti..... ga ni za srat... :huh:  :blink:  :(

Jest imam tudi dosti kolegic in kolegov, ki so bili med študijem brez keša pa so izbrali drugo pot in si poiskali delo preko študentskega servisa, recimo delo v skladišču, administraciji,...ali pa delo v kakšnem lokalu.

Čeprav tut prostitutke morajo bit za mal spremembe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ali ste za legalizacijo prostitucije ali ste proti in zakaj?

defeinitivno za čeprav nism še nikol plaču takih uslug... in sicer zarad tega ker bi bla pol vsa zadeva bol kontrolirana s strani kakih zdravstvenih ustanov in inšpekcij, da sploh ne omenim kolk denarja od davkov valda bi kanilo v zdej že zaprašeno državno blagajno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam tudi dosti kolegic in kolegov, ki so bili med študijem brez keša pa so izbrali drugo pot in si poiskali delo preko študentskega servisa, recimo delo v skladišču, administraciji,...ali pa delo v kakšnem lokalu.

Čeprav tut prostitutke morajo bit za mal spremembe!

ja ampak tisti niso služil 500/minuto ampak 500/uro... na misel mi ne pride da bi pa zdej neki obsoju žensko k se odloč za kej takega... po mojem mnenju je prostitucija itak v nas vseh drugač to že ne bi bla najstarejša obrt...

dobr... eni prodajajo telo, drugi pa moralo, načela ipd... kdo od vas tle se ne smeje šefovim slabim šalam?, kdo od vas ne pohvali slabe hrane k jo je babica po pomoti predolg pustila na štedilniku, kdo ne reče najboljšemu prjatlu kolk ma uredu punco čeprav veš da je čist napačna za njega.... evo to je isto... samo da plačilo ni v SIT ali kaki drugi valuti ampak v drugih stvareh (naperdovanje, nasmeh, dobra volja...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!