Skoči na vsebino

ljubezen


tkolen6

Priporočene objave

če bi bil malo manj strog pri starostnih omejitvah, ti bi z veseljem odpisal.....sicer pa ma symru raje malo starejše kot tvoja meja.....kje okol 23 let je za njega bolj primerno....vem iz iskušenj..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Mislim, da eno poznam. :)

Ime ji je Simona, niknejm ima pa Symru. :)

Mogoče ti bo odpisala. :)

Pa veliko sreče. :OK:

Samo ta simona pod 1200 ccm tipe skensla,še preden si reku keks.......

Ti bi pa rekel da je neverjetno nežna.....glede na izgled,ki ga daje......zna ti izprazniti denarnico na silvesterski večerji,......ima neverjeten posluh za človeške težave.....torej.......Simona je prva liga,neponovljiva,enkratna in vredna vsakega tolarja,ki ga investiraš vanjo.......

Torej???

Takoj v nakup ustreznaga mopeda,nakup kompletne opreme zanjo.....saj se eksplicitno ne mara voziti v opremi,ki je bila nabavljena za drug motor,na tvojem mopedu, povečati limit na Tekočem računu, 66x povabilo na večerjo...najraje ima čevape in pristno srbsko hrano....no tut pizzza ji ni neznanka.......

Dečko....vse je odvisno od tebe.......ona je pa zakon.....jaz še sedaj(pa je minilo že 6 mesecev) počasi pokrivam minus.....in verjemi.....splačalo se je!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no čakte,fant ma atx-a!to ni kar tko,k sm bil jst mlad so dol padale na take stroje :kva2:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je blo tak ko dans R1.. ...raj za plehpicke! em.. ..plastikfantastik-picke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

Dečko....vse je odvisno od tebe.......ona je pa zakon.....jaz še sedaj(pa je minilo že 6 mesecev) počasi pokrivam minus.....in verjemi.....splačalo se je!!!!!!!!!!!!!!!

:naughty: Upam ,da ti ni sam tošl spraznla in pa tvoj račun :? :? :? :? :D :OK: :kva2:

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, ene par pa je takih  ;)

evo eno prostovoljko, ce se ze Simona ne oglasi.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na SkW0`` ste pozabil? Evo ti se slikco fantic photo-4942.jpg

No zbirka: Katja, Tejcy, SkW0, mogoce se kera... :D OD TEJCY slikca gallery_1275_2_1101126654.jpg

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sej ste kot Zvodniki tukaj..... :xx:

sam res slucajno odprem tuki temo da vidm o cem se gre in kr moje fotke gor :( grrr tole je cist prevec postalo weird :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno si ugotovil, zakaj so ti vsi tisti takrat težili.... :lol:

Upam, da boš ti bil malo bolj vljuden pri opozarjanju na uporabo iskalnika kot 90% forumašev (ki so, bajdvej, delali iste napake, ko so bli "sveži"). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš ljubezen na forumu uporabi ISKALNIK!!!!

Ha! Končn sem lahko enmu reku naj ga uporab k tko men težite B)

hehe vs vesel :D :kva2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res slucajno odprem tuki temo da vidm o cem se gre in kr moje fotke gor :( grrr tole je cist prevec postalo weird :D

sej ni blo tko misljeno :doze: kot je thundercat napisal da smo ze skoraj zvodniki :huh: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni blo tko misljeno  :doze: kot je thundercat napisal da smo ze skoraj zvodniki  :huh:  :doze:

sej stekam sm se mal hecala tud jaz ves :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za strastno ljubiteljico motorjev :OK:

Hm... Strastno ljubiteljico motorjev...

Tole se mi zdi, da bi kr lepo opisalo Simono... Jaz ti predlagam, da ji čim prej napišeš PM! :OK:

Drugače pa povej še kej... za strastno ljubiteljico kakšnih motorjev...

Pa kolk grejo ti motorji...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!