Skoči na vsebino

gigapikselna fotografija :)


CrashOver

Priporočene objave

vir: http://24ur.com/naslovnica/it/20041122_2048968.php?Rxn=10

za v razmislek:...

bo to nadomestilo videonadzor v nekaterih mestih

LP

-matej

Ne bo...zaenkrat je tole fotografija, ki je "lepljena" iz večih fotk, čas snemanja 1ura 15 min, prpiprava in obdelava pa nekaj 10x.... tako, da tenutno je v tem smislu še ne vidim.

Je pa mene tudi fasciniralo, da avtu, ki ga na fotki komaj vidiš jasno prevereš registerske številke....da o tem, če bi kdo kaj počel notri niti ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem malo gledal in našel dve napaki :) In to na desni strani slike, kjer poteka navzgor cesta in pločnik je na cesti en avtobus, potem pa še malo nižje od avtobusa je bel kombi parkiran na pločniku... malo zoomirajte pa boste vedli o čem govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo...zaenkrat je tole fotografija, ki je "lepljena" iz večih fotk, čas snemanja 1ura 15 min, prpiprava in obdelava pa nekaj 10x.... tako, da tenutno je v tem smislu še ne vidim.

Jaz pa si upam trdit da bo zadeva nekoč dosegljiva pri fotoaparatu velikosti današnjega Canona A60 :D morda to niti ni tako daleč kot se marsikomu zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa si upam trdit da bo zadeva nekoč dosegljiva pri fotoaparatu velikosti današnjega Canona A60  :D morda to niti ni tako daleč kot se marsikomu zdi.

In ce se pomislimo, kaj je dandanes dosegljivo navadnemu uporabniku (digitalc z 12x opticnim zumom dobis ze za dobrih 100k sit) kaj sele imajo na razpolago uradne sluzbe...... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!