Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Matt Le Blanc (Joey iz Prijateljev) bo glavni voditelj angleškega Top Geara.

original.jpg?w=800&h

Ker je ljubitelj motorjev, vsi ugibajo ali lahko pričakujemo tudi prispevke o motorjih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Če kdo ni na tekočem, Clarkson, Hammond in May bodo ponovno v stilu Top Geara imeli oddajo na Amazon prime.

Zaenkrat ima začasno ime CUNTS - Currently un-named tv show, :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
pred 3 urami, Cartman pravi:

the grand tour!!!!!!! Na vašem omiljnem torrent sajtu.

jiihaaaaaa

že skidam, tenks

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOROOOO

po dolgem času sem se narežal in užival kot nor. Vse sorodne, podobne in Top ger oddaje nimajo ua burek prot njim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem. grem se enkat pogledat. 

 

Po moje bo nov topgear brez Evansa tudcist kul. edino kar mi je res zal je, da so umrli zvezdo v navadnem avtu. topgear track je bil tam 20 let nespremenjen, meli so spravleno suzuki lyano za F1 pilote.....in so to tradicijo zjebali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Cartman pravi:

Ma kaj pa vem. grem se enkat pogledat. 

 

Po moje bo nov topgear brez Evansa tudcist kul. edino kar mi je res zal je, da so umrli zvezdo v navadnem avtu. topgear track je bil tam 20 let nespremenjen, meli so spravleno suzuki lyano za F1 pilote.....in so to tradicijo zjebali. 

čist enostavno vsi top geri recimo australija, amerika in sedanji nadomestek na BBC, pa fifth gear, nimajo "mođota" neki manjka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 11. 2016 at 11:20, DAMI34 pravi:

čist enostavno vsi top geri recimo australija, amerika in sedanji nadomestek na BBC, pa fifth gear, nimajo "mođota" neki manjka.

saj je tukaj tudi  manjkal koenigseeg ki je tudi hibrid .. po eni stani je pa verjetno predreag in prehiter ..po drugi strani pa tista o prodaji mclarna na aukciji za 1.8mio ni tako daleč od regere..

aja konigov ni treba prodajat kot teh treh na testu - so razprodani :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/19/2016 at 11:20 AM, DAMI34 said:

čist enostavno vsi top geri recimo australija, amerika in sedanji nadomestek na BBC, pa fifth gear, nimajo "mođota" neki manjka.

fiftha sploh ni več. Needell ne snema nič. sam še kocka. 

On 11/20/2016 at 2:54 PM, thumper said:

saj je tukaj tudi  manjkal koenigseeg ki je tudi hibrid .. po eni stani je pa verjetno predreag in prehiter ..po drugi strani pa tista o prodaji mclarna na aukciji za 1.8mio ni tako daleč od regere..

aja konigov ni treba prodajat kot teh treh na testu - so razprodan:P 

Oba?

 

hehe. sm mal guglal.Rager bo 80.  

presenetlo me je, da so vsi trije letnik 2013. P1 so nardlili v seriji 375 avtov. Predstavli v Ženevi razprodali pred božičem

Porha 918 je tud predstavljena 2013, septembra v frankfurtu, do decembra 2014 so bli razprodani. Narjenih bo 918 kosov.  

LaFerarri se je tri leta delal kupe, zdej kabriolet. vseh skupi bo 499. Tud tega ne mormo več kupt u štacuni. :P 

 

ragera je ko norton, bimota. to niso "resni izdelki". Ampak nišne zadeve. Odlične drage nore. zelo nišne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

fiftha sploh ni več. Needell ne snema nič. sam še kocka. 

Oba?

 

hehe. sm mal guglal.Rager bo 80.  

presenetlo me je, da so vsi trije letnik 2013. P1 so nardlili v seriji 375 avtov. Predstavli v Ženevi razprodali pred božičem

Porha 918 je tud predstavljena 2013, septembra v frankfurtu, do decembra 2014 so bli razprodani. Narjenih bo 918 kosov.  

LaFerarri se je tri leta delal kupe, zdej kabriolet. vseh skupi bo 499. Tud tega ne mormo več kupt u štacuni. :P 

 

ragera je ko norton, bimota. to niso "resni izdelki". Ampak nišne zadeve. Odlične drage nore. zelo nišne. 

Men je večji fenomen novi mclaren...kao novi F1 ko se sploh ne ve cene in kupci temu sanjajo in naročajo...vsi izdelani razprodani preden se ve cena? Halo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Cartman pravi:

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

pred 22 urami, Cartman pravi:

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

pred 22 urami, Cartman pravi:

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

pred 22 urami, Cartman pravi:

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

pred 22 urami, Cartman pravi:

ravnokar dolcukam The Grand tour s01e07. Prvi del mi je bil manj dober kot Top Gear, ampak zanimiv, intriganten. Z vzporednim testom hiper hibridov so naredili nekaj, kar je dolgo veljalo za neizvedljivo, celo prepovedano. Od tam pa je šlo po mojem okusu samo na slabše. Fantje so se strgali s ketne, ki jim je zapovedovala bit avto oddaja, in so se preobrazili u fakin Sex v mestu z avti, za fantke. Sami sebi namen. parodija na  novinarsko delo. V TG se ne spomnim da bi oddaja izzvenela brez nekega še tako malo resnega zaključka. Tukej že v štartu nimajo namena bit koristni, ampak samo smešni na prvo žogo. Ne vem. razočaran sem.

 

Ker sm začel, bom valda bom gledal naprej. 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

 

a ti igla preskakuje? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

sm že poogledal 1.8.

niso me razočarali :D

 

pravzaprav mi je všeč da so ostali zvwesti sami sebi in enakemu načinu dela. Jebe se meni za določene teste in profesionalne primerjave superdobrih avtomobilov, ki jih nikoli ne bom videl. Čeprav, če pozorno spremljaš znajo še kako dobro zadeti, povzeti bistvo in karakter tega kar peljejo. Le med vrsticami je potrebno brati.

Krismas spešl je pa itak špica. Noro lepa Afrika, odlične zajebancije.

 

 

 

 

 

 

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

a ti igla preskakuje? :kva2:

srverju se je zmešalo mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HD-Dyna pravi:

Pol je pa server kriv ja ..... :P

dokler smo bli skupi ni nič pil. Zgleda, da se ga hit prime. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

dokler smo bli skupi ni nič pil. Zgleda, da se ga hit prime. :?

Zase se Brigite :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!