Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

:worship:

Hvalaaaa!

Se že vleče.

A tole je prvi del nove sezone al single?

Bi reku da je single, jz ga že mam :P juhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal, morm rečt da sem prčakoval mal več. Pa če ni Clarksona zraven, potem ni isto.

Jz tud ravno pogledal. Škoda, ni pravega dogajanja, ni Clarksona, a vseeno sta lahko Hamond in James strašno zabavna, a žel tu ni tako. Je pa F40 not kar je pa tud neki :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

We're back! Top Gear returns this Tuesday

this Tuesday bo juuutrriiiiiiii :)

JA MAN!!! Grrreeeeat Christmas gift from The Stig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO! TopGear US NI Top Gerar goes to america.

:SS:

neb gledu ameriskega kao! top geara, pa ce mi placas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pogledal 2 ameriška dela.

Vse je po licenci UK.

Ker poznamo the real thing z Clarksonom, je US licenca preveč wanna be.

Ampak za silo je tut za pogledat.

Še zmer so boljši kot FIFTH GEAR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pogledal 2 ameriška dela.

Vse je po licenci UK.

Ker poznamo the real thing z Clarksonom, je US licenca preveč wanna be.

Ampak za silo je tut za pogledat.

Še zmer so boljši kot FIFTH GEAR!

pr fifth gearu mi je všeč ker Plato, in Needel vozita sama. Ni stiga. po moje bi na pisti 5th Vs Top gear 5th zmagal z lahkoto (Plato Needel VBH : Clarckson May Hamond)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr fifth gearu mi je všeč ker Plato, in Needel vozita sama. Ni stiga. po moje bi na pisti 5th Vs Top gear 5th zmagal z lahkoto (Plato Needel VBH : Clarckson May Hamond)

Kake pa govoriš, Fifth gear so loleki proti Top Gearu!!!:P Needel je obupen, samo J.Plato je OK. Ravno ker ni Stiga je Fifth gear dolgočasen (no pa še en 300 drugih detajlov je nedovršenih).

Kdaj bojo torenti..... :boobies:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja bo šele danes zvečer, tko da lahko torent pričakujemo jutri.

Sem pogledal TG US vseh 5 delov. Ko se jih navadiš je kar gledljivo.

Nimajo tolk karizme kot Clarkson, May in Hammond, ampak tut oni niso bli legende ko so začel s prvo sezono pred več kot 10 leti.

http://www.youtube.com/watch?v=fy5kRAhbbbI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja bo šele danes zvečer, tko da lahko torent pričakujemo jutri.

Sem pogledal TG US vseh 5 delov. Ko se jih navadiš je kar gledljivo.

Nimajo tolk karizme kot Clarkson, May in Hammond, ampak tut oni niso bli legende ko so začel s prvo sezono pred več kot 10 leti.

jaz sem po nesreči snel in pogledal ameriški del ko testirajo stare GM avte. Če nikoli nebi videl originalne zadeve morde nebi bil tako skeptičen.Mal je krivo to, da so mi ameriški avti tuji, ne da so mi angleški zeo domači, so pa bližje. (vsaj datsuna je mel sosed :) ) in hudič je, da smo vse trike z jajci in z vodo napolnjenimi avti že videli.

@ Suhi: Needel je vozu F1, in ko jih gledaš kako se podita en za drugim, dejansko mu plato ne beži, pa je lanski BTCC prvak. in če ti je plato všeč :blush: ne vem. . . .jaz bi glasoval za VBH :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J. Plato mi je OK igralec, medtem ko Needela videt ne morem, k se gejevsko in vzvišeno pači non-stop. Da se dobro peljeta vem. Sam fifth gear nima ničesar kar bi jz želel gledat - itak ne gledam teh šovov zaradi avtov temveč zaradi dobrega šova, tekmovanj, zabave, angleškega humorja, vrhunskih kadrov... tega pa nihče drug ne ponuja kot Top Gear :worship:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je bila super epizoda, niso me razočarali.

So pa dali Stiga pošteno j***. Celo sezono se bodo delali norca z njega. Izgleda, da je njegovo funkcijo prevzel, vsaj kar se inštruiranja gostov tiče, Tiff Needell, ki je bil že sovoditelj Top Geara med 1987 in 2001. Me prav zanima kako bodo nadomestili Stigov lik.

V nedeljo 26.12. bo božični special, ko se bodo trije modreci (Jezza, Hamster in Captain slow) podili po puščavi proti Betlehemu. Smeha sigurno ne bo manjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!