Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Hvala za hitre odgovore :) Mah leo rabim bit da ce se na sestanek z motorjem pripeljem da ne zgleda cudno. Pick pa nerabim je zena zadosti zaenkrat :P

Prej sen vozil KTM smc in od trenutka ko sem ga prodal me matra da ga spet kupim haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MihaVar pravi:

Hvala za hitre odgovore :) Mah leo rabim bit da ce se na sestanek z motorjem pripeljem da ne zgleda cudno. Pick pa nerabim je zena zadosti zaenkrat :P

Prej sen vozil KTM smc in od trenutka ko sem ga prodal me matra da ga spet kupim haha

V Italiji taki pol kupijo suzuki burgmane,yamahe tmax...kri ni voda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

če hočš bit top ... pol je edino tole zate ... boš lep .. zravn paše obleka in kravata ... pa pićk kokr čš :jezik: 

tatataaaaaaaaa ... kawasaki 300

 

kawasaki-j300-f.jpg.8c1c174eb11c4836878775080e96f5d3.jpg

cena novega:

J 300 ABS, Special Edition - 5.447 €
J 300 ABS - 5.286

vir: http://www.dks.si/

https://www.kawasaki.eu/en/products/Scooter/2017/J300_Special_Edition/overview?Uid=094CXwsJXgtbDl8KXVpeXA4OWQpRDVwKXAsJWAteCwtaUFk

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, maus said:

če hočš bit top

Potem je edini pravi ta spodaj. Pa še pobegnem lahko čevlanju.... :P

x-adv-silver-2017.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Še drag ni pretirano...vidim,da že gledaš za skuterčki,ko bo ali že je pri ninji viška konjičev?:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Še drag ni pretirano...vidim,da že gledaš za skuterčki,ko bo ali že je pri ninji viška konjičev?:smoke:

ta mi je biu full lep k sm ga u živo vidu ... :blush:

ampak ne še .. še cca 20 let, k pridem mau u leta ... za zdaj sem še vedno zmožen "ležaljke" vozt :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 5km po Lj... en poceni pa relativno soliden bicikl. Pomaga s kondicijo, pa ne bo pretirane škode ko ga enkrat nekdo ukrade... kar se za motor težje reče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ta mi je biu full lep k sm ga u živo vidu ... :blush:

 

Zelo lep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tmax nima nc placa pod sedezem, kot npr drugi skuterju. Ce nisi hud divjak(kar ta skuter je) raj nabav xmaxa :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nima nič placa pod sedežem:hmm: zaboj piva 24 kom gre kamot pod zic plus vsa ostala krama ,ki jo vozim s sabo:whistle: no včasih še nekaj najboljšega soseda prisalotejpam na zadek:slap::blush: pa gasa in gremo.:OK:

Mogoče je le majhen za zelo visokorastle osebe in bi znal boleti križ, na petih kilometrih gotovo ne na daljši poti pa.Za take osebe se mi zdi Suzuki burgman boljša izbira:worship: pa še pod sedežem ima za en kombi prostora.:eek:

MihaVar     poskusi peljati več maxsiskuterjev pa se potem odloči.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem si en Tmax l.01 registriral..presenetljivo fajni za vozit..požrešem pa tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 22. 5. 2017 at 1:22 PM, MihaVar said:

Mojstri prosim za pomoc. Namrec po parih letih dela v tujini sem se preselil nazaj v prelepo Ljubljano. Do sluzbe imam cerka 5km mestne voznje in v sluzbi nosim semi formalna in formalna oblacila (vsaj dvakrat na teden obleka). Imam A2 izpit. Sedaj pa se odlicam za nakup motorcka predvsem za voznjo v sluzbo in nevem kaj bi zbral. Odlocam se med supermoto, chooper ter maxiscooter. Vsak ima svoje prednosti in slabosti.

To so trije (no, v bistvu sta dva + maxisesalec ane) popolnoma različni motorji.

Si si sam odgovoril, premisli kakšna vožnja te mika pa potem sprašuj o motorjih v istem segmentu. Če sam ne veš točno kaj želiš, ti nihče tu ne bo dal odgovora, ki bo dejansko kaj pripomogel k tvoji odločitvi. :rolleyes::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je tema - btw na prvem mestu v oddelku - ki je res bolj primerna za to vprašanje :

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

Kupujem motor za na pisto, na SLO tleh neke velike ponudbe ni v željenem cenovnem rangu (do max € 4.000)

Na voljo imam le to dvoje:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12190182&display=Kawasaki Ninja 636

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11968776&display=Kawasaki zx6r

 

Pozna kdo katerega od teh motorjev? 

Kakšna je dejansko razlika med 600cc/1000cc na pisti? Če se gre zgolj za sproščanje adrenalina je 1000cc nesmisel?

 

Gledam cenovno primerljive tudi na ITA strani in sem našel te dva

http://www.subito.it/moto-e-scooter/suzuki-gsx-r-1000-2003-verona-203389533.htm

http://www.subito.it/moto-e-scooter/suzuki-gsxr-750-padova-205149424.htm

 

Če prav razumem so tej motorji 'nepremičnina' in lahko lagano s kombijem jih prevzamem in pripeljem čez mejo, brez papirjev in prepisov, drži?

Vsaka info dobrodošla, če pa sami prodajate motor za na stezo v primerljivem cenovnem rangu me lahko kontaktirate preko privat sporočil.

 

 

 

Popravljeno . Popravil ssszzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, ukica pravi:

Prepis more bit narejen - ce ne druzga zarad furs-a. 

če ne drugega , da imaš papirje o lastništvu , ko greš prek meje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok kako pa zgleda to v praksi?

Kako to zgleda v SLO?

Ker kot razumem je odjavljeno iz prometa, registirat ne moreš torej je samo menjava lastništva na upravni enoti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj ali poglej na netu - ministrstvo za promet  je verjetno pravi naslov za tvoje vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno me mika Speed Triple. Bi zamenjal za K1200R. Popolnoma drug motor, pa saj je treba mal skakat iz ene na drugo mašino. Kaj menite je tovrsten preskok izrazit, ali pač ne? Za potovanja pa obdržim starega Gs-a pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomash pravi:

Močno me mika Speed Triple. Bi zamenjal za K1200R. Popolnoma drug motor, pa saj je treba mal skakat iz ene na drugo mašino. Kaj menite je tovrsten preskok izrazit, ali pač ne? Za potovanja pa obdržim starega Gs-a pa bo.

zabava čez ovinke zagotovljena, @UnionJackbi ti znal lepo povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Močno me mika Speed Triple. Bi zamenjal za K1200R. Popolnoma drug motor, pa saj je treba mal skakat iz ene na drugo mašino. Kaj menite je tovrsten preskok izrazit, ali pač ne? Za potovanja pa obdržim starega Gs-a pa bo.

 

Pelal oba. Speeda 1050 in k1200. IMO cista zmaga. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prodaja Yamaho XZ660ZA Tenere (abs). Zaenkrat je oglas samo preko foruma.

 Če ne bo zainteresirancev, piči na avto.net.

Še nekaj o motorju: letnik 2011, prevoženih 18500 km (nepoškodovanih in nekaramboliranih).

Vsakoletni servis pri Elisi Domžale.

Dodatna oprema: - zadnji original kovček Yamaha

                                - tank torba Touratech

                                - ščitniki za roke

                                - gretje ročic

                                - povišan vizir

                                - 2x 12V vtičnici

Ima nove gume Conti TKC - 80. Spredaj, zadaj 95%

Cena 5.500 evrčkov

 

info: 031 643 063. Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po dolgem času si bom spet kupil motor, pa me zanimajo malo mnenja in izkušnje.

kar mi je zaenkrat najbolj všeč je Ducati monster 695 ccm.

Zdaj za Ducatija pravijo, da so servisi in deli zelo dragi in da rad crkuje.

Ima kdo izkušnje s tem?

Ali je še kakšna druga znamka, pa da motor zgleda približno tako kot Ducati monster?

Gledal sem že enega Monsterja ima prevoženih nekje 80.000 km, se to sploh splača kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!