Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred eno uro, Blisk1 pravi:

...Ali je še kakšna druga znamka, pa da motor zgleda približno tako kot Ducati monster?

Podoben izgled imata tudi:

MV Agusta Brutale 750310_0.jpg.12fc2884ec8307c662a9b17305b1ccc2.jpg595f971b37fc2_brutale750s.jpg.82bdf016882f7bbda8ca5eff113e4aff.jpg

Suzuki Gladius 650014cb1a230f26430aadcb88030b1975e.jpg.82c8274e620863e2462a1f89e8025c4f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi poklical Dacarja Simona, pa ti bo vse povedu, ce bo mel cajt, ker je majstr in fanatik glede Ducatijev.  Pa ce ti bo on servisiral motor, bo zadeva spilala, res pa je, da rabjo vec pozornosti, tko da je mal drazji, ni pa zdej to, da bi kesiral x2. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DinDiin pravi:

Na tvojem mestu bi poklical Dacarja Simona, pa ti bo vse povedu, ce bo mel cajt, ker je majstr in fanatik glede Ducatijev.  Pa ce ti bo on servisiral motor, bo zadeva spilala, res pa je, da rabjo vec pozornosti, tko da je mal drazji, ni pa zdej to, da bi kesiral x2. 

Na njegovem mestu bi naredil velik obvoz pr Dukatiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Blisk1 pravi:

Hvala fantje za nasvete, se bom pozanimal in preveril Ducati in tudi druge opcije, za katere prej nisem vedel.

hyosung tudi podobno zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

Na njegovem mestu bi naredil velik obvoz pr Dukatiju.

Sej ves,  ce  je Ducatist  po  dusi, pol mu ni pomoci :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DinDiin pravi:

Sej ves,  ce  je Ducatist  po  dusi, pol mu ni pomoci :) 

Nisem, nikoli ga nisem imel, samo oblika motorja mi je všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem poglej se aprilio shiver :D

jst sm tud gledu prot monsterju, ma mi nekako tist "pravokoten" gršt ne sede in luc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Blisk1 pravi:

Nisem, nikoli ga nisem imel, samo oblika motorja mi je všeč

Motorji so lepisploh paradni konji,kot Panigalle,Mts,Diavel itd,ker sem imel slednja dva,si jihveč ne želim ,so pa izredno lepi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Na tvojem mestu bi poklical Dacarja Simona, pa ti bo vse povedu, ce bo mel cajt, ker je majstr in fanatik glede Ducatijev.  Pa ce ti bo on servisiral motor, bo zadeva spilala, res pa je, da rabjo vec pozornosti, tko da je mal drazji, ni pa zdej to, da bi kesiral x2. 

 

Jah al pa. Jermene vsakih 25000? Ventile nastavit je tud 2 raje 3xnink ko na eni standardni stvari....so pa res lepi, lepo ropocejo.....blisk, pa precej majhni so. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej  res ja,  jermencki....  No, drazji je :) Ampak bojda odtehta, k  je  lep, pa duso  ma! :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

hyosung tudi podobno zgleda

Huso naked sem peljal,ko sem bil še zdrav !!!

V spominu ostalo predvsem kot jajca od jajce brez bremz!

Če gledaš rabljene je men všeč yamaha mt03...plus pelje odlično in bulet proof mašina!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

 

Jah al pa. Jermene vsakih 25000? Ventile nastavit je tud 2 raje 3xnink ko na eni standardni stvari....so pa res lepi, lepo ropocejo.....blisk, pa precej majhni so. 

tudi jaz nisem ravno velikan, 1,8m samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata je precej smešna. Sploh ne razumem, kako je možno, da kot motorist po prepričanju, imaš predsodke in si dejansko ovca, ki pada na neke stereotipe. Tisto o duši motorjev je sploh ena paradigma za podjebavanje. Kako človek lahko uživa na eni bavarski ali jodlarski gmoti, ko si vedno želel imeti nekaj tretjega. Slovenski potrošnik je neke vrste unicum v Evropi, najbrž svetu.  Na nobenem forumu, nikjer na svetu ni take debate. Slovenec bo raje kupil artikel, ki je en evro cenejši od artikla, ki mu je všeč. To je navaden mazohizem, kam to pelje pa vidimo. Trgovci nabavljajo vse slabšo robo, izbira je slabša, na forumih se pa tolče po zastopstvih in trgovcih. Kupiš zjahan rabljen motor in potem daš nasvet o velikih lokih mimo izdelka. Kaj se tem narodu sploh še splača? 

Poglejte malo servisne intervale in primerjajte z ostalimi markami. Sploh nisem prepričan, da plačujemo več. BTW, Duc se med drugim pelje odlično, če to sploh koga zanima.

Popravljeno . Popravil ducar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, ducar said:

 Kupiš zjahan rabljen motor in potem daš nasvet o velikih lokih mimo izdelka. Kaj se tem narodu sploh še splača? 

Če bolj natančno prebereš sprašuje o Ducati-ju z 80kkm. Verjetno ni zgrešen odgovor.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjento nisem povedal, da ne kupujem novega motorja pač pa rabljenega ker so tudi finance bolj male se pravi tam nekje okrog 3.000€

Pa vse to kar ste predlagali nikjer nisem našel nič rabljenega. A to kdo pripelje iz nemčije tako kot avto ali iz kjerkoli drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Blisk1 pravi:

...Pa vse to kar ste predlagali nikjer nisem našel nič rabljenega. A to kdo pripelje iz nemčije tako kot avto ali iz kjerkoli drugje?

Če si prebereš članek (link je dal @frenk 67) boš videl, da tisti Benneli šele prihaja na trg, se pravi, da boš za rabljenega moral še par let počakati... Rabljene MV Aguste 750 so pri nas zelo redke, se jih pa tudi nekaj najde na avtonetu. Tudi Gladius se tu in tam pojavi, rabljenih naked Ducatijev je pa trenutno 40 naprodaj.

Izbira rabljenih motorjev še nikoli ni bila tako velika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

Če si prebereš članek (link je dal @frenk 67) boš videl, da tisti Benneli šele prihaja na trg, se pravi, da boš za rabljenega moral še par let počakati... Rabljene MV Aguste 750 so pri nas zelo redke, se jih pa tudi nekaj najde na avtonetu. Tudi Gladius se tu in tam pojavi, rabljenih naked Ducatijev je pa trenutno 40 naprodaj.

Izbira rabljenih motorjev še nikoli ni bila tako velika...

ko se išče "prave" rabljene jih je bore malo. Najdi kawasaki z1000sx, pa da je še nekaj vreden....ni ni...

O Ducatiju so fantje povedali, prednosti in slabosti, več, si lahko prebere v dotični temi mopeda.

Sicer govorim nasplošno, vendar, če se za nekaj odločiš, se žal odločiš tudi za probleme, ki jih ta zadeva ima (dučeti menjava jermenčkov na 24kkm, vzmetenje za 2 osebi bolj šwoh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam BMW K1200R in vem za enega. Sam za tri jurje bo težka. Karkoli za tri jurje je težka, če hočeš soliden motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, tomash pravi:

Jaz predlagam BMW K1200R in vem za enega. Sam za tri jurje bo težka. Karkoli za tri jurje je težka, če hočeš soliden motor.

stari prodaj krš, pa makar za 3 jurje :P

ps. fak, je blo blizu da ga kupim za 6, sm mel srečo, da nism :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

stari prodaj krš, pa makar za 3 jurje :P

ps. fak, je blo blizu da ga kupim za 6, sm mel srečo, da nism :P

 

pa ne to okol govort.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Rok8
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!