Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 6 minutami, builder pravi:

prodal za 1500€:P

lej pa verjamem, da laufa, ker je od pravega lastnika...sam spet vprašam, ker sem nekaj trdil...da te cca 3 jurje pride moped, če hočeš vsaj 20 jurjev letno cepat.

Vprašam pa naslednje, ali je kupec, ki je odštel 1.500 samo vozil naslednjih 20kkm, al je moral kaj dodati (recimo kak € za vzdrževanje)? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne iskat dlake v jajcu - pac 90% teh motorjev ne dela(ne da ne more) po 20k km! Tako kilometrino delas mogoce ti, kmet pa se kdo.. mogoce mojedva, pa se to nevem ce. 

Lih ucer sm vidu da se moja ex Mille prodaja po FB. Za 2 jurja je motor kapo dol. Tist k pa ze v startu ve da bo delu 20k letno gre pa po nov motor. Ne mesat hrusk pa jabolk ;) 

IMG_2048.JPGAja kar se tice pa Jurkota - ma kapo dol decu, kako voz svojo mille. Ma pa motor v mezincu - k je vidu mojo tuno je takoj dal par predlogov kaj zamenjati da bo bolj letel :)..si upam trdit da on pa Drago cepon poznata v sloveniji te motorje najbols..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

si kupil za 2 jurja ,al si samo pozabil prebrat kako stran nazaj?

Na mesec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa popravim svojo trditev, tut za 500€ se da kupit fajn motor (manj kot ga voziš, bolje je) :P

ps. ugani kdo je Jurkotu ročke rihtal  preko ebaya :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Pri koliko evrih je sedaj meja in zagotovilo, da bo motor deloval brezhibno ? 

pri nobenih, tut pri novem ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Pri koliko evrih je sedaj meja in zagotovilo, da bo motor deloval brezhibno ? 

Nea vem...nisem nikoli vprašal...Najbolj enostavno,da pokličeš v eliso in vprašaš...pač poveš kateri model bi in koliko bi bilo potrebno doplačati njim,da v primeru okvare na tvojo lokacijo dostavijo nov motor?Nekak tak al kaku?

Vsaj meni so mopiji tudi v garanciji crkovali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, ukica pravi:

Ne iskat dlake v jajcu - pac 90% teh motorjev ne dela(ne da ne more) po 20k km! Tako kilometrino delas mogoce ti, kmet pa se kdo.. mogoce mojedva, pa se to nevem ce. 

Lih ucer sm vidu da se moja ex Mille prodaja po FB. Za 2 jurja je motor kapo dol. Tist k pa ze v startu ve da bo delu 20k letno gre pa po nov motor. Ne mesat hrusk pa jabolk ;) 

IMG_2048.JPGAja kar se tice pa Jurkota - ma kapo dol decu, kako voz svojo mille. Ma pa motor v mezincu - k je vidu mojo tuno je takoj dal par predlogov kaj zamenjati da bo bolj letel :)..si upam trdit da on pa Drago cepon poznata v sloveniji te motorje najbols..

S kerga konca pa je tale Jurko??  :) Drgač pa lep Tuono :smoke:

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, ProdriveR said:

S kerga konca pa je tale Jurko??  :) Drgač pa lep Tuono :smoke:

Unec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 7. 2017 ob 16:27, DAMI34 pravi:

Vprašam pa naslednje, ali je kupec, ki je odštel 1.500 samo vozil naslednjih 20kkm, al je moral kaj dodati (recimo kak € za vzdrževanje)? :P

 

pomoje ne, ker ima vsaj 42kkm v dobrem:lol1:, letos se je prodajal z 50kkm, pa sm mu poslal E-mail in ga vprašal, če se je samo v rikverc vozu:whistle:

lahk pa da spet z nule štarta števc, ko pride na 100kkm, pa jih je 58kkm naredil:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14. 7. 2017 at 11:00 PM, ukica said:

A jih lahko ktm? :) 

Ja, lahko jih. Ce se ne motim je uporabnik @Lipstick imel krepko cez 100k na svoji Shiverci ane? 

 

Se popravljam - 180k km++

http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?151375-White-Aprilia-Shiver-with-Akrapovi%26%23269%3B-exhaust/page42

Liostick, nam zaupas koliko kilometrov ima sedaj tvoja tuna? :)  Pa kolikokrat je bila na servisu zaradi tovarniske napake?

Si jo imel? :D 

Verjetn res tezko, ampak temu ta motor ni namenjen. Poznas ksnga gixxerja k mu v 20-25k km ni crknil stator/regler? Js ne.. 'neunicljiva' yamaha fzs600 me je dvakrat pustila na cedilu..

Če me že vlečete za brado......

Tuono ima 26 368 prevoženih, na servisu bil dvakrat ( 10 000 in 20 000 , redni servis , na 1000 sem ga v dogovoru z uvoznikom naredil sam ),  za enkrat nima nobene "tovarniške napake"  in zardi tega ni bil potreben noben servis. Reklamiral sem samo  občasno " temnenje "  LCD displeja , ob veliki vročini ( če stoji dalj časa na dirktnem soncu ), ni hudo moteče, ampak za vsak slučaj, če crkne po izteku garancije .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/16/2017 at 8:55 PM, builder said:

pomoje ne, ker ima vsaj 42kkm v dobrem:lol1:, letos se je prodajal z 50kkm, pa sm mu poslal E-mail in ga vprašal, če se je samo v rikverc vozu:whistle:

lahk pa da spet z nule štarta števc, ko pride na 100kkm, pa jih je 58kkm naredil:lol1:

Pozabil si povedat da ta motor ni v treh letih naredo niti 1000 km.... si ga šefterji podajate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 7. 2017 ob 11:49, sesir pravi:

Misija sanja svinja o kuruzi?

 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/14/2017 at 9:16 PM, sesir said:

Težka

Kaj tezka... Futura sicer ni Tuono, je pa agregat in tehnika skoraj enaka. kupljena pr 16k km, v enem letu nearedil 32k km, zdej jih ma mal manj kot 100k. Lihar prsu z dopusta, mal manj k 1000km. Nobenih resnih problemov, z izjemo starterja ki je crknil, ker je prejsni lastnik neki saril okoli automata in ni bil originalen (crknejo ker ljudje drkajo slab akumulator) in je zapikal... Osebno poznam 7 (SEDEM) lastnikov Hond, ki so ostali na cesti zaradi navitja in/ali reglerja, pa dva z Yamaho, eden strom, enemu padel ventil na R1.Opa, trije, se en odpadel nikasil. Pa se kakega japonca z problemi lahko nastejem, VSI novejsi letnik kot moja Aprilija (2001) Seveda se pa zna komu kaj zgoditi, tko da lahko poves kaj je bilo narobe z tvojo?

On 7/14/2017 at 8:48 PM, DAMI34 said:

lej čist tako ajnfoh queščn:

se da s tuno brez stroškov 25kkm letno odcepat?

 Se da. (pika) Pa z Futuro tud, isti agregat in tehnika...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

, tko da lahko poves kaj je bilo narobe z tvojo?

 

Počil blok,ojnica,zaribal cilinder,bat,glava hin...in to v garanciji,ki je niso upoštevali...je pa Fendi zgubil generalno uvozništvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te debate o problemih znamk, ki jih pametovalci sicer ne vozijo me spominjajo na zgodbo o enem Fiatu Tipo, ki smo ga precej let meli pri bajti. Vsi, ampak čisto vsi znalci in poznavalci so znali povedat, kako čisto vsi Fiati Tipo pijejo olje.

Sam foter začuda tega ni nikol opazil. Očitno ni tak poznavalec in znalec kot oni, ki so jim navidezni Fiati navidezno olje pili :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jskrablin pravi:

Te debate o problemih znamk, ki jih pametovalci sicer ne vozijo me spominjajo na zgodbo o enem Fiatu Tipo, ki smo ga precej let meli pri bajti. Vsi, ampak čisto vsi znalci in poznavalci so znali povedat, kako čisto vsi Fiati Tipo pijejo olje.

Sam foter začuda tega ni nikol opazil. Očitno ni tak poznavalec in znalec kot oni, ki so jim navidezni Fiati navidezno olje pili :book:

Dober je bil,sem ga imel ,tudi meni ni olja pil,prav tako GS 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Cartman said:

:hmm: ce kdo rabi lezaj za futurino zadnje kolo. Znizan. Na 700$. 

IMG_0026.PNG

 

IMG_2085.PNGSe pa pri af1 ne splaca kupivat na drobno, saj je postnine 50e(tm nek). Pa potem se carina, davek.. Najmanj se pa splaca kupit na servisu - drago, pa se nimajo na zalogi NICESAR.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, sesir said:

Počil blok,ojnica,zaribal cilinder,bat,glava hin...in to v garanciji,ki je niso upoštevali...je pa Fendi zgubil generalno uvozništvo...

Si ti tist ko je točno ne vem ampak cca več kot deset let nazaj z R1 prekuril kabel škorpijonom na malencah? :) 

Če si pol ni čudno kaj se to zgodilo kaj si ji delal :) ti nimaš milosti :cool::cool: Če bi aprilijo tak nažigal nebi zdržala 5 minut :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, NX650 pravi:

Si ti tist ko je točno ne vem ampak cca več kot deset let nazaj z R1 prekuril kabel škorpijonom na malencah? :) 

Če si pol ni čudno kaj se to zgodilo kaj si ji delal :) ti nimaš milosti :cool::cool: Če bi aprilijo tak nažigal nebi zdržala 5 minut :)

Tako je...bilo na novi R1 z poliestri...2005...nisem bil jz kriv...oni krivi ker bil kabel le 20-30cm pod zemljo....:010

Vse se je zqčelo ker je ekipa za šankom lagala kako gredo 1000ccm in meni,da lažem ko sem povedal koliko pokaže števec v vsaki prestavi...smo pač na mestu dokazali,da le pametujejo za šankom!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 301 strani nisem ugotovil, kakšn motor bi si kupu :huh:

pol pa kr neki kupm in čakam, da bom na MS zvedu, ker motor in za koliko si bom kupu .. ja sj vem.. mau sm čudn, ampak kaj ćm :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!