Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Živjo! Ima mogoče kdo service manual v slovenščini za fjr rp 08 v pdf? Prosim na zs. Hvala!

Noben fjr-aš na forumu, ali nobeden nima? Tudi link dobrodošel...

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben fjr-aš na forumu, ali nobeden nima? Tudi link dobrodošel...

Po moje service manual v slovenščini ne obstaja ?

Že v angleščini ga je sorazmerno težko dobit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje service manual v slovenščini ne obstaja ?

Že v angleščini ga je sorazmerno težko dobit ...

gody@ mogoče sem se narobe izrazil. V mislih sem imel navodila za vzdrževanje in uporabo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben fjr-aš na forumu, ali nobeden nima? Tudi link dobrodošel...

Jaz imam slo navodila v pisni obliki-knjižica dobil zraven motorja......na netu pa imaš manuelov koliko hočeš v ang. jeziku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno ni nič v kompletu, če boš hotel ugodno kupit boš moral pač kupit ločeno levega ...desnega (p.s a so to tebi ukradli kovčke ali prejšnjemu lastniku?)

meni so jih ukradli :( imam pa ze naročene druge preko ebay-a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam slo navodila v pisni obliki-knjižica dobil zraven motorja......na netu pa imaš manuelov koliko hočeš v ang. jeziku :grim

Vem, da je, ampak ni za mene, za prijatelja. Lahko bi mu dal za skopirat svoje, samo v pdf bodo lepše kopije. Če ni pač ni. Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Katere sprednje zavorne ploščice so priporočljive razen originala....(da ne žrejo diskov) :whistle:

Dobil sem ugodno ponudbo za Vesrah ploščice.....????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem ugodno ponudbo za Vesrah ploščice.....????

Ravno šparat pri ploščicah ne vem, če se splača?

Jaz sem dal gor komplet Brembo rdeče (sinter), naj bi več zdržale vendar tudi bolj obrabljajo diske. Modre (organske) so bolj prijazne do diskov pa manj zdržijo, tudi nekatere lastnosti pri zaviranju se razlikujejo. Menda se dobijo tudi vmesne, ne vem točno, različna zmes oblog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje. Pri določeni hitrosti mi začne tresti balanco kot da bi imel 6 oglato gumo. Motor FJR je vedno na štenderju, je pa res da je sprednja guma na motorju že drugo sezono, Dunlop sportsmart II. Pod 100km/h teh težav ni oz niso čutni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno šparat pri ploščicah ne vem, če se splača?

Jaz sem dal gor komplet Brembo rdeče (sinter), naj bi več zdržale vendar tudi bolj obrabljajo diske. Modre (organske) so bolj prijazne do diskov pa manj zdržijo, tudi nekatere lastnosti pri zaviranju se razlikujejo. Menda se dobijo tudi vmesne, ne vem točno, različna zmes oblog?

Saj se ne gre za šparanje daleč od tega, če pač ne dobim relevantnega odgovora grejo gor original nissin....diskožerov ne dam več gor :BUA:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje. Pri določeni hitrosti mi začne tresti balanco kot da bi imel 6 oglato gumo. Motor FJR je vedno na štenderju, je pa res da je sprednja guma na motorju že drugo sezono, Dunlop sportsmart II. Pod 100km/h teh težav ni oz niso čutni.

guma......... za test narahlo drži krmilo od 40 do 70 km/h boš videl kaj se dogaja, če kaj opleta..sporoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma......... za test narahlo drži krmilo od 40 do 70 km/h boš videl kaj se dogaja, če kaj opleta..sporoči

Opleta. Vendar ne ko snamem zadnji kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem omenil da pri višji hitrosti...do 130 je ok pri 160 pa kar dobro trese in se malo umiri pri 180.

Očitno pri 160 pride do neke resonance...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opleta. Vendar ne ko snamem zadnji kovček.

Če ne opleta ko snameš zadnji kovček, veš kaj je vzrok, pelji sopotnika-co in če je ok je vzrok turbulenca, ki zadane kovček...... :grim  meni se pelje kot pribita pri vseh hitrostih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzrok za tresenje v mojem primeru je lahko bil 2 let stara guma ki je prevozila več kot 20K km in se potem malo napihne. Najvrjetneje pa se je zgodilo to da sem zapeljal na bencinski madež, ki pa je razmehčal gumo ta se je pa posledično napihnila.

V glavnem gumo sem zamenjal in je vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem v temi o Metz napisal, da mi trese med 60 in 80 k svina. No, dva meseca nazaj sem dal gor nove, enake Me Z8. Ne trese NIČ. Ko sem Širniku pojamral za prejšnjo mi je reku, da naj drugič kar nazaj pridem in mi jo bo menjal. Je pa mirna ne glede na to kolk je kufrov obešenih. In ta prejšnja je bila tudi prva Metz, ki je voblala. Tolk... LP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem ugodno ponudbo za Vesrah ploščice.....????

Vesrah naj bi bile zelo dobre ploščice... Kje se jih dobi, pa še ugodno po vrhu vsega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!