Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Cenejše registracije so spremenile samo to, da so ljudje registriral motorje za celo leto, prej pa so motorje odjavljal...

Za to je pa Janša zaslužen :grim :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to je pa Janša zaslužen :grim :evilgrin:

Ljubljeni vodja El generallissimo Glantzkopf................... :rolleyes: Svašta majka rodi...... :headbang: :topic:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj no :slap:

Poglej si št. in jih datumsko umesti.

Zato, da se ugotovi zakaj je tolk motorjev in avtov na cesti pa res ni treba met fakultete za ugotovit. Mogoče je dovol samo plašnice snet in/ali ideološki filter.

Kdor koli bi nam trenutno vladal bi bilo zelo podobno. To si upam trdit.

Jaz pa poznam najmanj tri sedanje motoriste, ki si vcasih niso kupili motorja ravno zaradi visokih stroskov registracije. Glede ideoloskih plasnic pa bi bilo dobro najprej pomesti pred svojim pragom. Pa na fakulteti sem tudi nekaj casa gulil klopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največji porast motorjev je bil v letih 1996-1999 - samo v vednost. če mi kdo plača par pirov izbrskam statistične podatke, samo da SF-ju dokažem da ni bil zaslužen za to janša se mi ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa poznam najmanj tri sedanje motoriste, ki si vcasih niso kupili motorja ravno zaradi visokih stroskov registracije. Glede ideoloskih plasnic pa bi bilo dobro najprej pomesti pred svojim pragom. Pa na fakulteti sem tudi nekaj casa gulil klopi.

Drži .) . Med njimi sem tudi jaz, prav tako sem na fakulteti pustil nekaj žuljev, ki niso bili zaman :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo ravno naš ljubljeni vodja kriv za vse kar se nam je zgodilo v zadnjih letih in v informacijo vsem ki jih to zanima, edini razlog za razcvet motociklizma pri nas je to, da je motor postal dostopnejši širšemu krogu potrošnikov, ker je pač tudi pri nas počasi prevladala tržna ekonomija in s tem liberalizacija uvoza in nenazadnje različne možnosti financiranja.... posredno je pa JJ kriv za vse, ker je pač "pomagal" pri osamosvojitvi :evilgrin:

zdaj pa dovolj smetenja z menoj vred :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa poznam najmanj tri sedanje motoriste, ki si vcasih niso kupili motorja ravno zaradi visokih stroskov registracije. Glede ideoloskih plasnic pa bi bilo dobro najprej pomesti pred svojim pragom. Pa na fakulteti sem tudi nekaj casa gulil klopi.

jah no. IMHO je ta precej bosa. mal brskam po spominu, in ugotovim, de sm predzadnjo polico v tolarjih poravnal za 43.000 sit. motor je biu do 750ccm. naslednja polica se je zgodila po spremembi obračuna zavarovalnih premij, in sm padu u najvišji razred. dal sem 73.000sit. zdelo se mi je dosti, in sm edinkat u lajfu motor pozimi odjavil. se pravi, de sm spet plačal slabih 40 000 sit. Ker mam motor že 15 let, sem si v tem času prslužil 50% bonus. Zato izgovora na zavarovalnice...pač ne kupim. mene je več stal bencin, gume, servisi in podobno. Od vstopa v EU se mi zdi da je ta hobi precej dostopnejši. gume so sprejemljivo drage, potrošnemu materialu je cena padla za 40?% . . . zavarovanje je cenejše pod določenimi pogoji, ampak spet ne toliko, da bi bla motoristična sezona občutno cenejša. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa poznam najmanj tri sedanje motoriste, ki si vcasih niso kupili motorja ravno zaradi visokih stroskov registracije. Glede ideoloskih plasnic pa bi bilo dobro najprej pomesti pred svojim pragom. Pa na fakulteti sem tudi nekaj casa gulil klopi.

Včasih, no veliko večkrat kot včasih, je fajn razumet napisano. In ne prodajat naprej tisto kar kdo razumel iz napisanega.

Kar se ideologije tiče in pometanja pod lstnim pragom: ČE NAJDEŠ SAMO EN PRIMER DA SEM SAM PRODAJAL ALI ZAGOVARJAL KAKRŠNOKOLI IDEOLOGIJO PELJEM TEBE IN CELO FAMILIJO NA VEČERJO

Iz kronologije mojega pisanja se bo moje oz. tvoje trditve dalo dokazat in zato, preverjeno, niti ni potrebna fakultetna izobrazba.

:hmm: Rugel je mel doktorat, tudi Mengele, Janša ma diplomo, Peče, Jelinčič, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

:nono: purple napačen podatek imaš, sicer pa ni važno kdo je bil...

hvala pa vseeno za nekatere butaste izjave :headbang: :headbang: :headbang: mate pa res cajt...

lp

POwesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem... Lani se skoraj ni dalo prodat rabljenega motorja, ker je vsak kupil novega. Edina varjanta je bla smešna cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no. IMHO je ta precej bosa. mal brskam po spominu, in ugotovim, de sm predzadnjo polico v tolarjih poravnal za 43.000 sit. motor je biu do 750ccm. naslednja polica se je zgodila po spremembi obračuna zavarovalnih premij, in sm padu u najvišji razred. dal sem 73.000sit. zdelo se mi je dosti, in sm edinkat u lajfu motor pozimi odjavil. se pravi, de sm spet plačal slabih 40 000 sit. Ker mam motor že 15 let, sem si v tem času prslužil 50% bonus. Zato izgovora na zavarovalnice...pač ne kupim. mene je več stal bencin, gume, servisi in podobno. Od vstopa v EU se mi zdi da je ta hobi precej dostopnejši. gume so sprejemljivo drage, potrošnemu materialu je cena padla za 40?% . . . zavarovanje je cenejše pod določenimi pogoji, ampak spet ne toliko, da bi bla motoristična sezona občutno cenejša. . .

No, zdaj sem jaz izbrskal polico zavarovanja iz leta 2001. 750 kubov, 43 kw, obvezno zavarovanje z AO+, 50 % bonus: 56.901 tolar, torej brez bonusa 114 jurjev - kar precej za tako svoh motor. Bonus je bil vcasih velik problem, danes ima vsak 50 posto.

Glede dostopnosti in cen potrosnega materiala in opreme se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži .) . Med njimi sem tudi jaz, prav tako sem na fakulteti pustil nekaj žuljev, ki niso bili zaman :yes: .

Včasih so študentje prav tako imeli preveč denarja kot danes..Če pa nisi imel jajc za nakup motorja si pač sam kriv, vedno so in bodo obstajali tudi 125 ccm, 250 itd. kubični motorji..Tja do 500 ccm je blo še znosno s stroški, drugače pa so bli tut MZ-ji pa Jawe :whistle: :whistle:

Mogoče si papreveč gledal v knjige :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj sem jaz izbrskal polico zavarovanja iz leta 2001. 750 kubov, 43 kw, obvezno zavarovanje z AO+, 50 % bonus: 56.901 tolar, torej brez bonusa 114 jurjev - kar precej za tako svoh motor. Bonus je bil vcasih velik problem, danes ima vsak 50 posto.

Glede dostopnosti in cen potrosnega materiala in opreme se strinjam.

z ao+ in 50% popustom, je to še vedno med 350 in 400€!!! tako da...kakšne bistvene razlike ni. Razliko naredi 50% komercialnega popusta, da motorja ne odjavljaš. . . nevermind.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so študentje prav tako imeli preveč denarja kot danes..Če pa nisi imel jajc za nakup motorja si pač sam kriv, vedno so in bodo obstajali tudi 125 ccm, 250 itd. kubični motorji..Tja do 500 ccm je blo še znosno s stroški, drugače pa so bli tut MZ-ji pa Jawe :whistle: :whistle:

Mogoče si papreveč gledal v knjige :evilgrin: :evilgrin:

Hehe. Vozil sem dvotaktno krosko Kawasaki KX 250, tako da ... Jawo al pa MZ-ja pa kr ti voz. Izpod 600ccm se sploh ne pogovarjam razen kroske, cestaki me pa ne zanimajo. Ja, ravno zaradi predragega zavarovanja nisem kupil motorja. Problem ni bil v denarju ampak v tem, da se mi je zdelo zavarovanje brez bonusa predrago. In tisti, ki je delal kak tehnični faks bolj resno in ni bil večni študent, sigurno ni delal preko študenta, ker časa skoraj ni bilo razen parih, k so blili res geniji, ampak taka poznam samo dva, pravzaprav enega. Čas so ponavadi imeli tisti, ki so živeli v bloku, ker ti itak nimajo kaj početi. Tisti, ki so hodili na kak faks, ki smo mu mi rekli izbirne vsebine, pa so lahko delali tudi preko študenta, je pa res, da ti veliko težje najdejo službo :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vozil sem dvotaktno krosko Kawasaki KX 250, tako da ... Jawo al pa MZ-ja pa kr ti voz. Izpod 600ccm se sploh ne pogovarjam razen kroske, cestaki me pa ne zanimajo. Ja, ravno zaradi predragega zavarovanja nisem kupil motorja. Problem ni bil v denarju ampak v tem, da se mi je zdelo zavarovanje brez bonusa predrago. In tisti, ki je delal kak tehnični faks bolj resno in ni bil večni študent, sigurno ni delal preko študenta, ker časa skoraj ni bilo razen parih, k so blili res geniji, ampak taka poznam samo dva, pravzaprav enega. Čas so ponavadi imeli tisti, ki so živeli v bloku, ker ti itak nimajo kaj početi. Tisti, ki so hodili na kak faks, ki smo mu mi rekli izbirne vsebine, pa so lahko delali tudi preko študenta, je pa res, da ti veliko težje najdejo službo :blush: .

Veš, jaz mislim da nisi imel jajc. volje in želje. ne pa ene par cekinov za zavarovanje. je pa tak načelen izgovor vedno pri roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vozil sem dvotaktno krosko Kawasaki KX 250, tako da ... Jawo al pa MZ-ja pa kr ti voz. Izpod 600ccm se sploh ne pogovarjam razen kroske, cestaki me pa ne zanimajo. Ja, ravno zaradi predragega zavarovanja nisem kupil motorja. Problem ni bil v denarju ampak v tem, da se mi je zdelo zavarovanje brez bonusa predrago. In tisti, ki je delal kak tehnični faks bolj resno in ni bil večni študent, sigurno ni delal preko študenta, ker časa skoraj ni bilo razen parih, k so blili res geniji, ampak taka poznam samo dva, pravzaprav enega. Čas so ponavadi imeli tisti, ki so živeli v bloku, ker ti itak nimajo kaj početi. Tisti, ki so hodili na kak faks, ki smo mu mi rekli izbirne vsebine, pa so lahko delali tudi preko študenta, je pa res, da ti veliko težje najdejo službo :blush: .

Plidkani polnoriti samovšečnež.....Ni ga čez strojni faks :lol1:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, jaz mislim da nisi imel jajc. volje in želje. ne pa ene par cekinov za zavarovanje. je pa tak načelen izgovor vedno pri roki.

:D Vsak ima pravico, da poda svoje mnenje, ampak ti nisi in nikoli ne boš v moji koži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav :OK:

Sploh ne dvomi :evilgrin: :lol1: (da ne bom pokno od smeha, kake ti sekaš)

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plidkani polnoriti samovšečnež.....Ni ga čez strojni faks :lol1:

Spet en k govor nekaj v tri krasne. Tvoja prva in druga trditev je napačna. Vse kar imam sem prigaral z svojimi rokami za razliko od nekaterih, ki jim starši pot posujejo z puhom. A se mogoče vidiš tukaj :blush: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en k govor nekaj v tri krasne. Tvoja prva in druga trditev je napačna. Vse kar imam sem prigaral z svojimi rokami za razliko od nekaterih, ki jim starši pot posujejo z puhom. A se mogoče vidiš tukaj :blush: ?

Niti ne....pa nehaj z nekim garanjem......vlagal si v sebe in v svojo betico. In jaz sem verjetno kradel okrog, al kako? :winkiss: Vse skupaj je zrelo za v Birtijo (Hrvati majo super garažo za tovrstne teme)......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A folk ma dnar za motor za zavarovanje pa ne ? :lol1: svaka čast na tebe bre :slap:

Ni point v tem, če imaš denar ali ne. Point je v tem ali si denar prišlužil sam in sam odločaš kaj ti je predrago in kaj ti ni. Nekateri imamo še kakšne druge prioritete v življenju kot je motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne....pa nehaj z nekim garanjem......vlagal si v sebe in v svojo betico. In jaz sem verjetno kradel okrog, al kako? :winkiss: Vse skupaj je zrelo za v Birtijo (Hrvati majo super garažo za tovrstne teme)......

In še danes vlagam. Ne boš verjel. V jeseni se spet vpišem naprej. In plačal bom sam. Cena letnika pa je polovica motorja. Kaj si ti delal me ne briga čisto nič. Zarad mene si lahk tud ovce pasu. V birtije pa ne hodim, pr nas gremo v gostilno :)

Sicer pa admini, dejmo vse to z eno metlo malo spucat, ker tema je odpeljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Vsak ima pravico, da poda svoje mnenje, ampak ti nisi in nikoli ne boš v moji koži .)

s tem postom se strinjam 100% in druge polovice le-tega se iskreno veselim. Ti nisi podal mnenja, apak si kot izgovor za neimetje cestnega motroja naložu deve puhlici: zavarovanje je blo predrago in pod 600 se ne pogovarjam. si tud napisal de maš u lajfu kej druzga počet, ko motor, in to je ql. puhlic pa vseeno nemaram :angry: : sm premal star, da bi že pozabu kaj use sm mogu narest za jebeno registracijo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še danes vlagam. Ne boš verjel. V jeseni se spet vpišem naprej. In plačal bom sam. Cena letnika pa je polovica motorja. Kaj si ti delal me ne briga čisto nič. Zarad mene si lahk tud ovce pasu. V birtije pa ne hodim, pr nas gremo v gostilno :)

Sicer pa admini, dejmo vse to z eno metlo malo spucat, ker tema je odpeljana.

Edino pravilno.Verjamem.Lepo.Edino pravilno.Kaj ne poveš, da je šolanje drago? Tudi prav....Nisem, sem pa bike-(lahko dodaš tud kak z na koncu). Kaj ne poveš? :naughty: Se strinjam, ker je že davno šla v qrac.

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!