Skoči na vsebino
Ni3ous

Grand enduro Slovenija

Priporočene objave

Nearrain    13627
Nearrain
6 minutes ago, SF said:

Če slučajno še koga zanima... Jest grem C klaso peljat pa pivo pit...

Tole je nekaj podobnega... Naš hrvaški prijatelj Ormar v elementu...

Lepo ga pozdravi.

BTW: a mas njegov tel.?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pik1    18682
pik1
pred 55 minutami, SF pravi:

Če slučajno še koga zanima... Jest grem C klaso peljat pa pivo pit...

Tole je nekaj podobnega... Naš hrvaški prijatelj Ormar v elementu...

.

... prijatelj Ormar je car :OK:

... in ... morm rečt, da ne samo na motorju :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
MTR    2
MTR
On 8/16/2017 at 0:07 PM, GULI said:

Včeraj sem pa še jest po dolgem času malo taveliko krawo zapeljal po makedamih trase TET od Planine do Kobarida.

Trasa je kar lepa, glede na to da mora biti legalna, pa še me je malo presenetilo nekaj ''cukerčkov'' tako da sem z nepravilno obutvijo moral narest en kratek obvoz :)

Na trasi srečal še 2 sotrpina, tko da tut dolgčas ni blo.

PS: hvala za malco in družbo :) 

IMG_20170815_102656.jpg

Jaz sem potegnil GPX format ki je klasiran da gre iz Predjame(predjamski grad) do Šmihela pod Nanosom po peš poti, Si imel ti istega? Ti je uspelo iti po tisti stezički s taveliko kravo? Prva slika trasa potegnjena dol prejšni teden je označen z rdečo. 

Naslednji ckurček je pa bil malo pred Nanosom Spet stezica iz Suhega vrha proti Nanosu? Nisem imel dovolj časa pa sem tam zaključil včerajšno traso, ali je to za veliko kravo uredu stezica ali se bom namučil in rabim rajši sotrpina za pomoč.

Druga slika je pa cukrček proti Nanosu ampak ga nisem odpeljal ker je zmanjkalo časa. Pride čas naslednjič.

Hvala,

Brez naslova2.png

Brez naslova1.png

Popravljeno . Popravil MTR

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
GULI    22
GULI
Ob 4. 9. 2017 ob 8:26, MTR pravi:

Jaz sem potegnil GPX format ki je klasiran da gre iz Predjame(predjamski grad) do Šmihela pod Nanosom po peš poti, Si imel ti istega? Ti je uspelo iti po tisti stezički s taveliko kravo? Prva slika trasa potegnjena dol prejšni teden je označen z rdečo. 

Naslednji ckurček je pa bil malo pred Nanosom Spet stezica iz Suhega vrha proti Nanosu? Nisem imel dovolj časa pa sem tam zaključil včerajšno traso, ali je to za veliko kravo uredu stezica ali se bom namučil in rabim rajši sotrpina za pomoč.

Druga slika je pa cukrček proti Nanosu ampak ga nisem odpeljal ker je zmanjkalo časa. Pride čas naslednjič.

Hvala,

Brez naslova2.png

Brez naslova1.png

Jest sm mel verjetno rdečega iz prve slike in sem ravno v predjami srečal še soborca in smo takoj moral naredit majčken obvoz ker je bila mokra zemlja na poti takoj iz ceste, tako da smo sli se naprej cca 150 metrov in potem levo po vlakah nazaj na traso. 

Popravljeno . Popravil GULI

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
BIF    2338
BIF

Super....V Kalinovniku si sedel v isti birtiji ob cesti kot jaz pred dvema letoma. Za zanimivost...v Kalinovniku je bojda vojsko služil tudi Adolf Hitler....blizu pa je tudi domačija Radka Mladića....se domačini radi pohvalijo. Zanimivo mesto....in prebivalci ter prebivalke....:rolleyes:

....drugače pa res lepo opisano in zelo lepe fotke....

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   1 član