Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

pred 39 minutami, Danilo D pravi:

A si gor po kakih drevesih lezu da si sliku, al morda kar iz kakega tovornjaka iz strehe dol :D

selfi palco ma tok dougo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skopusnik1 pravi:

Niso moje slikce, objavljam kar najdem na njihovi FB strani in delim z vami, ki ne spremljate tam :P

skopusnik1 , cresnjice pri cerkljah 69 ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 10. 2016 at 16:15, UnionJack pravi:

:) D Dubarič je reku da majo 'ta pravo formulo' za asfalt = tk bo držu k grobnik pa man gumo cvrl :)

A to potem pomeni, da grejo še z eno plastjo čez? :? Ker zdajle se polaga čisto navadna osmica za srednjo obremenitev.. Potemtakem verjetno le v funkciji izravnave? Če bi bil namreč to finalni sloj, je nesmiselno govorit o kakšnem hudem oprijemu.. slabše kot pol magistralk..

Bom zelo vesel, če boš kaj bolj specifičen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 10. 2016 at 12:22, NX650 pravi:

 

Glede prijatelja... ročica zavore? ali ne mislim pravega

Ja res je ročica na zavori, Lovrota sem mislil, drugač je pa tudi še en drugi prijatelj tam priletel v vrata, ki so bila slučajno zaprta.... razbil oklep na motorju....Tudi in je potem kasneje v Nm žal ostal na asfaltni površini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste si prebrali članek ? pogledali grafe ?

" je Gaj namenjen predvsem pravim avtomobilskim dirkam."

"v pomoč nam je bila tudi mednarodna avtomobilska organizacija FIA.Z njimi tesno sodelujemo, saj bomo potrebovali tudi njihovo odobritev oziroma homologacijo objekta"

"Prve avtomobilske dirke bodo v Gaju po njegovem mnenju lahko organizirali v drugi polovici prihodnjega leta. Najprej bo morala homologacijo objektu dati FIA."

jaz nikjer tudi enkrat ne vidim omenjenih motorje / motodirk ..  FIa je avtomobilistična zveza... FIM ni nikjer omenjen ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ve se..sam piše v člankih..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/19/2016 at 4:56 PM, DinDiin said:

Na kaksne dirke pa ciljajo, a to se kej ve?

 

pr nas se je precej dirkalo po ECZ neke evropske cone, pol je to mal utihnilo. Če primerjamo z motorji, Alpe Adria.  ni evropsko, je pa precej zares. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, da se konkretno premika stvar in da bomo tudi slovenci imeli progo.

Sicer pa meni osebno konfiguracija proge ne sede preveč, ker je  počasna in preveč zaprta. Da bi sam najbolje užival na progi, bi si želel malo več hitrejših (bolj odprtih) ovinkov. No, sj sanje so dovoljene ane?:)

Ampak to je moje osebno mnenje, verjamem, da bo mnogo motoristov in avtomobilistov uživalo na progi, kar je tudi prav.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prihodnosti je v planu podaljšanje. Če do tega pride, bo proga bolj odprta in posledično tudi hitrejša. Držimo pesti da bo šlo skozi :) Je pa zame osebno ok že taka kot je :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Jure pravi:

V prihodnosti je v planu podaljšanje. Če do tega pride, bo proga bolj odprta in posledično tudi hitrejša. Držimo pesti da bo šlo skozi :) Je pa zame osebno ok že taka kot je :)

 

Super, upam da bo plan realiziran. Držim pesti:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!