Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

Jaz sem enkrat prenočil tu:https://www.tripadvisor.it/Hotel_Review-g1732823-d2271412-Reviews-Hotel_Ferrovia-Calalzo_di_Cadore_Province_of_Belluno_Veneto.html#photos;geo=1732823&detail=2271412&ff=45245482&albumViewMode=hero&albumid=101&baseMediaId=45245482&thumbnailMinWidth=50&cnt=30&offset=-1&filter=1

Calalzo di cadore hotel Ferrovia. Se je pripravljalo na nevihto pa kaj dosti nisem imel časa prebirati. Solidno, vendar nič posebnega. V konkretnem primeru je tabla (BW) pomenila 5€ popusta in garažo.

lp

Popravljeno . Popravil franc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Roger G. Jagger pravi:

Letos sem se prvič ustavil v Snack Bar-u v KP (ni cist tipicen BW), je pa bikersko usmerjen lokal .

Moja ocena: 2/10 (se to dodatno 1 zaradi izbora glasbe)

Hrana katastrofa (za burgerje se lahko pridejo ucit na kaksno Odprto kuhinjo v LJ), postrezba obup (ena starejsa gospa)....!

Ostalih ( tudi Vikija) BW lokalov se nisem "sprobal"....!

(uporabna in zanimiva tema)

 

lp

Verjetno bo držalo kar pravijo ostali, da si naletel na slab dan.

 

Nikakor nebi rekel da je Snack bikersko usmerjen, razen visečega Harleya notri vse ostalo govori o drugi zgodbi, tudi glede klientele.

Hrana mislim da je na nivoju - pripravljajo jo pravi mojstri in se načeloma potrudijo.

Postrežba.. imajo precej mladih ki skačejo od mize do mize in vse to naredijo v nabito krcanem lokalu z nasmeškom. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Fazer03 pravi:

Dobre izkušnje - priporočam ob priliki kroženja po okolici Gardskega jezera:

http://www.hoteltoresela.it/en/

Takole je poskrbljeno za motoriste:

Safe shed for motorbikes
  • Workshop equipped for ordinary maintenance
  • large free car park
  • large area for parking trailers (with reservation)
  • Sportswear laundry room
  • Clothes drying room
  • Storage/parking facilities for motorbikes
  • A small mechanical workshop with compressor, hydro-cleaner, motorbike stands

Ta objava nam je lahko merilo, kaj naj bi pomenil napis BW.

Pa morda še opomnik, če bo treba kakemu gostincu, ki se kiti z BW, povedati, kaj vse manjka v njegovem lokalu, da bi si zaslužil tisto tablo.

Popravljeno . Popravil nemo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno dobre izkusnje v snack baru, sno patkrat na mesec tam pa vedno je za jest dobro, bolj je problem kdaj mizo pa parking dobit kr je 75% cajta nabito do akena sploh zvecir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snack bar je dolgočasen, tam razen začetne in zaključne sezone od Red eye, se nič posebnega bajkerskega ne dogaja.

Pa ovinkov ni..........:dry:

Drugače pa je postrežba dobra, hrana pa je tudi ok, cene ugodne, le gosti so več ali manj dolgočasni.

Na Vikiju pa so cene  navite, kava je slaba, hrana je ok, kot tudi postrežba.

Čokoladnih tortic med tednom ni niti poleti, coca-cole nimajo, namesto nje je ena navadna umetna rjava brozga na pipo.

Glasba ubija (Radio Aktual, klape in take......za bajkerje :cry:).....

Ampak so ovinki, zato se tam dogaja........:bounce:

Pa še edina cesta iz Obale proti celini je tam......in za dol seveda.....

Če ne greš po avtocesti....

Dinko ima dobro prvo jutranjo kavico, dober in poceni obilen zajtrk, pa digestiv dobiš po kosilu :worship:.

Za Karlobag pa ne vem, bo treba probat......

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Snack bar-a: da dobis 2 hladna burgerja, eno porcijo krompirja toplo in drugo zopet hladno......in pa cvetka, kolega dobil burger brez mesa (pa ni narocil vegi vrjanto)! Pa tudi okus mesa in ostalega....tak crap dobis tudi na zelezniski postaji v LJ! 

Postrezba: gospa, ne vem ali je komaj cakala, da konca siht ali....se pribor ji je bilo tako tezko prinesti, da sem sel sam ponj....!

OK, dopuscam, da so imeli "slab dan" ampak na meni ga ne bodo imeli nikoli vec.....

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem se naključno ustavil z motorjem na kavi v Moto Bar Trebnje. Ko sem dobil račun, mi je natakarica prijazno rekla, da sem kot motorist deležen deset odstotnega popusta na pijačo. Bil sem prijetno presenečen, pa ne zato, ker sem prihranil 0,1€, ampak zaradi geste.

Na spletu sem potem našel tale zapis (če vtipkate v Google Motobar Trebnje):

Vljudno vabljeni v naš Moto bar! To je lokal, ki je postal znan kot Formula Pub in daje velik poudarek na motoriste. Ob prihodu z motorjem ali veljavno izkaznico ZMKS imajo motoristi 10% popust na vso pijačo. Prav tako je lokal stična točka lokalnega moto kluba Napoleon, kjer se odvijajo sestanki kluba, ter druženje med člani in ostalimi motoristi in privrženci moto scene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2017 ob 12:22, KARMEN1 pravi:

Snack bar je dolgočasen, tam razen začetne in zaključne sezone od Red eye, se nič posebnega bajkerskega ne dogaja.

Pa ovinkov ni..........:dry:

OK, kot kaže na tistem koncu niti Snack bar niti Viki nimata dodane vrednosti, da bi te lokacije lahko razumeli kot "Bikers wellcome". Preberi si par postov nazaj, je Fazer03 kot primer napisal dobro prakso iz Ita. Pri nas kaj podobnega zaenkrat (še) ne obstaja...

Dodana (in očitno tudi edina) vrednost Vikija so ovinki in velik parkplac... Tule je pa govora o lokalih, ki v svoji ponudbi nudijo še kaj več kot lepo geografijo mimo speljane ceste...

O "dolgočasnosti" gostov v Snacku lahko še kaj bolj konkretnega napišeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj napisati, ker so preveč dolgočasni :lol1:.

Od lanskega Harley srečanja v Portorožu, ima že vsaka trafika napis BW, kar pa nima z bajkerji prav nobene veze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 1. 2017 at 18:44, DAMI34 pravi:

s predpostavko da ješ ribo...vse ostalo je bolj tko tko...pa kako travarco časti včasih.

to je kafič, ni hrane...ampak mi je pa všeč pozornost in odnos, pa tut lokacija ni slaba

Maš tud za jest,sam v ponudbi je bol "hitra hrana"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Nimam kaj napisati, ker so preveč dolgočasni :lol1:.

Od lanskega Harley srečanja v Portorožu, ima že vsaka trafika napis BW, kar pa nima z bajkerji prav nobene veze.

Kolenčko brusilci  bi tam, na ravnini v Žusterni, najbrž malo težje izvajali svoje vragolije...

Saj o tem je tule govora. Si prebrala vse poste v tejle temi? Poznaš konkretno kakšen lokal, gostilno... ki pa ima "zvezo" z bajkerji, poleg tistih, ki so bili v tej temi že prej omenjeni?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Enkrat sem se naključno ustavil z motorjem na kavi v Moto Bar Trebnje. Ko sem dobil račun, mi je natakarica prijazno rekla, da sem kot motorist deležen deset odstotnega popusta na pijačo. Bil sem prijetno presenečen, pa ne zato, ker sem prihranil 0,1€, ampak zaradi geste.

Na spletu sem potem našel tale zapis (če vtipkate v Google Motobar Trebnje):

Vljudno vabljeni v naš Moto bar! To je lokal, ki je postal znan kot Formula Pub in daje velik poudarek na motoriste. Ob prihodu z motorjem ali veljavno izkaznico ZMKS imajo motoristi 10% popust na vso pijačo. Prav tako je lokal stična točka lokalnega moto kluba Napoleon, kjer se odvijajo sestanki kluba, ter druženje med člani in ostalimi motoristi in privrženci moto scene.

TO so tiste informacije, ki so zaželjene v tej temi.

Kje se dobro je, je lepo parkirišče ali je lep razgled naj gre v temu namenjeno temo npr:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar sem se ustavil pri kakšni "okrepčevalnici" z napisom Bikers WELLCOME, nisem pričakoval prav nikakršnega popusta, ampak samo to, da bo osebje do mene prijazno.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, RobiRoberto pravi:

Kadar sem se ustavil pri kakšni "okrepčevalnici" z napisom Bikers WELLCOME, nisem pričakoval prav nikakršnega popusta, ampak samo to, da bo osebje do mene prijazno.

To bi naj bilo normalno povsod kjer iščeš kakršnokoli uslugo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, RobiRoberto pravi:

Kadar sem se ustavil pri kakšni "okrepčevalnici" z napisom Bikers WELLCOME, nisem pričakoval prav nikakršnega popusta, ampak samo to, da bo osebje do mene prijazno.

Roberto, prijaznost osebja v gostilnah je predpotreben pogoj, ni pa zadosten...   Tule je govora o lokalih, ki imajo oznako "Bikers Wellcome", in ki v svoji ponudbi nudijo še kaj več kot lepo geografijo mimo speljane ceste, ali pa sladko nasmejanih kelnarc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2017 ob 10:01, Fazer03 pravi:

... Takole je poskrbljeno za motoriste:

Safe shed for motorbikes
  • Workshop equipped for ordinary maintenance
  • large free car park
  • large area for parking trailers (with reservation)
  • Sportswear laundry room
  • Clothes drying room
  • Storage/parking facilities for motorbikes
  • A small mechanical workshop with compressor, hydro-cleaner, motorbike stands

 

Ob 16. 1. 2017 ob 12:22, KARMEN1 pravi:

Snack bar je dolgočasen, tam razen začetne in zaključne sezone od Red eye, se nič posebnega bajkerskega ne dogaja.

Če pogledamo (in primerjamo) ti dve lokaciji. Ponudbe, kot jo ima tisti italijanski hotel, pri nas zaenkrat še ni. Je pa takih lokalov, kot je Snack bar v Kopru, v Sloveniji kar nekaj. Konkretno tale nastopa tudi v navezi z lokalnim moto klubom, ko imajo tam start/cilj vožnje Otvoritev oz. Zaključitev moto sezone... OK, to se mi zdi v redu. Kar pa pogrešam pri vseh tovrstnih lokalih pri nas je to, da bi lahko organizirali dosti več takih in podobnih druženj, srečanj.

Naj navedem primer, čeprav so zgodovina, tradicija in vsebina tega lokala precej drugačni od vseh ostalih. Najbolj slaven "bikers point" je nedvomno Ace Cafe London. Ko so ga leta 2001 ponovno odprli (pred tem je bil dolga leta izven funkcije) so tam skoraj vsak dan kakšni dogodki. Čeprav je bila njihova zgodovina tesno povezana z angleško rokersko sceno 50ih in 60ih, z angleškimi kultnimi znamkami kot so Norton, Triumph, Royal Enfield, BSA... imajo danes tam pri njih zelooo raznolike dogodke. http://www.ace-cafe-london.com/default.aspx

Tudi lokali pri nas bi lahko pokazali več iniciative in fleksibilnosti. Tisti v KP ima odlično lego (obala) in bi lahko prirejali marsikaj "tematskega". Recimo Vespe (Skuterji), le teh verjetno tam okoli ne manjka, pa npr. srečanja raznih znamk in tipov motorjev ali eksotičnih avtomobilov...Sploh ni treba da bi kaj dosti komplicirali. Plac imajo, poskrbijo za dobro obveščanje in to je to.... Enim pač ni do tega, da bi se vozili na razna moto-žegnanja ali moto zbore.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK! Ker je sezona odprta sva z kolegom preverila eden "Bikers poit" !!!

Natakarico sva vljudno povprašala, kaj pomeni napis na tabli in je le nemilo skomignila z rameni in dejala, da nima pojma. Lepo sva ji razložila, da se bi za tem napisom skrival kak rogljiček ob kavi, kakšen procent popusta za motoriste, obešalniki za jakne in čelade, parkirna mesta za motorje-skratka, nekaj od tega.  Lep simpatičen nasmešek ji je prilezel na usta in bedast odgovor: "Saj smo sedaj, ko je bil pust imeli krofe in rogljičke za vse goste."

No - super! Pol pa še dajte tablo z napism  "Bencinski servis na frizeraj...:l_01:

 

IMG_0851.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, kar je tule zgoraj @The Lakl opisal je očitno slovensko-šentflorjanska realnost. Večina teh Biker Points napisov so samo "brihtna" pogruntavščina lastnikov lokalov, da privabijo mimo vozeče motoriste... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspešno misijo vama želim, ker res vsak kafič ob cesti ima že skoraj napis " bajkers welkm" , to pomoje samo za to ker so v vsakem selu radi dodali še kakšno stranko, da niso le vsak dan isti redni gosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj bila prijetno presenečena nad 10% popustom za motoriste v Mane bar, Spodnji Hotič (Litija). Na vhodu je tudi tabla Bikers Caffe ali Welcomme (pozabila kaj točno piše).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!