Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Si že videl kakšno slovensko krožišče s kolesarsko stezo ? Mogoče ne bi škodilo pogledati na tla. Tam je marsikaj narisanega. 

Krožišče pri Logatcu, odcep za avtocesto.

KKLogatec.thumb.jpg.2a5694eb063b621dae9123cc4a8f3669.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, RobiRoberto pravi:

Krožišče pri Logatcu, odcep za avtocesto.

KKLogatec.thumb.jpg.2a5694eb063b621dae9123cc4a8f3669.jpg

Kolesarska ni "v" krožišču ampak na pločniku zraven, prehodi so pa na uvozu/izhodu iz krožnega. Takega ki bi imel extra pas za kolesarje na cesti, na istem nivoju skozi krožišče pa res še nism vidu pr nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, RobiRoberto pravi:

Krožišče pri Logatcu, odcep za avtocesto.

KKLogatec.thumb.jpg.2a5694eb063b621dae9123cc4a8f3669.jpg

Ja in ? Je kaj narobe s tem krožiščem oziroma kolesarsko stezo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ja in ? Je kaj narobe s tem krožiščem oziroma kolesarsko stezo ? 

Za kolesarje, ki se peljejo po kolesarski stezi, ni nič narobe :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, RobiRoberto pravi:

Rogaška Slatina ???   :hmm:

Kak kilometer prej je to...

 

Je pa kolesarska lepo označena. Tako da ne sledim več, kje je fora :D 

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Borutt pravi:

Pa še ti prižgi levi smerokaz. Pravzaprav en člen govori o nakazovanju spremembe smeri vožnje. 

(2) Pri spremembi smeri vožnje mora voznik svojo namero pravočasno in nedvoumno nakazati z utripalkami. Voznik vozila, ki nima utripalk, nakaže namero z vodoravno odročeno roko.

Si vprašal kolesarje po zdravju ? Tiste francoske. 

Si že videl kakšno slovensko krožišče s kolesarsko stezo ? Mogoče ne bi škodilo pogledati na tla. Tam je marsikaj narisanega. 

Fora je v tem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo sem slučajno slišal, ker sem bil zraven policijske zveze na ridah, da lovijo enga markeza u šuškavcu :lol1:

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2017 ob 11:42, maus pravi:

u nedeljo sem slučajno slišal, ker sem bil zraven policijske zveze na ridah, da lovijo enga markeza u šuškavcu :lol1:

 

 

To slišali samo tisti s tihimi oziroma pretihimi izpuhi :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

To slišali samo tisti s tihimi oziroma pretihimi izpuhi :lol1:.

a šuškauc je tok šuškou, da je biu preglasn ... ste ga ujel :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a šuškauc je tok šuškou, da je biu preglasn ... ste ga ujel :huh: 

niso, k so zabušavali na ridah pa rore merili :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

niso, k so zabušavali na ridah pa rore merili :D

 

vem .. sj so ga men tut ... vsi so se neki bunl, da je okolica preglasna, pa da jim zato pokaže preko 104 dB .... moj je v istih pogojih pokazal 92 dB od dovoljenih 96 dB .... ninđa ve kdaj mora arijo zapet :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

vem .. sj so ga men tut ... vsi so se neki bunl, da je okolica preglasna, pa da jim zato pokaže preko 104 dB .... moj je v istih pogojih pokazal 92 dB od dovoljenih 96 dB .... ninđa ve kdaj mora arijo zapet :P 

Še nimaš razštelan ror :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, sesir said:

IMG_20170824_212910_048.JPG

mel podobno situacijo par dni nazaj, s tem da k sreci me sjora ni najahala od odzad

vozili v koloni skoz eno vas, par avtov naprej je en zavijal levo, pol pa za njim folk zlajfal na mrtvo, jst tudi, pol pa sam slisim cviljenje gum za sabo in se pristimam da bo poclo, zanimivo kako mozgani procesirajo vse bolj hitro ko je opasna situacija :D, no pol se vseeno sjora s ford fiesto ustavi vstric z mano, problizno 30cm desno od mene

ze prej sem jo pa videl da mi konstantno vozi v riti in po tem incidentu je se vedno mi vozila v riti, dokler nisem zacel prehitevat kolone, k nisem hotu spet se znajt v podobni situaciji :D

https://www.google.si/maps/@46.5135302,12.8661891,3a,75y,170.24h,75.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSCN5kscop9rbepiDdSxwJQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

tocno tle

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, fishy said:

no pol se vseeno sjora s ford fiesto ustavi vstric z mano, problizno 30cm desno od mene

ze prej sem jo pa videl da mi konstantno vozi v riti in po tem incidentu je se vedno mi vozila v riti

Bi pričakoval da človeka sreča pamet, in da mu vsaj sedaj, če že ne prej, postane jasno da bi pa blo dobr met mal varnostne razdalje.

Prav zaprav me ljudje ne razočarajo več, ko od njih ne pričakuješ nič več, te tut razočarat ne morjo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 8. 2017 ob 15:17, KARMEN1 pravi:

Ker sem danes zelo elegantno prehitevala policaje preko neprekinjene črte, pri tem pa nisem pretiravala pri prekoračitvi hitrosti, nisem prehitevala v ovinek in nasproti ni prihajalo vozilo, sem prejela tolažilno nagrado, v vrednosti 80 eur.

 

Skratka, vse sem izpeljala idealno, le neprekinjene črte še ne obvladam  v celoti :panic:

Soška?

Tam so to začeli redno prakticirati. Vožnja z okoli 40km/h na ožjih delih, kjer je omejitev 90km/h ali pa konstantno zmanjševanje hitrosti (spet izven naselja) z namenom, da jih prehitiš. :SS

Včeraj smo tako počasi padali iz 90 na manj kot 50km/h, nekaj časa vztrajali, potem pa so vidli, da iz te moke ne bo kruha pa so potegnili na 90 in na prvem križišču obrnili. :SS

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

policisti tudi rešujejo življenja in niso samo represivni organ, čeprav jih najpogosteje vidimo tako

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/stirje-srcni-policisti-dvakrat-resevali-zivljenje-enkrat-so-bili-uspesni.html

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

policisti tudi rešujejo življenja in niso samo represivni organ, čeprav jih najpogosteje vidimo tako

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/stirje-srcni-policisti-dvakrat-resevali-zivljenje-enkrat-so-bili-uspesni.html

Da smo si na jasnem - 99 % so odlični, normalni ljudje, ki želijo dobro, 1% pa je tistih :SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, HD-Dyna pravi:

Da smo si na jasnem - 99 % so odlični, normalni ljudje, ki želijo dobro, 1% pa je tistih :SS

a nebi morala biti policija 100% ? če 99% ne zmore zrihtat tistega 1% so nesposobni.. in potem se 99% nesposobnih spravlja na navadne državljane z zakoni in pooblastili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

a nebi morala biti policija 100% ? če 99% ne zmore zrihtat tistega 1% so nesposobni.. in potem se 99% nesposobnih spravlja na navadne državljane z zakoni in pooblastili..

Očitno te zelo dobro poznajo. Je poleg obvezne frulice še kaj drugega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Očitno te zelo dobro poznajo. Je poleg obvezne frulice še kaj drugega ?

? ..??..  kaj lapaš?   ja mene poznajo ..nekateri ..večina pa ne. sploh se mi pa zdi smešno ko grem skozi detektor kovin,pa vse ključe in drobiž zložim v posodo , voziček poln hladnega orodja pa pelje nekdo od zaposlenih mimo check pointa..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!