Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj Kim đong un serje, to ni trenutno vprašanje. Naj ti naštejem nekaj dejstev:

dejstvo

1. prekrškar ogroža in ga je potrebno odstraniti

2. lovilec poveča ogrožanje za 100%

Če ti gre v glavo kul, če ti ne gre , ti pač ne gre, me še 4ič vprašaj, zakaj mulc ni ustavil. Vprašanje je bilo povečano ogrožanje lovilca (predvsem v naseljenih področjih), in pretiravanje pri tem. Videl tudi na lastne oči.

kje je tista meja, ko sta adrenalin in testosteron lovilca še sprejemljiva? En poškodovan, dva, en mrtev dva itd...??? kje je meja ko, se je bolje odreči pregonu in po pameti uporabiti še kako drugo tehniko, namreč le te obstajajo, od patrulj, ki so v bližini do cestnih zapor in položnice po pošti....

Pa da se ne bom nabijal, tako kot v vsaki službi imaš pametne in odgovorne, ter barabice, lenuhe, neodgovorne. Zelo naiven si, če misliš, da v tvoji službi tega ni. So odgovorni in pametni vozniki provide in vaški šerifi.

konec pika amen :P

 

Ocitno ti ne bo nikoli jasno, da mora udelezenec v prometu ustaviti na znak policista. 

In ocitno ti ne bo nikoli jasno, kaj policist sme. Glede postopka ustavitve ali izsleditve krsitelja pa nisi oseba, katera bi o tem karkoli vedela.

Zelo naiven si, ce mislis, da vsi vozniki kombijev prevrnejo in raztresejo svoj tovor. So tudi odgovorni in pametni vozniki kombijev. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

 

No, sedaj pa kar nastej primere ali pa primer. 

Sem ti gs že enkrat jz dal ko policaj ubil motorista v Velenju

pred 51 minutami, Borutt pravi:

 

Zelo naiven si, ce mislis, da vsi vozniki kombijev prevrnejo in raztresejo svoj tovor. So tudi odgovorni in pametni vozniki kombijev. 

 

V 5 letih nikoli nič prevrgel....mi je pa že gsm s sedeža padel....pač zvežeš dobro in pelješ po omejitvi oz razmišljas o vrednosti tovora in mogoče pelješ se bolj previdno!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Komplicirati si zacel ti s trditvijo, da sem napisal, da lazes. 

Ce ne zmores razumeti mojega zapisa, da je v Sloveniji veliko premalo policistov, zaradi cesar ti ne verjamem, da na vsakem koraku dozivis kontrolo v prometu, je to cisto tvoj problem. Dokler ne zacnes trditi nekaj neresnicnega. 

ne obračat. vprašal sem nekaj drugega. pa me niti ne briga več. sm se pač zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, RSTDRIVER pravi:

ne obračat. vprašal sem nekaj drugega. pa me niti ne briga več. sm se pač zmotil.

Obracas ti. Preberi si. 

Se pa kar sprijazni z dejstvom, da si lahko ustavljen in kontroliran. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

dejstvo

1. prekrškar ogroža in ga je potrebno odstraniti

2. lovilec poveča ogrožanje za 100%

Težko ga boš odstranil, če pa noče ustaviti. Ustavljanje po domače (obisk na domu in štelanje glave s pestjo) pa je lihtako prepovedano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Borutt said:

1)Obracas ti. Preberi si. 

2)Se pa kar sprijazni z dejstvom, da si lahko ustavljen in kontroliran. 

1) ne razumem? primer?

2)nisem se ukvarjal s tem; lahko pa vprašam? al ne? a si podal odgovor? ne! ti sam ne verjameš->neresnica->laž (al še kšno najdem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Tisti zapis, katerega sem komentiral, je gluha baba cula, glupa baba rekla. 

Ali mogoce mislis, da napol mrtve silimo pihati? 

Mogoce ti ne imas pa bedake tako da pustimo se preseneti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RSTDRIVER pravi:

1) ne razumem? primer?

2)nisem se ukvarjal s tem; lahko pa vprašam? al ne? a si podal odgovor? ne! ti sam ne verjameš->neresnica->laž (al še kšno najdem)

Kompliciranje ti gre dobro od rok. Kar nadaljuj s temi tvojimi komplikacijami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, exclan pravi:

Mogoce ti ne imas pa bedake tako da pustimo se preseneti.

Vse je mogoce. Se posebej tisti primer, ko so resevalci krizem rok stali poleg krvavecega voznika, policist pa mu je ustnik tlacil v usta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Borutt pravi:

Ti se kar tolazi. Pac nisi sposoben. 

jaz ti nisem kriv če nimaš take sreče , da bi znal biti še kaj drugega kot si..

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

 včasih 

skromnost je lepa čednost.

pred 15 urami, Borutt pravi:

Ce ne zmores razumeti mojega zapisa, da je v Sloveniji veliko premalo policistov, zaradi cesar ti ne verjamem, da na vsakem koraku dozivis kontrolo v prometu, je to cisto tvoj problem. Dokler ne zacnes trditi nekaj neresnicnega. 

ki iz leta v leto delajo manj... saj si boš sam pogledal tabelce na vaši strani kajne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, thumper pravi:

jaz ti nisem kriv če nimaš take sreče , da bi znal biti še kaj drugega kot si..

skromnost je lepa čednost.

ki iz leta v leto delajo manj... saj si boš sam pogledal tabelce na vaši strani kajne..

Kdo ti je pokazal tipkovnico ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, GeeSXer pravi:

Čisto drugačen je forum odkar imam Borutta in Mausa na ignore. 

da nisi Mausa za Dami ja zamenjal? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

da nisi Mausa za Dami ja zamenjal? :P

 

o lepo, da vsaj komu polepšam forum :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, jskrablin pravi:

Težko ga boš odstranil, če pa noče ustaviti. Ustavljanje po domače (obisk na domu in štelanje glave s pestjo) pa je lihtako prepovedano...

valda štelanje z pestjo ... ti ukrade motor .. in se policaji naujo za njim vozil ampak ti bodo pršl povedat, da si delu prekrške ... smešnica :kva2:

če bi ga jaz kje sreču z avtom, ga direkt dam na haubo .... pa se bomo pol menili ali lahko ali ne :mad: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Vse je mogoce. Se posebej tisti primer, ko so resevalci krizem rok stali poleg krvavecega voznika, policist pa mu je ustnik tlacil v usta. 

Ti to resno ali spet sarkazem ala Borutt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-3 leta nazaj je na spletu krozil posnetek celjske prometne policije kako lovi motorista po avtocesti.baje da ogroza z svojim pocetjem varnost udelezencev v cestnem prometu.ker je v posnetku videno kako si je policist zazelel malo akcije se je pac zagnal za njim. (Motorist sploh ni opazil da ga lovijo)med voznjo je storil 100krat vec prekrskov kot motorist ki je vozil 170kmh.pametoval je kako je treba taksne odstranit iz prometa ker bodo vse pobili z svojo voznjo.ampak v tistem trenutku je bil on edini ki je ogrozal druge udelezence z svojo voznjo po odstavnem pasu in prehitevanjem kot v filmu jamesa bonda.(ampak on lahko ker je usposobljen)ko motorist opazi kaj se dogaja pac pospesi in gre iz ac na lokalno cesto.on za njim vmes se mu se morjo vozniki umaknit iz ceste (da nebi prislo do celnega trcenja)da nebi ga slucajno ovirali pri pregonu najvecjega kriminalca.Na koncu ga tako ali tako niso dobili ker pac motor gre mal bolj kot pa tista skoda policiska.pac zanima me kdo bi odgovarjal ce bi policist z svojim vozilom poskodoval druge udelezence.ce tudi so usposobljeni za pregone (kar ni bilo videt)se mi zdi nespametno od moza postave da se spusti na tak nivo da ogroza vse druge samo da zadovolji svoj ego ker mu pac gre na k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2017 ob 15:29, Borutt pravi:

 

Da imam frizuro? Nekaj novega :lol1:.

Tista prva številka na tablici pove, da gre za policijsko upravo Ljubljana. Kar si že ugotovil iz lokacije. Pri nas imamo 03 in 11, ker smo združeni Koper in Postojna. 

Moje območje je celotna policijska uprava Koper in sicer Postojna, Pivka, Ilirska Bistrica, celoten Kras, Slovenska Istra in Obala. Pa še sem kaj izpustil. 

Če je bil storjen prekršek, se ukrepa v skladu z zakonodajo. Ne vem, kakšne probleme imajo s tamkajšnjimi kolesarji na določenem delu ceste. Jaz ti lahko samo napišem, kaj in kako se ukrepa oziroma kdaj in zakaj se napiše kazen ali izreče opozorilo. 

Uf,Borrut še na hrvaškem kasira!:kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, bambi61 pravi:

Uf,Borrut še na hrvaškem kasira!:kva2::kva2:

ne, tam samo nadzira in komentira :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎27‎. ‎09‎. ‎2017 ob 14:30, Borutt pravi:

Napisal si, da so bili resevalci poleg. Zakaj te ne moti njihova opustitev nudenja prve pomoci? Mogoce niso oni tisti, ki so strokovno usposobljeni za nudenje prve pomoci? Torej so tudi strokovno usposobljeni za ocenitev situacije in poskodbe. 

Ampak ne, tebe ne moti neukrepanje oziroma opustitev nudenja prve pomoci resevalcev, temvec odrejen preizkus alkoholiziranosti s strani policista. Ker ocitno je, da so resevalci dovolili preizkus alkoholiziranosti. 

Ali mogoce mislis, da je policist resevalcem prepovedal opravljati njihovo delo ? 

Zato mislim, da je ta tvoj primer blatenje policista, ker je on slab in pise kazni, resevalec pa vedno samo pomaga in ne pise kazni. 

Je bilo pred policijskim vozilom drugo vozilo ? 

Preizkus je bil opravljen v reševalnem vozilu hkrati s podajanjem "izjave",  na zahtevo policista sta se morala reševalca odstraniti iz notranjosti prostora za pomoč in prevoz ponesrečencev.

Bom pa preveril na reševalni postaji ali in zakaj ima policist pravico to zahtevati ter kako (če)lahko reševalec nažene policista.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kaldu pravi:

Preizkus je bil opravljen v reševalnem vozilu hkrati s podajanjem "izjave",  na zahtevo policista sta se morala reševalca odstraniti iz notranjosti prostora za pomoč in prevoz ponesrečencev.

Bom pa preveril na reševalni postaji ali in zakaj ima policist pravico to zahtevati ter kako (če)lahko reševalec nažene policista.

 

 

 

 

Prvo in edino je resevanje zivljenja. Zato tej zgodbici zelo tezko verjamem. 

Ce pa zelis izvedeti celotno zgodbo, vprasaj vse vpletene. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Miha1985 pravi:

2-3 leta nazaj je na spletu krozil posnetek celjske prometne policije kako lovi motorista po avtocesti.baje da ogroza z svojim pocetjem varnost udelezencev v cestnem prometu.ker je v posnetku videno kako si je policist zazelel malo akcije se je pac zagnal za njim. (Motorist sploh ni opazil da ga lovijo)med voznjo je storil 100krat vec prekrskov kot motorist ki je vozil 170kmh.pametoval je kako je treba taksne odstranit iz prometa ker bodo vse pobili z svojo voznjo.ampak v tistem trenutku je bil on edini ki je ogrozal druge udelezence z svojo voznjo po odstavnem pasu in prehitevanjem kot v filmu jamesa bonda.(ampak on lahko ker je usposobljen)ko motorist opazi kaj se dogaja pac pospesi in gre iz ac na lokalno cesto.on za njim vmes se mu se morjo vozniki umaknit iz ceste (da nebi prislo do celnega trcenja)da nebi ga slucajno ovirali pri pregonu najvecjega kriminalca.Na koncu ga tako ali tako niso dobili ker pac motor gre mal bolj kot pa tista skoda policiska.pac zanima me kdo bi odgovarjal ce bi policist z svojim vozilom poskodoval druge udelezence.ce tudi so usposobljeni za pregone (kar ni bilo videt)se mi zdi nespametno od moza postave da se spusti na tak nivo da ogroza vse druge samo da zadovolji svoj ego ker mu pac gre na k....

Ni res! V Sloveniji policisti niso usposobljeni za hitro vožnjo!Niti enega usposabljanja na leto nimajo!

Samo dovoljeno jim je oz celo po službeni dolžnosti so dolžni ogrožati sebe in vse nas ostale udeležence v prometu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, sesir pravi:

Ni res! V Sloveniji policisti niso usposobljeni za hitro vožnjo!Niti enega usposabljanja na leto nimajo!

Samo dovoljeno jim je oz celo po službeni dolžnosti so dolžni ogrožati sebe in vse nas ostale udeležence v prometu!

Ko bos ti prenehal delati pizdarije po cesti, bodo tudi modre luci za teboj ugasnile. Stekas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!