Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Če prav razumem, so policisti namerno namesto zapisnika naredili zaznamek, da so lahko nekaznovano napisali resnico, ki jo je sugerirala neka tretja oseba? Vsaj jaz to razumem, kot namerno oškodovanje ene od strani v postopku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Če prav razumem, so policisti namerno namesto zapisnika naredili zaznamek, da so lahko nekaznovano napisali resnico, ki jo je sugerirala neka tretja oseba? Vsaj jaz to razumem, kot namerno oškodovanje ene od strani v postopku...

Slabo razumeš. Nikjer nisem omenil zapisnik in še manj policiste. 

Policist, en sam, je napisal uradni zaznamek o nekem dogajanju. Na sodišču se mu je zareklo, da po naročilu svojega šefa. Je pa njegova zgodba laž, kar so povedali vsi prisotni, vključno pretepeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradni zaznamek je nekaj drugega kot zapisnik ... in velja na sodišču

uradni zaznamek naredim, ko mi miljone ponujajo, zapisnik pa naredim ob v naprej napovedanih dogodkih, pregled, vpogled, odpiranje itd itd .. seveda mora imeti nekaj elementov

pravna definicija:

kratek, enostaven in strnjen pisni sestavek, ki ga naredi uradna oseba v samem spisu zadeve, opremi z datumom in potrdi s svojim podpisom. Uporablja se za zapisovanje manj pomembnih dejanj v postopku.

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, SF pravi:

Sta bila za to policist in njegov šef deležna kakih sankcij?

Tisti policist ima že nekaj opozoril pred izključitvijo. In začuda ostane samo pri tem. 

Njegov šef je v penziji. Je pa zoper njega menda samo beseda lažnivca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa narediš ko ga policaja brez lučk pripičita tak mim tebe da se vprašaš če si primer stal al ne (pa nisem bil glih po omejitvih :D) :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ArcaneWater pravi:

Kaj pa narediš ko ga policaja brez lučk pripičita tak mim tebe da se vprašaš če si primer stal al ne (pa nisem bil glih po omejitvih :D) :panic:

Če se sprašuješ ali si stal, verjetno ne veš, koliko si vozil. 

Prijavi jih. Razen, če je lažje tukaj pisati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt

Ker se mi zdi to edina primerna tema. Kaj narediti v primeru ko sekač napaca cesto z blatom? Ustno se ne da nič zment... Mogoče veš člen, ki prepoveduje onesnaževanje ceste?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Žan96 pravi:

@Borutt

Ker se mi zdi to edina primerna tema. Kaj narediti v primeru ko sekač napaca cesto z blatom? Ustno se ne da nič zment... Mogoče veš člen, ki prepoveduje onesnaževanje ceste?

 

Vem, kaj narediti. Pokliči na 113 in povej, kje in kaj se je zgodilo. Prav tako povej, kdo je bil, če imaš ta podatek. Ne bo škodila kakšna fotografija. 

Zakaj klicati na 113? Ker bo nekdo poslan na kraj in, ker bo ta nekdo nekaj naredil. In, ker jih boš potem lahko vprašal, kaj so naredili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Vem, kaj narediti. Pokliči na 113 in povej, kje in kaj se je zgodilo. Prav tako povej, kdo je bil, če imaš ta podatek. Ne bo škodila kakšna fotografija. 

Zakaj klicati na 113? Ker bo nekdo poslan na kraj in, ker bo ta nekdo nekaj naredil. In, ker jih boš potem lahko vprašal, kaj so naredili. 

Doživel! Soseda tud slikat ni rabila,saj so takoj prišli na kraj!Kapa dol v ažurnosti!Za sankcije ne vem...vem pa da bila cesta recimo v dveh urah urejena!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Vem, kaj narediti. Pokliči na 113 in povej, kje in kaj se je zgodilo. Prav tako povej, kdo je bil, če imaš ta podatek. Ne bo škodila kakšna fotografija. 

Zakaj klicati na 113? Ker bo nekdo poslan na kraj in, ker bo ta nekdo nekaj naredil. In, ker jih boš potem lahko vprašal, kaj so naredili. 

za špuro pa ne morta it in ga pred štalo kaznovat in mu rečt, da mora spucat ali pride komunala in bo še to plačal. Ali vam to delo smrdi. Zdaj silirajo, vlaga, dež bo svoje naredilo in bo še več polomljenih mrtvih. Ko je suho še gre, ko je mokro drsi, ko prasica....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, solorider pravi:

za špuro pa ne morta it in ga pred štalo kaznovat in mu rečt, da mora spucat ali pride komunala in bo še to plačal. Ali vam to delo smrdi. Zdaj silirajo, vlaga, dež bo svoje naredilo in bo še več polomljenih mrtvih. Ko je suho še gre, ko je mokro drsi, ko prasica....

Nope, ne morta it. Če ga vidi ko svinja, lahko napiše kazen. Če ga ne, jebiga. Oziroma če daš prijavo, poveš kdo je bil in dodaš kako fotko zna bit, da bo kazen. Al pa se bojo do človeka zapeljali in mu pojasnili zadeve. 

Drugače sem pa jaz nazadnje, ko je en s kamionom pustil špuro olja/nafte po cesti poklical 112 in so bili cestarji v pol ure tam pa popucali. Dajte se malo potrudit, ne samo bentit. Pa bojo tud ceste bolj čiste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

za špuro pa ne morta it in ga pred štalo kaznovat in mu rečt, da mora spucat ali pride komunala in bo še to plačal. Ali vam to delo smrdi. Zdaj silirajo, vlaga, dež bo svoje naredilo in bo še več polomljenih mrtvih. Ko je suho še gre, ko je mokro drsi, ko prasica....

Razloži mi, kako naj nekdo nekaj ve, če ga o tem nihče ne obvesti?

Ali ti smrdi razmišljanje?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ArcaneWater pravi:

Kaj pa narediš ko ga policaja brez lučk pripičita tak mim tebe da se vprašaš če si primer stal al ne (pa nisem bil glih po omejitvih :D) :panic:

nč, ker ti nisi nč boljši :P (pa jaz tudi ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Razloži mi, kako naj nekdo nekaj ve, če ga o tem nihče ne obvesti?

Ali ti smrdi razmišljanje?

saj vam morajo vse ovaduhi nakazat, da se zmigate in greste iz zased ven. Ne vem zakaj ne bi ti razmišljal, da v tem času kmetje počno take pizdarije. Ja vem spet ni komandir to ukazal. Pač ne znate s svojo glavo razmišljati. Ne se samo vozit Postojna- Vrhnika... pojdi malo na podeželje.....

Mogoče vam bo kapnilo, da so še kakšne druge dejavnosti in ne samo hitrost hitrost...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, solorider pravi:

saj vam morajo vse ovaduhi nakazat, da se zmigate in greste iz zased ven. Ne vem zakaj ne bi ti razmišljal, da v tem času kmetje počno take pizdarije. Ja vem spet ni komandir to ukazal. Pač ne znate s svojo glavo razmišljati. Ne se samo vozit Postojna- Vrhnika... pojdi malo na podeželje.....

Mogoče vam bo kapnilo, da so še kakšne druge dejavnosti in ne samo hitrost hitrost...

Halo...kaj bi rad,da še kmete "jebejo" ????Čist ok je....pač,če že naletiš na umsko omejenega kmeta,ki oserje in pusti tako pokličeš policijo,da se stvar sanira!Hvala bogu pa kuk opažam skozi življenje je to bolj izjema....

Recimo sam,ko sem se peljal in na cesti naletel na kak velik kamen ali kaj druga pač malo nižje obrnil in odstranil...sem naredil narobe,ker nisem jokal na forumu kaj ležalo sred ceste?

Je pa res,da recimo v Avstriji opaziš na robih njiv cisterne z vodo in traktor sperejo preden zavijejo na cesto...

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, solorider pravi:

saj vam morajo vse ovaduhi nakazat, da se zmigate in greste iz zased ven. Ne vem zakaj ne bi ti razmišljal, da v tem času kmetje počno take pizdarije. Ja vem spet ni komandir to ukazal. Pač ne znate s svojo glavo razmišljati. Ne se samo vozit Postojna- Vrhnika... pojdi malo na podeželje.....

Mogoče vam bo kapnilo, da so še kakšne druge dejavnosti in ne samo hitrost hitrost...

Se jaz vtikam v opravljanje tvoje službe? Seveda se ne. 

Zato se brigaj zase in ne komentiraj zadev o katerih nimaš najmanjšega pojma. Pusti mojo službo pri miru, ker s kakršnim koli pisanjem samo kažeš svoj intelekt in razgledanost. S tem se pa res ne moreš hvaliti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sesir pravi:

Je pa res,da recimo v Avstriji opaziš na robih njiv cisterne z vodo in traktor sperejo preden zavijejo na cesto...

Al pa visokotlačni čistilec + zalogo vode kr na prikolci in lepo opere traktor prej ko gre na cesto. Sam lej... a misliš da so do tega prišli z lepimi željami in prošnjami pri nedeljski maši? Dvomim, verjetno je en kup potencialnih položnic posredi. Pa kake odškodnine v primeru nesreče tudi.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jskrablin said:

Sam lej... a misliš da so do tega prišli z lepimi željami in prošnjami pri nedeljski maši? Dvomim, verjetno je en kup potencialnih položnic posredi. Pa kake odškodnine v primeru nesreče tudi.

Čut odgovornosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Se jaz vtikam v opravljanje tvoje službe? Seveda se ne. 

Zato se brigaj zase in ne komentiraj zadev o katerih nimaš najmanjšega pojma. Pusti mojo službo pri miru, ker s kakršnim koli pisanjem samo kažeš svoj intelekt in razgledanost. S tem se pa res ne moreš hvaliti. 

zaposlen si v državni službi . te službe so plačane iz proračuna .. kar avtomatsko potegne za sabo vtikanje vseh , ki prispevajo v malho.. 

zaradi odebeljenega je situacija v državi taka kot je .. sprovociral te je - ti si pa nasedel..  

glede na tvoj odziv je vse ostalo tvoje pisanje tukaj na forumu in na splošno ves koncept policije ter vseh ostalih javnih služb metanje peska v oči nam , ki prispevamo denar v državno blagajno..

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

zaposlen si v državni službi . te službe so plačane iz proračuna .. kar avtomatsko potegne za sabo vtikanje vseh , ki prispevajo v malho.. 

zaradi odebeljenega je situacija v državi taka kot je .. sprovociral te je - ti si pa nasedel..  

glede na tvoj odziv je vse ostalo tvoje pisanje tukaj na forumu in na splošno ves koncept policije ter vseh ostalih javnih služb metanje peska v oči nam , ki prispevamo denar v državno blagajno..

Je spet dan odprtih vrat? 

Verjetno si bil prevečkrat v postopku. Le po čem te najbolj poznajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bi bilo pametno ločit, kaj se očita Policiji kot instituciji in kaj Borutu osebno, kajti njemu (pa neglede kok se nabijava) ni moč nič očitati, razen da brani delodajalca, ampak to je normalno, mar ne.(včasih tudi preveč zagreto)

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Vsekakor bi bilo pametno ločit, kaj se očita Policiji kot instituciji in kaj Borutu osebno, kajti njemu (pa neglede kok se nabijava) ni moč nič očitati, razen da brani delodajalca, ampak to je normalno, mar ne.(včasih tudi preveč zagreto)

 

 

se strinjam s teboj ...

v veliki prodajni hiši .. ali tovarno motorjev .. ali bilo kje, je težko trgovca/ko - uslužbenca/ko kregat zaradi slabega izdelka, saj mora to delati in služiti za svoje preživetje, prav tako se ne moremo kregat nad veliko prodajno hišo ali tovarno motorjev, če so trgovci/ka-uslužbenec/ka, neprofesionalni.

Na DARSU sm pa js lahko kriu za vse slabe ceste, vinjete, elektronski cestninski sistem, kazen zaradi nepravilne uporabe vinjete, dela na cesti, nespluženost, mokra cesta, medvedi na cesti, tovornjaki, ki se zaletavajo, poletne kolone, omejitve hitrosti, radarje na AC ...

priznam... kriu sm .. za vse sm js kriu ... :ras: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

se strinjam s teboj ...

v veliki prodajni hiši .. ali tovarno motorjev .. ali bilo kje, je težko trgovca/ko - uslužbenca/ko kregat zaradi slabega izdelka, saj mora to delati in služiti za svoje preživetje, prav tako se ne moremo kregat nad veliko prodajno hišo ali tovarno motorjev, če so trgovci/ka-uslužbenec/ka, neprofesionalni.

Na DARSU sm pa js lahko kriu za vse slabe ceste, vinjete, elektronski cestninski sistem, kazen zaradi nepravilne uporabe vinjete, dela na cesti, nespluženost, mokra cesta, medvedi na cesti, tovornjaki, ki se zaletavajo, poletne kolone, omejitve hitrosti, radarje na AC ...

priznam... kriu sm .. za vse sm js kriu ... :ras: 

 

kaj pa hodiš non stop scat, pol so pa kolone :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!