Skoči na vsebino
gradbenik

Moto trgovine - Nemčija

Priporočene objave

gradbenik    585
gradbenik

Odpiram novo temo v želji izmenjave izkšuenj.

Bolj se gre v smislu, da kdo priporoča ali odsvetuje, kaj kje in zakaj, ter pomaga v kolikor se pojavijo težave pri nakupu.

BIKEBLOCK.COM - ODSVETUJEM!!!

--> RAZLOG: Bom na hitro opisal svojo izkušnjo. Na spletni strani bikeblock.com - Nemčija, sem 7.6 naročil Shark čelado - vse velikost "na zalogi". Ok super, 8.6. plačam zadevo prek klika po predračunu(nimam Paypal računa). Nato čez nekaj dni dobim odgovor da žal čelade ni na zalogi in če želim zamenjavo ali vračilo denarja?

Ker sem pač želel to čelado, izberem vračilo. Pošljejo nek zahtevek za podatke o mojem računu v Nemščini. Odgovorim

Čez nekaj dni napišem, kaj je sedaj z mojim denarjem, nakar zopet isti mail kot zadnjič. Še enkrat pošljem podatke.

No sedaj pa od 26.6 čakam svoj denar s tedenskimi izgovori da bodo nakali v 3-5 dneh in nato, takoj ko bo mogoče (ang. asap).

Če bi mi kdo znal svetovati, kako do vračila mojega denarja, se vsekakor toplo priporočam.

Ostalim pa v vednost, da raje kupujejo pri bolj znanih trgovcih.

LP, gradbenik

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jskrablin    4147
jskrablin

Me niti ne čudi pri njihovem nadvse profesionalnem pristopu. Tri mesece sem mel pri njih naročene in plačane nosilce za prtljago za 690. Po treh mesecih mi niso znali povedat, kdaj/če bojo zadevo dostavili. Pa sem naročilo preklical in denar poslal drugam. Vsak garažni izdelovalec dodatkov s katerim sem imel do sedaj opravka je pokazal precej bolj profesionalen odnos do kupca.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov