Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
marijan

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)

Recommended Posts

Max9

Si je ze kdo narocil v Slo., jaz sem namrec narocil in izbral, da mi posljejo v Slo., pa sem po mejlu dobil nazaj, da je narocilo sprejeto. Od tega je ze 14 dni pa nisem se nic dobil, ne mejla, da ne posiljajo v Slo., ne nic drugega.

Jure

Tole sem se jaz pogovarjal z njimi:

(DeX):

I registered on your online shop and I would like to know, how much costs

sending to Slovenia(EU).

(Eckard Isphording - POLO):

Dear Sir,

we are sorry, but we don't send items to your country.

Kind regards,

the POLO Team!

(DeX):

Thank you for your answer. But I would like to know why don`t you send in Slovenia? After all, Slovenia is a full member of European Union and our official currency is Euro. Is it possible to expect any change in your policy in near future? I am sure, you would have a lot of customers from Slovenia.

Kind regards

(Eckard Isphording - POLO):

Dear Sir,

I know this facts! The only reason is the diffculty of the shippment. The possibility of getting information in case of a loosing package isn't installed by the german post!

Kind regards,

the POLO Team!

Ec

lojzeboy

Imam malo mešano mnenje...

Sem dvakrat naročal pri njih in sem bil prvič zelo zadovoljen. Vse je štimalo, od naročila do prejetja paketa je minilo dober teden, roba kot se šika (jakna), poštnina ugodna, plačal sem pa preko kartice.

So me pa drugič razočarali, ko sem spet naročal. Naročilo so kao prejeli, tudi željen artikel naj bi bil na zalogi, vendar se ni zgodilo nič več kot mesec dni. Potem sem začel po mailu urgirati, kaj se dogaja, naj mi sporočijo kje je roba. Po nekajkratnem zagotavljanju da gre "jutri, pa res" na pošto, se ni zgodilo nič, tako da sem izgubil živce in preklical naročilo, robo pa dražje nabavil pri nas.

Nisem pa imel nobenih drugih stroškov, ali problemov, tudi kartica je bila "chargana" šele ob tem, ko je bila roba dejansko poslana (govorim za prvič, drugič pa jo itak niso bremenili).

XTR

Nekaj informacij sem našel že v drugih temah, pa bom vprašal v tej, da ne smetim drugje.

Zanima me če je kdo naročal pri fc-moto, po povzetju, ter v kakšnem času je bilo blago dostavljeno?

Od mojega naročila je sedaj že 3 tedne (od kar sem dobil potrdilo o prejetem naročilu), pa še nisem dobil paketa, na mail-e pa tudi ne odgovarjajo (sem pisal že 3x).

Kakšnje izkušnje imate z naročanjem pri njih? (zasledil sem da so dobavni roki precej različni od 3 dni do kakega mesca).

mazho

Jaz sem naročil pri njih čelado. Dobil v 1 tednu, vendar je bila čelada v škatli druge velikosti kot sem jo naročil :headbang: Čelado sem poslal nazaj in v 14 dneh dobil drugo čelado (prava številka), obljubili pa so mi tudi popust 20EUR in brezplačno poštnino pri naslednjem naročilu :worship: Kljub napaki bi se za nakup v tej trgovini odločil še enkrat, saj sem jo dobil precej ceneje kot bi dal zanjo pri nas.

condor
Nekaj informacij sem našel že v drugih temah, pa bom vprašal v tej, da ne smetim drugje.

Zanima me če je kdo naročal pri fc-moto, po povzetju, ter v kakšnem času je bilo blago dostavljeno?

Od mojega naročila je sedaj že 3 tedne (od kar sem dobil potrdilo o prejetem naročilu), pa še nisem dobil paketa, na mail-e pa tudi ne odgovarjajo (sem pisal že 3x).

Kakšnje izkušnje imate z naročanjem pri njih? (zasledil sem da so dobavni roki precej različni od 3 dni do kakega mesca).

Jst sm naroču čelado pri njih, lepo takoj dobim potrditev naročila, čakam 1 teden nič, pošljem mail, brez odgovora, čez kake 14 dni je imel louis akcijo za XR1000 po 340€ pa sem letel po to čelado.

Dober mesec po naročilu me kličejo iz paketne dostave da imajo zame paket iz te trgovine, z plačilom po povzetju, vendar sem gladkomalo paket zavrnil, potem sem dobil samo še mail iz trgovine zakaj sem zavrnil paket, jim lepo odgovorim da pač ne morem čakat tok časa, pa da bi mi lahko vsaj odgovorili na mail. Vse kar sem dobil v odgovor je bilo OK.

Vanga
Zanima me če pozna kdo spletno trgovino FC Moto.

Prosim za vaše mnenje o njej.

Hvala

Počakaj, da Hilton to vidi,on ima izkušnje s to trgovino, ti bo vse na dolgo in široko razložil, če bo pa kaj pozabil,

pa še ti bo na PM poslal.

Da pa ne bom čisto :topic: fc-moto, cene imajo kr ugodne, kupoval pa še nisem pri njih. :winkiss:

XTR
Počakaj, da Hilton to vidi,on ima izkušnje s to trgovino, ti bo vse na dolgo in široko razložil, če bo pa kaj pozabil,

pa še ti bo na PM poslal.

Da pa ne bom čisto :topic: fc-moto, cene imajo kr ugodne, kupoval pa še nisem pri njih. :winkiss:

Sva se že pogovarjala, preden sem naročil. Mi je ponudil ugodno varjanto pa je potem tako naneslo da sem naročil sam.

Za njega vem da ima dobre izkušnje z njimi. Zanimalo me je še kakšne izkušnje imate ostali.

Presenetilo me je to da ne odgovarjajo na mail-e, sicer pa bom že počakal še kakšen teden, morda pa le pride paket.

JeRn3j

Zanimivo mi je tole use skupej

jst sm v pon. poslal email da bi naroču AGV ti-tech DART ---> zelo ugodno (609€ - 339€+poštnina)

sm dobil naslednji dan email

Order date: 24/03/2008

Status Date

Order was received 24/03/2008 11:48

Viewed 24/03/2008 11:51

In process 25/03/2008 13:24

Dispatched 25/03/2008 13:24

Delivered 25/03/2008 13:24

Invoiced 25/03/2008 13:24

Thank you for your order:

No. Quantity Product no. Name UP VAT Discount TP

1 1 piece(s) AGV-TiTech-Dart-0015 AGV TiTech Dart

- Color : White

- Size : S (55/56) 339.95 EUR 19% 339.95 EUR

vse kot se šika...

včeraj sem dobil drugi email...

Important Delivery Information

--------------------------------------------------------------------------------

Collect On Delivery Amount: EUR 352,75

Payment: Cash only

Scheduled Delivery: 27-March-2008

Shipment Detail

--------------------------------------------------------------------------------

Ship To: xxx

Ljubljana

1000

SI

Number of Packages 1

UPS Service: STANDARD

Weight: 2,0 KGS

Tracking Number: 1Z613V097955934382

Reference Number 1: RECHNUNG 023690

vse ok tako da bi morala priti jutri.

Poročam če zadeva deluje :OK: mogoče ste pa napisali napačne naslove, ali kaj??? se mi zdi da bi mogl usi take maile nazaj dobit ane :)

condor

Jst sm dobil potrditev naročila, vendar artikla očitno ni bilo na zalogi, toliko pa tudi niso da bi sporočili približen datum dobave :headbang:

XTR
Order date: 24/03/2008

Status Date

Order was received 24/03/2008 11:48

Viewed 24/03/2008 11:51

In process 25/03/2008 13:24

Dispatched 25/03/2008 13:24

Delivered 25/03/2008 13:24

Invoiced 25/03/2008 13:24

Jaz sem dobil do sedaj samo do In process, pa še to kmalu po naročilu. (potem pa 3 tedne nič)

Jst sm dobil potrditev naročila, vendar artikla očitno ni bilo na zalogi, toliko pa tudi niso da bi sporočili približen datum dobave :headbang:

Tudi mene jezi to, da ne odgovorijo kdaj je predvidena dobava. (če bo sploh)

Leteči

Jaz sem se pri njih odločil za nabavo jakne revit ker je mnogo cenejša kot v TC-ju, kjer sem jo samo probal in izbral barvo.

V ponedeljek 24.3.08 sem poslal povpraševanje po dobavnem roku in še isti dan dobil odgovor da je ta zelo kratek.

Še isti dan naročil jakno in plačal z kartico. V torek sem že dobil potrditev naročila in obvestilo UPS-a da so prevzeli mojo pošiljko in bo le ta dostavljena v četrtek 27.3.08.

Torej jutri dobim paket in poročam kaj je notri, ali so poslali tapravo cifro, model ter barvo.

Dosedaj sem zelo zadovoljen.

Leteči

Dobil pošiljko preko UPS-a danes kot je bilo tudi rečeno.

Prejel naročeno blago, številka, barva in vse ostalo OK

Tukaj bomo še kupovali. Revit izdelki so mnogo cenejši kot v TC-ju ki je slovenski zastopnik.

JeRn3j

Tudi jaz dobil pošilko, vendar me ni bilo doma, tako da sem poklical in se zmenil, da mi jo dostavijo ju3 po 15.00 uri.

Zadeva je prispela, glede barve in številke pa poročam :) LP

JeRn3j

ekole zadeva prispela

točni so kot ura

cifra ok

barva ok

cena ok

še bomo tu naročevali :D :worship:

crazy1000

naročil čelado + jakno v sredo ob 10h v petek ob 13 h mi je ups pripeljal plačal po povzetju in sem prišparal skoraj 380€ glede na cene pri nas in fc-moto naročil sem že tudi pri boggoto in motoin in še bom ker nimam denarja da bi kupoval pri nas tudi na morje ne hodim na hrvaško ker nimam denarja rajši grem v egipt

bladzo

No, tudi sam sem preveril cene in so res na prvi pogled nekoliko ugodnejše, ko pa vnovčiš kakšen kupon s popustom ali pa naletiš na kakšno akcijo je cena zelo podobna! Pa še probam lahko.

Boste videli kako bo fino, ko ne bo več klasičnih trgovin in bomo kupovali samo še preko spleta. Jasno bomo kupovali nekoliko ceneje, saj bodo stroški internetnih trgovin manjši, a marsikatero stvar bomo kupili vsaj dvakrat, saj ko jo boš dobil domov in ti ne bo všeč ali pa prav, boš kupoval ponovno!

Pri oblačilih ne želim kupovati na daljavo, zato se moram sprijazniti kdaj tudi z višjo ceno! Vsak ve sam zase kako in kaj.

Leteči
No, tudi sam sem preveril cene in so res na prvi pogled nekoliko ugodnejše, ko pa vnovčiš kakšen kupon s popustom ali pa naletiš na kakšno akcijo je cena zelo podobna! Pa še probam lahko.

Boste videli kako bo fino, ko ne bo več klasičnih trgovin in bomo kupovali samo še preko spleta. Jasno bomo kupovali nekoliko ceneje, saj bodo stroški internetnih trgovin manjši, a marsikatero stvar bomo kupili vsaj dvakrat, saj ko jo boš dobil domov in ti ne bo všeč ali pa prav, boš kupoval ponovno!

Pri oblačilih ne želim kupovati na daljavo, zato se moram sprijazniti kdaj tudi z višjo ceno! Vsak ve sam zase kako in kaj.

Bladzo po svoje imaš prav pa vendar zakaj bi plačeval več če to ni potrebno. Pri jakni sem prihranil 60EUR kar za večino pomeni vsaj en šiht.

Ne živim v pomanjkanju pa tudi toliko nimam da bi razmetaval denar skozi okno.

Že dolgo časa nisem kupoval motoristične ali tehnične robe v slovenskih trgovinah ker so cene v tujini precej nižje. Recimo Canon kamero cenovnega ranga 400 EUR lahko iz DE ali GB dobiš za skoraj 100EUR ceneje kot v naših internetnih trgovinah. Zakaj bi potemtakem delal dva šihta nadur? Da bom podpiral visoke marže naših trgovcev? Ne hvala.

Sicer pa fc moto ni samo internetna trgovina ker lahko vse artikle po enakih cenah probaš in dobiš tudi v njihovi "klasični" trgovini.

Glede mojega nakupa Revit jakne pa sem bil tudi pri slovenskem zastopniku. Si Jakno pogledal, probal in trgovcu povedal da je cena višja za 20% kot pri konkurenci. Mi je z govorico telesa takoj povedal da to ni njegov problem, zato sem se mu lepo zahvalil in odšel.

Pri trgovcu "čez cesto" sva vedno našla skupen jezik, tu ga očitno ne bomo nikoli in dokler bo tako bom hodil samo probavat stvari pa kupoval tam kjer mi bodo ponudili najboljše pogoje.

Edited by Leteči

JeRn3j

ne vem v čem je problem

jst sm šou probat podobno AGV jko pri nas, da sm ugotovil številko, potem sm jo pa naroču. Je bila pa znižana kar 45% :naughty:

Edited by JeRn3j

bladzo
ne vem v čem je problem

jst sm šou probat podobno AGV jko pri nas, da sm ugotovil številko, potem sm jo pa naroču. Je bila pa znižana kar 45% :naughty:

Problema ni!

Le ta h kateremu si šel probat, to kamlu ne bo več prodajal, ker se mu ne bo izplačalo in na koncu ne bomo več probavali ampak kupovali na slepo.

Ampak zdaj je tako kot je, kaj pa bo, bomo pa videli...

Leteči

Pritiski tržišča so na vseh področjih. Niso samo trgovci revčki ker si ne morejo obračunavati marž po svojem okusu. Enako je v proizvodnji, kmetijstvu in še kje.

Če se ne prilagodiš tržišču in ne spremljaš konkurence te to lahko drago stane.

Še vedno mi pa ni jasno zakaj ima internetna trgovina v SLO za 20% višje cene kot recimo internetna trgovina drugje v Evropi. Ajde neko vlogo igra tudi velikost tržišča vendar pa so razlike še zmeraj prevelike za zdravo kmečko pamet.

JeRn3j
Problema ni!

Le ta h kateremu si šel probat, to kamlu ne bo več prodajal, ker se mu ne bo izplačalo in na koncu ne bomo več probavali ampak kupovali na slepo.

Ampak zdaj je tako kot je, kaj pa bo, bomo pa videli...

se pa popolnoma strinjam :worship:

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• NoGe
      Ja pogooglou sem že vse živo. Je pojav ja, tako na starih kot na magnesium. Nekaj tem je, nobena pa zaključena z rešitvijo  oziroma vzrokom. Tudi pri agregatih z zelo malo kilometri se pojavi. Vijak popolnoma čist. Oziroma reees malo finega prahu ampak zanemarljivo. Lani sem tudi razmontoral in opral hladilnik olja, cevi, tlačni senzor in zunanji karter. Pogledal se tudi sklopko če bo kaj videt pa je vse na mestu. Stator originalen, 8 let nazaj sem zamenjal to 'sklopko' zaganjač takoj ko je začela preskakovat. Zagoni brezhibni vedno. Kakršno koli kopanje po agregatu pri mehaniku se ne splača. Po italiji se dobijo agregati za.500€ z okrog 30.000km. Res ni 100% sigurno kaj kupiš ampak ok... Malo tveganja. Zdej pa da bom dajal 1500€ za rihtanje tega agregata... Za 2000€ dobim pa cel motor drugi. Z motorjem sem zadovoljen, ampak je staro... Sicer od Tuono je malo agregatou, po večini so od RSV, ampak je itak isti. Edino Caponord mislim da ima drugačne odmične če se ne motim
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo? Kdo od tukaj?
    • KennyJR
      Ok... Ducati je vozil eno leto na Michelin gumah... Ta informacija mi je ušla... Ampak point je še vedno isti... Gume so se pekle čez noč še leta po tem, ko je Ducati šel na Bridgestone... Ne vtikaj se v malenkosti, če maš narobe... 
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo?Kdo od tukaj?
    • Maja Guzzi
      Pozdrav,  Sama sem lastnica navedenega lepotca. Ko bo vreme z veseljem kava. Glede vprašanj stajerska.maja@gmail.com 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!