Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Če je vse legalno motor ne bo preglasen ker ne more bit.

 

Če pa policaj te pošlje na izrednega tehničnega in preverjanje motorja in je vse kot mora bit menda da on osebno plača vse stroške ? Naj me borutt popravi ker me zanima ?

 

Te bom popravil; veliko začetnico moraš uporabiti. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja kar vas vidim na cesti z akrapoviči ste vsi brez dušilcev.

Ne resno sprašujem, a prov če se vozim brez dušilca in ne navijam do blokade,

da se me sliši čez tri vasi, me lahko doleti kazen -a ste rekli 400eur-??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja kar vas vidim na cesti z akrapoviči ste vsi brez dušilcev.

Ne resno sprašujem, a prov če se vozim brez dušilca in ne navijam do blokade,

da se me sliši čez tri vasi, me lahko doleti kazen -a ste rekli 400eur-??????

js sem se peljal tam ki je omejitev 90 ,65 za avtom slucajno se je obrnil me videl in vstavil..Ni vprasal oz pogledal nic drugega kot za avspuh merjenje 103db namesto 96,in na koncu je dodal da s1000 rr ima homologirano 103 db pa ga nisem uspel prepricat da je to s 1000 rr  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce mi najdes enega ki je dobil to kazen ti kupim akrapota. ;)

Ce se ugotovi da je ponaredek ga carine zaplen ter unici.

Sicer pa..naj poslje izpuh brez nalepke, nalepko pa posebi :) tko bi js naredu ce bi to narocu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...a se da akrapovic megaphone homologirat?baje lahko v tc-ju kupis dusilc..ne bi se rad nategnu pa rajs vprasam..motor je pa r1 2003..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..kupil sm rabljen original akrapovic lonec slip on..in jest budalo sploh nism gledov in sem kasnej sele vidu,da lonec sploh nima cifer za homologacijo??????!!!!!kako je to mozno??pa ni nek gp style za na pisto..navadn slip on s karbonom na konc..post-45845-0-14865700-1441389348_thumb.jpgpost-45845-0-14865700-1441389348_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kawasaki87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je sploh akrapovič, ali je samo nalepka? :)

Mislm da je Akrapovic ker sm ga kupil skupaj s krivinami in navodili v original skatli..ne vem,pomoje da je??!!mozn da pa tut ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm deluje kot da je zadnji pokrov od novejsega hkrati pa so na starem bile številke. Ker je nekam dolg takih ne vem če so bili z takim zaključkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm deluje kot da je zadnji pokrov od novejsega hkrati pa so na starem bile številke. Ker je nekam dolg takih ne vem če so bili z takim zaključkom.

Ja dolg je res precej..aha a mislis da je pokrov zamenjan??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tut zdi to opcija. Kakorkoli, brez papirjev nemoreš nič. Najdi nekoga z enakim izpuhom, slikaj številke, pa naj ti jih nekdo vtisne na tvoj izpuh. Ali pa če dobiš originalen zaključek z številkami od Akrapoviča. Jaz sem tut pred leti zamenjal zaključek z takim okroglim, pač zaradi izgleda. Sem pa tudi imel na zaključku napisane številke, ampak ni bil problem ker so bile na novem tudi.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tut zdi to opcija. Kakorkoli, brez papirjev nemoreš nič. Najdi nekoga z enakim izpuhom, slikaj številke, pa naj ti jih nekdo vtisne na tvoj izpuh. Ali pa če dobiš originalen zaključek z številkami od Akrapoviča. Jaz sem tut pred leti zamenjal zaključek z takim okroglim, pač zaradi izgleda. Sem pa tudi imel na zaključku napisane številke, ampak ni bil problem ker so bile na novem tudi.

A akrapovic direkt v ivancni prodaja samo te zakljucke??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz se pa sprašujem, kje bi lahko Akrapota dobil za kakšen euro manj...

aliexpress ma vse, zelo ugodno, haha :slap:

aliexpress.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!